Forum

Kuchenne porady

Robot kuchenny

  • Autor: belkot68 Data: 2012-07-03 13:10:48

    Mój malakser się sypie tak jak mikser i musze kupić nowy.Jakich używacie i czy jestescie zadowolone?

  • Autor: Wkn Data: 2012-07-03 13:21:24

    Miałam tani malakser Zelmera - działał bez zarzutu przez wiele lat. Wada: plastik się szybko przebarwił, co mnie wkurzało.

    Testuję malakser Philipsa i jest czadowy i niezawodny. Wada: jeśli kupisz w zestawie z trzepaczką do miksowania, myj ją delikatnie i nie miksuj bardzo gęstych ciast - druciki są mocowane w plastiku, który może się wyrobić, dziurki się rozszerzą i druciki wylezą - na szczęście łatwo jest kupić nową trzepaczkę.

    Miałam w ręku Brauna i jest ok, znajomi nie narzekają na niego ani ciut ciut. Wada: na moje oko średnio ładny.

    Oglądałam malakser Kenwooda z serii KMix i zakochałam się w designie. Pracuje bez zarzutu. Wada: drogi jak piorun :)

    Wszystkie polecam - wybierz na zasobność kieszeni, wygląd oraz kulturę pracy (wysokość i rodzaj bzyczenia też ma znaczenie, w końcu będziesz go często używać).

  • Autor: belkot68 Data: 2012-07-03 13:29:13

    Który Kenwood dobrze pracuje bo sie wacham miedzy km266 ok. 200eu. w promocji ale w opinie ma rożne i głosno pracuję ,a major km020 500eu plus 90eu. ostrza tnące ale ma mało opinii.

  • Autor: kate5134 Data: 2012-07-03 16:15:42

    Ja polecam boscha.

  • Autor: Mońcia Data: 2012-07-03 16:37:21

    Też mam boscha i bardzo sobie chwalę.

  • Autor: belkot68 Data: 2012-07-03 16:40:14

    Też mam boscha i bardzo sobie chwalę.

    Ale którego? MUM48R1 podoba mi się ale czy miska nie jest za mala?

  • Autor: Fiddle Data: 2012-07-03 20:25:16

    mam boscha jakis starszy model. Bardzo sobie chwale.

  • Autor: Basialis Data: 2012-07-03 20:21:24

    Ja mam Boscha ( ProfiMix44), dziala bez zarzutu juz 17 lat.Moja corka po wyprowadzce z domu tez go kupila.Jeszcze nic sie nam nie popsulo.W zestawie bylo wszystko oprocz maszynki do mielenia miesa - dokupilam i jest komplet.

  • Autor: Mama AZK Data: 2012-07-03 21:36:41

    Ja po zupełnej awarii mojego starego malaksera Zelmera nabyłam Siemens MK55300. To mniej więcej tak jakby ktoś z malucha przesiadł się do mercedesa ;-) Robot robi wszystko oprócz może kawy ;-) Jestem pod ogromnym wrażeniem dopracowania wszystkich szczegółów poszczególnych elementów i wygody użytkowania. Cena może wydawać się trochę wysoka, ale tak naprawdę jest to kilka urządzeń w jednym: malakser, sokowirówka, blender, robot.... Ja dodatkowo w promocji dostałam tarczę do ścierania ziemniaków na placki. Być może jest jeszcze ta promocja w sklepie internetowym - jeśli chces, sprawdzę i wyślę Ci link w prywatnej wiadomości.

  • Autor: belkot68 Data: 2012-07-03 23:22:04

    Ja po zupełnej awarii mojego starego malaksera Zelmera nabyłam Siemens
    MK55300. To mniej więcej tak jakby ktoś z malucha przesiadł się do
    mercedesa ;-) Robot robi wszystko oprócz może kawy ;-) Jestem pod
    ogromnym wrażeniem dopracowania wszystkich szczegółów
    poszczególnych elementów i wygody użytkowania. Cena może
    wydawać się trochę wysoka, ale tak naprawdę jest to kilka urządzeń w
    jednym: malakser, sokowirówka, blender, robot.... Ja dodatkowo w
    promocji dostałam tarczę do ścierania ziemniaków na placki. Być
    może jest jeszcze ta promocja w sklepie internetowym - jeśli chces,
    sprawdzę i wyślę Ci link w prywatnej wiadomości.

    Dzięki wielkie ale mieszkam w Italii i nie mogę kupic w polskim sklepie internetowym.

  • Autor: tociaglewyje Data: 2013-04-09 16:32:15

    My przez lata posługiwaliśmy się robotem kuchennym, który wieki temu dostaliśmy w prezencie ślubnym. Dalej działa bez zarzutów, tylko jest już nieestetyczny i pożółkły. Postanowiliśmy więc kupić wielofunkcyjny robot z wielką misą (wybór padł na Bosha) oraz dodatkowo blender ręczny, aby na szybko zrobić zupę krem. I stąd moje pytanie czy przy blenderze wykorzystuje się te wszystkie dodatkowe akcesoria czy nie ma sensu w nie inwestować?

  • Autor: alicja_bt Data: 2013-04-09 16:42:43

    Ja blender kupiłam bez bajerów bo robię nim tylko zupę i majonez, do ciast i kremów używam robota. 

  • Autor: Dorotaxx Data: 2012-07-05 06:50:11

    A ja polecam KitchenAid Artisan.

    Nie wyobrażam sobie pracy bez niego

Przejdź do pełnej wersji serwisu