Forum

Zwierzyniec

Naturalny koci żwirek - czy warto?

  • Autor: sylvija Data: 2012-07-30 17:06:27

    Mam zapytanie do posiadaczy kotów. Jakiego żwirku użwacie?

    Na GROUPONIE widzę właśnie korzystną ofertę Naturalnego Żwirku Drewnianego Cat & Rabbit.

    http://www.groupon.pl/oferty/cala-polska/Inlogistyka/8683217

    Czy ktoś z Was zna może ten produkt? Do tej pory używam żwirku Benek bentonitowego. Zastanawiam się nad zakupem tego Naturalnego Żwirku Drewnianego ale nie wiem czy warto.

    Będę wdzieczna za sugestie.

    Pozdrawiam, Sylwia

  • Autor: lolopopa Data: 2012-07-30 17:31:33

    JRS Cat's Best Eko Plus - żwirek drewniany zbrylający

    To był mój numer jeden przez całe życie mojego kocia (próbowałam wielu).

    Jedyny minus, mimo wycieraczki przed kuwetą trochę roznosiło się po mieszkaniu, czyli częstsze porządki gwarantowane.  

    Żwirku o który pytasz nie widać w żadnym z internetowych sklepów zoologicznych.

  • Autor: kasiia Data: 2012-07-30 19:23:49

    dla mnei tez ten zwirek jest naj... naj... naj... a ten "minus" jest calkiem neiwielki .... czasem tylko carlo wyniesie cos na lapkach  z kuwety

  • Autor: bea39 Data: 2012-07-30 19:38:07

    Ja przy dwóch kotach uzywałam "Gwiezdnego pyłu" ale dostac go ciężko, w Krakowie tylko w jednym sklepie albo tylko droga internetową.

    Ostatnio postawiona przed faktem dokonanym i brakiem odpowiedniego żwirku w sklepier, kupiłam ściółkę dla małych zwierząt jakiejś niemieckiej firmy 10l.Jest rewelacyjna, i bardzo wydajna ( dwa koty).

    Czemu dla małych zwierząt (chomik, świnka itp)? Bo większe opakowanie było tańsze niż to samo tylko przeznaczone dla kotów i o połowe mniejsze. Miało byc tylko zapchaj dziurą do czasu kupienia Benko ale egzamin zdaje rewelacyjnie.

  • Autor: Paola_r Data: 2012-07-30 19:45:34

    Wydaje mi się, że cena korzystna na 40l.

    Nasze koty używają Cats Best Eco plus ze względu na drobniejszą konsystencję i utylizację w WC.

    Ten z Groupona też ma taką możliwość, i jakiś czas temu podobnego używaliśmy, ale jednak był "szufelkowany" do kosza na śmieci. Tak na wszelki wypadek.

    Zaglądałaś na Miau.pl i wątki o żwirkach?

  • Autor: czarnykot Data: 2012-07-30 21:46:21

    warto...przy jednym kocie sprawdził się silikonowy, ale jak pojawiły się kolejne trzy to zbankrutowałam

    cats best jest super, bo fajnie się zbryla, no i do toalety się nada, hilton też jest dobry, pod warunkiem, że to ten drobny, bo te, jak je nazywam kołki, odpadają. natomiast żwirek przeznaczony dla małych zwierząt, wypróbowany raz okazał się pomyłką...brzydko pachniał już następnego dnia.

  • Autor: ciasto_marchewkowe Data: 2012-08-01 16:20:15

    Nigdy nie używałam tego żwirku, ale myślę, że warto. Zwykle kupuje swojemu Brylanta zbrylajacego dla małych zwierząt (7 kilo 15 zł w Telekarmie) i sprawuje się super. Trochę się nosi, ale jak wcześniej kupowałam drewniany to było sto razy gorzej. Poza tym, ładnie pochłania zapachy, długo nic nie czuć z kuwety.

  • Autor: amelia_z Data: 2012-08-20 08:01:06

    Moje futra mają JRS Cat Best Eco, ale ostatnio też próbowałam krakvetowskiego i jest w miarę o ile używa się go z neutrolizatorem - lepszy niż niektóre Benki. Ale nie można wyrzucać do toalety.

Przejdź do pełnej wersji serwisu