Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Dieta wątrobowa

  • Autor: piszczalka Data: 2012-06-20 10:38:28

    Potrzebuje przepisów / pomysłów co gotować aby "smacznie" zjesc odbiad na takiej diecie. Wiem co mozna a czego nie mozna jesc, ale jakos na oabid nie mam pojecia co podawac.

  • Autor: agulka8204 Data: 2012-06-20 11:36:22

    Witam, ja byłam na takiej diecie po operacji usunięcia woreczka żółciowego.

    Na obiad jadłam te pulpeciki http://wielkiezarcie.com/recipe69124.html z kaszą gryczana.

    Robiłam rybe pieczona w folii do tego 2 ziemnaczki, ogórek surowy a na ogórka troszke jogurtu naturalnego odtluszczonego.

    Zupki warzywne na kurczaku, jeżeli gotowałam na udkach to udka ,,obierałam,, ze skóry.

    Ryż z odtłuszczonym jogurtem owocowym i chudym twarogiem.

    Więcej chyba nic. Tak w kólko co pare dni, coś innego. Jeżeli chodzi o obiady.

    Pozdrawiam i zdrówka życzę;)

  • Autor: piszczalka Data: 2012-06-23 21:57:51

    Pulpeciki zrobie, rybke tez ale o ogorku surowym to słyszalam, ze nie mozna, musze jeszcze doczytac :)))

  • Autor: agulka8204 Data: 2012-06-24 13:15:47

    O ogórku nie wiedziałam ze nie mozna, ale ja jadłam - tylko oczywiscie mało i czasami tylko i nic mi nie było;) Dodam, ze jeszcze jadałam piersi z kurczka lub indyka pieczone w folii, makaron z cukrem i chudym twarożkiem. Pozdrawiam

  • Autor: alicja_bt Data: 2012-06-24 13:39:30

    Ja nie jem ogórków, sałaty, szypioru, cebuli i czosnku bo wiem już, że mi szkodzą. Pomidory jem obrane, nie jem tez jabłek, a żeby było śmiesznie to dojrzałe gruszki mi nie szkodzą. Wiele rzeczy można jeść w bardzo małych ilościach i wtedy nie szkodzą. Surową kapuste też zjem ale bez żadnych dodatków czyli nie zrobioną w formie sałatki. Mięso drobiowe jem pieczone w piekarniku- niezbyt często.

  • Autor: agulka8204 Data: 2012-06-24 19:45:40

    Ja z jabłek robiłam kompot , oczywiscie obranych i w takiej postaci jabłka mi nie szkodziły.

  • Autor: piszczalka Data: 2012-06-23 22:03:54

    Dziekuje za link, poczytam sobie :)))

Przejdź do pełnej wersji serwisu