Forum

Zdrowie i uroda

Olejek arganowy

  • Autor: heiworth Data: 2012-08-18 08:00:34

    Chciałam się Was zapytać czy macie jakieś doświadczenia z olejkiem arganowym .Niedawno dowiedziałam się ,że jest kilka razy lepszy od oliwy z oliwek .Bardzo dobrze wpłwa na pielęgnację skóry ,włosów i paznokci .Zastawiam się czy go kupić ,byłam w aptece i 100 ml kosztuje 52,- .Nie wiem czy warto ?Jeśli coś możecie doradzić to bardzo proszę .Pozdrawiam porannie :)

  • Autor: kasiachodziez Data: 2012-08-18 08:14:51

    Witam,ja mam szampon z olejkiem arganowym i bardzo go sobie chwale,włosy sa miękkie,łatwiej się rozczesują,ale jestem również ciekawa czy inni mają jakieś doświadczenia z tym olejkiem też kilka razy zastanawiałam się nad kupnem w aptece ale cena zawsze mnie hamowała.

    Miłego Dnia

  • Autor: kaszkaj Data: 2012-08-18 13:08:37

    A gdzie kupujesz ten szampon?Słyszałam,że olejek arganowy jest dobry na włosy i chętnie bym spróbowała.

  • Autor: caroline1983 Data: 2012-08-18 17:56:17

    Ma go w ofercie Avon, ja mam serum na końcówki z tej serii i jak narazie sprawdza się.

  • Autor: kamieniczka Data: 2012-08-18 10:58:36

    Ja używam - kupuję w internecie, w wyspecjalizowanych sklepach, płacę okolo 30 zł za 100ml. Uzywam go zamiast balsamu po kąpieli i na twarz - bardzo mi pomógl po skończeniu chemioterapii. Mialam okropną skórę, suchą, łuszczącą się. Olejek bardzo pomógł. MInusy - pachnie tak sobie i nie wchlania sie idealnie, ale jak dla mnie plusy przeważają.  

  • Autor: Zośka Data: 2012-08-18 11:24:54

    mam olejek i czasem, jak mi sie przypomni stosuję na wlosy, czy do maseczki z żółtkiem. Świetny jest na otarcia, czy odparzenia dla dzieci i dorosłych. Może gdybym częściej stosowała efekty były by lepsze, a tak po użyciu owszem skóra i włosy czują sie świetnie. Może lepiej by było spróbować jakiejś kompozycji gotowej? Podaję link dla porównania cen i produktów: http://www.natura24.pl/go/_category/?idc=id_17&order=1&page=1&producer_id=0&record_row=long&lang=pl

  • Autor: heiworth Data: 2012-08-19 15:56:32

    Myślę sobie ,że na pewno skuszę się na niego ! Dzięki za rady . Ja przede wszystkim chciałabym wzmocnić włosy .Czytałam ,że są po nim ładne i błyszczące .Gdzieś też wyczytałam ,że wystarczy tylko wcierać w końcówki włosów i już włosy od razu inaczej wyglądają.Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam !

  • Autor: lucyna67 Data: 2012-08-23 14:48:29

    Od ponad 5 lat uzywam olejku arganowego-czystego przede wszystkim do wlosow, ktore mam bardzo sztywne i trudne do ukladania (tzw. szczotka).Po umyciu wlosow (po wytarciu recznikiem lub suchych) daje pare kropelek na rece i wcieram we wlosy. Bardzo ulatwia ukladanie,  nie zostawia tlustych sladow, wlosy sa blyszczace, nie czuc srednio przyjemnego zapachu tego olejku :) Kiedys uzywalam szamponu i odzywki z tym olejkiem ale to  nie to samo, 100% roznicy. Polecam wszyskim  na skore i wlosy.

  • Autor: heiworth Data: 2012-08-23 16:06:29

    Oooo super ...właśnie czekałam na taką informację :)..mi chodzi przede wszystkim o włosy ,nie wiedziałam jak go używać ,a żeby sposób był wypróbowany ...Wielkie dzięki i pozdrowienia !

  • Autor: domia Data: 2012-08-24 08:40:30

    Witaj. Jezeli interesują Cię nadal ciekawostki użycia olejku arganowego.... Kupuje różności kosmetyczne od bardzo sympatycznej kobietki na allegro. Dziewczyna przywozi kosmetyki z Meksyku, skąd pochodzi jej mąż. Kupiłam od niej różne olejki, mydełka, perfumy. Nadto uzyskałam masę ciekawych informacji, jak uzywac, do czego, i z czym mieszać. Nie są to kosmetyki tanie, ale bardzo, bardzo wydajne, naturalne i nie są napchane chemią. Uzywam ich od ok. dwóch lat..)  I jak dla mnie zapach olejku arganowego jest ...niebem.Zapach delikatnego orzeszka. Przez pierwsze dni uzywania upajałam sie własnie zapachem...

    Jak będziesz chciała poszukam na allegro i puszczę Ci linka na PW

    pozdrawiam przy smaku porannej kawusi

  • Autor: heiworth Data: 2012-08-24 16:01:52

    Z miłą chęcią :) ....bardzo proszę na PW :)....pozdrowionka przesyłam ....

  • Autor: klio Data: 2012-11-21 14:23:03

    Moj feryzjer zawsze uzywa olejku na koniec przed suszeniem, tak jak piszesz, wlosy sa po nim bardziej jedwabne a ja mam druty. Ogolnie on bardzo poleca ja tez :)

    Aha i można kupić w sprayu.

  • Autor: maria 123 Data: 2012-09-19 17:46:58

    Ja olejek arganowy ( kilkadziesiąt) kropli  wmieszałam w krem i codziennie rano i wieczorem wcieram w skórę twarzy. Jest gładka bez tłustego filmu. Super. W czasie upałów smarowałam bezpośrednio olejkiem stopy i nogi. Cudownie sie opaliły, a przede wszystkim były nawilżone - piękne. Teraz stosuję na nogi krem jak wyżej.

  • Autor: heiworth Data: 2012-09-19 19:34:57

    Bardzo dziękuję ...co prawda jeszcze nie kupiłam,ale cały czas nad nim myślę ...i ciekawa jestem właśnie jak Wy go stosujecie :)..pozdrawiam :)

  • Autor: britt Data: 2012-11-21 14:10:03

    Ja używam olejku arganowego głownie do włosów, wcieram go w suche końcówki, na twarz nie stosuję bo jest tłusty i zatyka mi pory

    Polecam witrynę kredyt na budowę domu

Przejdź do pełnej wersji serwisu