Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Już niedługo Dzień Ojca - jakiś pomysł na prezent?

  • Autor: renataz36 Data: 2012-06-20 08:53:11

    Witajcie Kochane Żarłoczki

    Jak w tytule... 3 dni i Dzień Ojca i przynajmniej u mnie jak co roku mały problem, co kupić tatusiowi w prezencie? Mój tato ma juz swoje lata bo... 77, nie robimy sobie drogich prezentów raczej takie drobnostki typu: jakas dobra kawa czy płyn do kapieli... ale pomysły mi się wyczerpały.

    Liczę że Wy podrzucicie jakieś propozycje z własnego "podwórka"

  • Autor: swiatowska Data: 2012-06-20 09:07:15

    Ja zazwyczaj kupuję książkę,mam tatę w podobnym wieku i u mnie ten prezent sprawdza sie na kazdą okazję.

  • Autor: renataz36 Data: 2012-06-20 09:42:56

    Niestety mój tato jest po operacji zaćmy na obu oczach, nosi grube okulary i bardzo mało czyta

  • Autor: as Data: 2012-06-20 09:45:29

    Jakiś fajny kubek?

    Coś do ubrania np koszula?

    Weź go gdzieś samochodem na wycieczkę. Gdzie np marzy (wspomnienie dzieciństwa czy młodości)

    Dopisano 12-06-20 15:12:58:

    Nowa maszynka do golenia lub nożyki do tej którą posiada? Niby banał z tymi nożykami ale trochę to kosztuje, a używać musi więc przez chwilę nie musiał by kupować.

  • Autor: ulla* Data: 2012-06-20 09:47:40

    Pewnie upiekę torcik w ulubionym dla taty smaku kawowym albo chałwowym z kulkami ferreo albo marcepankami -nadziane na patyki do lizaków i wbite w torta- jak narazie taka wizja Takie słodkie prezenty przy święcie,kiedy zasiada się do stołu,fajnie mieć coś do kawy...

    Nie kupuję prezentów,jak już to drobiazg do pomysłu,które sama tworzę, najczęściej są to słodycze połączone w bukiet albo połączone z tortem,ciastem...albo inne "gadżety" np. w tamtym roku kupiłam lampki solarne do ogródka (tata ogrodnik) połączyłam te lampki w bukiet z kwiatami ogrodowymi,przewiązałam kokardami...bardzo się spodobał bukiet.. Tata lubi oponki,pączki serowe,napiekłam całą blachę,ułożyłam na tortownicy tworząc z nich piramidkę,oponki serowe udawały tort.

  • Autor: renataz36 Data: 2012-06-20 10:06:20

    OOOOOOOOOOOO te lampki solarne to dobry pomysł, rodzice mają ogródek jeszcze małe co nie co na nim uprawiają, więc często przebywają a wieczorkiem widok z balkonu byłby na pewno przepiekny gdyby takie lampki go podświetlały

  • Autor: ulla* Data: 2012-06-20 10:40:06

    te lampki ładnie rozświetlają ogródek,wzdłuż ścieżki,można nawet na balkon wbić do donic z kwiatami..)) będąc chyba w castoramie, pomysł wpadł nagle,gdy mając w ręku kilka sztuk (mają ten wygodny "kijek") powstał bukiet z lampek, kupiłam chyba z pięć lub więcej,pomiędzy dałam zielonych liści, róże,inne kwiaty, złączyłam gumką,wstążkami i kokardami.

  • Autor: misia2004 Data: 2012-06-20 11:22:37

    Ja mojemu tacie jak co roku kupię czekoladę gorzką bo za nią wszystko by oddał:)

    A moje dzieci swojemu tacie sprezentują kubek z napisem typowo na dzień taty:)

  • Autor: bahus Data: 2012-06-20 14:40:34

    Co prawda ojca już dawno nie mam :( ale zawsze kupowałem mu coś czego by sobie sam nie kupił. Kiedyś kupiłem portmanetkę bo ciągle gubił drobne. Od brata dostał drogie (jak na tamte czasy) kosmetyki, a od siostry książki. Jednak portmanetką najbardziej się cieszył. Miał ją aż dwa tygodnie. Zgubił !!! .

    Ja od syna dostanę nową myszkę bo ta co mam już się trochę "sypie". Ale póki działa to na pewno bym sobie nowej nie kupił.

  • Autor: AguskAA Data: 2012-06-20 14:47:39

    Ja z racji tego ze przyjadę powiedzmy "na styk" na dzien ojca to nie będę iała czzasu ale jak bym byla cały czas na miejscu to na pewno upiekłabym cos pysznego i slodkiego mojemu tacie bo lubi słodkości.Wiec nie będzie pieczonych ale kupne cukierki,czekoladki.Raczej nie szalejemy z prezentami na dzien ojca czy matki liczy sie poprostu pamiec i miły gest.

  • Autor: mary50 Data: 2012-06-20 20:44:49

    17 czerwca w kanadzie byl obchodzony dzien Ojca .Syn syn dal pieknie wydrukowany"gift certyfikat" na wymiane oleju w samochodzie z filtrem i olejem.Oczywiscie u syna w garazu.Mysle ze moze tez byc umycie i nawoskowanie auta,posprzatanie garazu lub wyprasowanie koszul jezeli to bylby prezent od corki.

    Maz byl bardzo zadowolony.Pozdrawiam.Maria

  • Autor: kate5134 Data: 2012-06-20 22:08:18

    U mnie pierwszy raz w tym roku na Dzień Ojca pójdę do Tatusia na grób, oj tak mi ciężko...Te wszystkie reklamy w telewizji i w ogóle. Jak żył mój Tatuś to zawsze kupowałam mu jakiś drobiazg, gorzką czekoladę i obowiązkowo serniczek na zimno za którym przepadał.

  • Autor: kiki1101 Data: 2012-06-21 03:49:17

    w "jusa" juz byl dzien ojca. moj tata dostal kosmetyki, bo przepada za nimi, a tesciu gift card do kina

  • Autor: vanessa862 Data: 2012-06-21 09:23:07

    My naszemu kupujemy grabie do liści, czekoladę i kartkę. Zachwycał się nimi w tamtym roku u sąsiada , więc mu sprezentujemy. Mamy sad i będzie jak znalazł. Mamie kupiłam piękne kolczyki do naszyjnika tworzą komplet. Na dzień mamy i imieniny.Sama napewno by nie kupiła, ponieważ złoty łańcuszek kupuje już kilka lat. Zawsze jest coś lub ktoś ważniejsze. Składamy się w trójkę na prezenty bo jest nas troje rodzeństwa plus połówki.

Przejdź do pełnej wersji serwisu