Forum

Galeria

spójrzcie na to...

  • Autor: domia Data: 2012-09-03 21:30:48

    Spójrzcie co teściówka pozyczyła mojemu 12letniemu dziecku...Piękna książka. Fota nie pokazuje aż tak uroków, a szkoda. Brzegi kartek są złote i błyszczą!! A oprawa przepisów., zdjęcia.. Mnie ślinka cieknie a co dopiero młodemu. Nie ma dnia, żeby nie grzebał po książce i w kuchni. Wyciąga moje kuchenne nagromadzone różności i buszuje.. Jednak w większości przepisów są składniki, których nie posiadam w kuchni, o których nawet nie słyszałam. Wówczas oduszcza, szukając innych.I co mam mu nie pozwolić...?

  • Autor: Mama AZK Data: 2012-09-03 21:46:08

    Dla mnie bomba - zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz absolutnie czekoladowa. Aż chce się ją zjeść ;-)

  • Autor: megi65 Data: 2012-09-03 21:57:50

    Taaaa ... teściowa ma dobry gust i smak ( czekoaldy i nie tylko ) . Proszę Cię Młodego nie wyrzucaj  z kuchni , niech działa  , niech tworzy  , niech plami kakaem  scierki , ściereczki :) . Tak wyrośnie na naszych oczach słynny cukiernik :)))

  • Autor: malina_a Data: 2012-09-04 14:36:50

    Taaaa ... teściowa ma dobry gust i smak ( czekoaldy i nie tylko ) . Proszę
    Cię Młodego nie wyrzucaj  z kuchni , niech działa  , niech
    tworzy  , niech plami kakaem  scierki ,
    ściereczki :) . Tak wyrośnie na naszych oczach słynny cukiernik :)))

    i będzie z niego MaterChef !! :)

  • Autor: livia Data: 2012-09-04 08:01:41

    super !

  • Autor: kasnik Data: 2012-09-04 14:14:24

    piękna, zaraz zobaczyłam ile takie cudo kosztuje...

    znalazłam na allegro, ale najpierw  poszukam w ksiegarni i sobie obejrzę:)

  • Autor: domia Data: 2012-09-04 14:58:20

    Kasnik,  ja nawet nie mam pojęcia ile to cudo kosztuje.. Jak wiesz, to pisz.  Kniga jest słodziutka na zewnątrz  i wewnątrz.... Strasznie kusi do pichcenia ale i ladnie stroi połkę kuchenną. Nawet komuś sprezentować.. super pomysł..)

    Pamiętam, jak ja byłam dzieckiem mama miała taką małą książeczkę z pieknymi kolorowymi ilustracjami deserów. I ja..ponagryzałam każdy slodki deser, musialam spróbować... W ten sposób kazda ladna kartka miała dziure w srodku.. Dobrze, ze moje dzieci sa  juz starsze i chyba na tak głupi pomysł nie wpadna...

  • Autor: gabigold Data: 2012-09-04 16:59:53

    Jak dla mnie super byłby pomysł na urodzinki:), a młodemu pozwól działac w kuchni bo a nuż jakiś ukryty talent ma :), zyczę udanych smakowitości:)

  • Autor: peggy83 Data: 2012-09-05 08:42:14

    Piękna... właśnie w październiku idziemy na wesele i młodzi zażyczyli sobie książek zamiast zwyczajowych kwiatów... szukam i szukam i z pewnością rozważe tą opcję :)

    A pewnie że pozwalaj... i chwal, ze chce, ze szuka, że się stara, że próbuje..zobaczysz jakie będą skutki... nie chwal dziecka, że jest madre czy inteligentne  ale że chce się uczyć i szuka okazji do nauki... takie coś przełoży się tez na naukę w szkole :) Na wytrwałosć, pracowitość i niezrażanie się porażkami :) 

  • Autor: kowalskakowalska Data: 2012-10-02 12:33:18

    bardzo piekna, i wyglada i pyszne. Moge dostac taki prezent?

Przejdź do pełnej wersji serwisu