Forum

Zdrowie i uroda

kosmetyki Tian De

  • Autor: beata73 Data: 2012-06-15 19:37:52

    Mam do Was pytanie czy znacie kosmetyki Tian De , które rozprowadzają konsultanci? Moja kuzynka poleciła mi te kosmetyki po wcześniejszej przentacji. Kupiłam mleczny peeling do ciała, sól miodowo-brzoskiwniową (pieknie pachnie, zielona herbata też) oraz kren do rąk. Robię z nich "zabieg" na dłonie. Efekt znakomity. Poniewz kuzynka mieszka daleko od miejsca mojego zamieszkania zastanawiam się czy nie zostac konsultanką co dawałoby mi możliwość łatwiejszegi ich dostępu. Czy zna ktoś z doświadczenoia warunki rozprowadzania w/w kosmetyków.

  • Autor: caroline1983 Data: 2012-06-15 20:10:24

    Te kosmetyki sa strasznie drogie. Szampon kosztuje 30zł, odżywka 40 a żel pod prysznic cos pomiędzy 30-40zł. Za te pieniadze to mozna kupic dość luksusowe kosmetyki. Sprzedać coś takiego też będziesz miała bardzo trudno bo na rynku jest duzo firm i konkurencja jest bardzo duza.

    Co mi sie jeszcze nie podoba to to, że na ich stronie nie ma adresu firmy. To jakaś firma widmo?  

  • Autor: tiande1986 Data: 2012-10-06 23:07:28

    Zapraszam do mnie na pw badz na meila kamil-kur@o2.pl badz tel             798 344 516       zapraszam posiadam cały asortyment 

  • Autor: Alika96 Data: 2013-07-02 16:51:43

    Słyszałam o tych kosmetykach od jednej koleżanki, ale ceny są powalające! Marka nie znana, kosmetyki niby naturalne ale ta cena odstraszająca

    Tanie bilety autobusowe zobacz stronę

  • Autor: lolopopa Data: 2012-06-15 21:40:46

    Zajrzałam na allegro.

    Peeling uniwersalny mleczny, a w składzie: Mleko, białko, kompleks witaminowy, alfa-hydroksy kwasy

    a wszystko za jedyne 33 zł.

    Do mnie nie przemawia.

    Dopisano 12-06-15 22:04:27:

    Dodam coś jeszcze, nie związane z tematem:

    http://www.pro-test.pl/article_suplement/60853,60860/_Lista%C2%A0kosmetyk%C3%B3w.html

    Dopisano 12-06-16 21:00:21:

    Dodam małą adnotację żeby nie wprowadzać w błąd: wymienione w tabeli kosmetyki przekroczyły dopuszczalne normy wymienionych substancji. Czytanie składu w takim wypadku niewiele się przyda.

    Pozostają certyfikowane kosmetyki ekologiczne.

  • Autor: ave82 Data: 2012-06-16 13:34:35

    Ła.... jestem w szoku, wiele z wymienionych na liście kosmetyków jest używanych u mnie w domu. Teraz na wszystko trzeba zwracać uwagę, bo nie wiadomo z której strony producenci wciskają nam jakieś świństwa... Czytanie etykiet na produktach żywnościowych już stalo się moim nawykiem, widzę, że od dzisiaj zacznę jeszcze zwracać uwagę na sklad kosmetyków które kupuję. Boję się tylko, że jak tak dalej pójdzie, będę musiala brać urlop w pracy, żeby zrobić zwyczajne zakupy, bo w popoludnie po pracy mogę nie zdążyć kiedy będę musiala każdy produkt dokladnie obejrzeć z każdej strony...

  • Autor: Mońcia Data: 2012-06-16 19:54:33

    Straszne jest,że na liście są kosmetyki przeznaczone dla dzieci i niemowląt.No comments.

  • Autor: ave82 Data: 2012-06-18 10:00:45

    Przeczytałam wszystkie dodatki do artykułu i szczerze mówiąc, niegdzie nie znalałam wzmianki, że w wymienionych kosmetykach zostały przekroczone dopuszczalne normy wymienionych substancji. Wprost przeciwnie jest napisane,  że substancje te są dopuszczone do użytku i w ilości która jest dopuszczalna przez prawo nie mogą nam zaszkodzić. Problem polega na tym, że każdego dnia stosujemy wiele różnych kosmetyków i jeżeli w każdym z nich znajdzie się odrobina substancji szkodliwych to skumulowane razem dają nam już ilość która może nie być obojętna dla naszgo zdrowia. Tak ja to rozumiem, dlatego czytanie etykiet wydaje mi się  być uzasadnione, gdyż wtedy mam mozliwość wyboru produktu który tych substancji nie zawiera. 

    "Każdego dnia używamy kilku lub kilkunastu różnych kosmetyków. Tym samym do organizmu wprowadzamy mieszankę wielu substancji mogących zaburzać gospodarkę hormonalną. W składzie twojego kremu do twarzy może znajdować się Propylparaben, a w balsamie i szamponie – Ethylhexyl methoxycinnamate. Oprócz nich tego samego dnia aplikujesz na ciało zapewne i parę innych substancji wpływających na układ hormonalny. To oznacza, że choć substancje te występują w poszczególnych produktach jedynie w bardzo małych, "bezpiecznych" ilościach, to w połączeniu z innymi aplikowanymi na skórę tworzą istny koktajl chemiczny. Wtedy przestają być już nieszkodliwe. 

    Nie chodzi oczywiście o to, aby wyrzucać wszystkie kosmetyki, w których składzie zauważycie którąś z substancji z naszej listy. Najważniejsze to po prostu zachować ostrożność podczas wybierania kolejnych produktów, które postawicie w na półce w swojej łazience. Przed zakupem warto więc zawsze przeczytać skład kosmetyku, żeby być świadomym tego, co będziecie aplikować na skórę."

  • Autor: tiande1986 Data: 2012-10-06 23:07:58

    Zapraszam do mnie na pw badz na meila kamil-kur@o2.pl badz tel             798 344 516       zapraszam posiadam cały asortyment 

  • Autor: makusia Data: 2012-06-16 20:17:15

    Mam do Was pytanie czy znacie kosmetyki Tian De , które rozprowadzają
    konsultanci? Moja kuzynka poleciła mi te kosmetyki po wcześniejszej
    przentacji. Kupiłam mleczny peeling do ciała, sól
    miodowo-brzoskiwniową (pieknie pachnie, zielona herbata też) oraz kren do
    rąk. Robię z nich "zabieg" na dłonie. Efekt znakomity. Poniewz kuzynka
    mieszka daleko od miejsca mojego zamieszkania zastanawiam się czy nie zostac
    konsultanką co dawałoby mi możliwość łatwiejszegi ich dostępu. Czy zna
    ktoś z doświadczenoia warunki rozprowadzania w/w kosmetyków.

    Skoro kuzynka je rozprowadza to powinnaś zasięgnąć porady u niej.

    Co do tych "kosmetyków", wg mnie to kolejna firma widmo, aby zarobić na naiwnych..niestety

  • Autor: beata73 Data: 2012-06-17 10:38:03

    Tak jak pisałam po przetestowaniu kosmetyków dla mnie efekt super. A Waszej opinii chaiłam zasięgnąć ponieważ nie do końca nie ufam osobom które za wszelką cenę chcą "wciągnąc" kogoś nowego (nawet jezeli jest to rodzina - daleka co prawda ale rodzina). Musze jeszcze pomysleć co z tym fantem zrobic, bo kosmetyki mogłabym zamawiac sobie na własne potrzeby, a nie traktować tego jako żródła dodatkowego utrzymania.

  • Autor: Mika K Data: 2012-06-17 17:32:12

    Chciałabym zauważyć że link  tzw.niezwiązany z tematem pokazuje nam konserwanty w kosmetykach które służą nam w większości do tego by nie zakazić w cudzysłowiu kosmetyku którego używamy na co dzień zaraz po pierwszej aplikacji.Służą one do tego by w naszym kremie czy balsamie nie zagnieździły się niepotrzebne nam bakterie czy ogólnie drobnoustroje.Bez tego konserwanty tak naprawdę po pierwszym użyciu kremu musielibyśmy go wyrzucić bo nakładając np.palcem krem na twarz wprowadzamy do niego mimo wolnie dużo żyjątek które nam i naszej skórze po pewnym czasie by troszkę zaszkodziły:)

  • Autor: agulinia Data: 2012-06-17 20:04:27

    Wiem o czym piszesz kiedyś oglądałam program o kosmetykacha naturalnych produkowanych w Polsce- pamiętam, że keremy były bardzo drogie i trzeba było trzymać je w lodówce i szybko zużyć :D

  • Autor: lolopopa Data: 2012-06-17 20:49:10

    Dopisałam wczoraj komentarz żeby nie wprowadzać w błąd.

    Potestuję też eko.

    Póki co moim nr jeden jest Biotherm, tylko cena na moją kieszeń zabójcza

  • Autor: tiande1986 Data: 2012-10-06 23:03:16

    Zapraszam do mnie na pw badz na meila kamil-kur@o2.pl badz tel 798 344 516 zapraszam posiadam cały asortyment

  • Autor: charlottaa Data: 2013-06-10 16:08:26

    Witam Pani Beato, jestem dystrybutorką firmy TianDe, użytkuje tych kosmetyków do wykonywania zabiegów mojej firmy, zapraszam do współpracy. Jeżeli jest Pani zainteresowana proszę o kontakt meilowy, pozdrawiam.

  • Autor: charlottaa Data: 2013-07-03 09:05:44

    Witam,

    Jestem dystrybutorem, każdy z nas posieda kogoś na kształt sponsora. Zaopatrywanie się w kosmetyki jest bardzo proste ponieważ jest mnóstwo punktów dystrybucyjnych w Polsce oraz można to również rozwiązać drogą internetową. W celu większej ilości informacji proszę o kontakt charlottaa@autograf.pl

    Polecam swoją działalność:

    https://www.facebook.com/pages/Kosmetologia-kosmoceutyczna-Karolina-B%C5%82aszczyk/293953737406396?ref=stream

Przejdź do pełnej wersji serwisu