Forum

Oddam / Zamienię

Przebranie dla dziewczynki na Halloween

  • Autor: katty Data: 2012-09-22 09:42:30

    Może ktoś chciałby oddać lub sprzedać za niewielką kwotę niepotrzebny ju ż strój dla dziewczynki na Halloween ( wzrost około 146 cm ).W zamian mogę oddać ciuszki w rozmiarach 128, 134 cm ( spodniczki, bluzeczki ).

  • Autor: irenab Data: 2012-09-23 09:45:26

    Podpisuję się pod tematem; ale ja potrzebuję dla chłopca na wzrost 116-120 cm również na Hallowen.

  • Autor: dorotaibasia Data: 2012-09-23 12:26:08

    jedyne co mogę podpowiedziec to często takie stroje spotyka się w sklepach z uzywana odzieżą...być może teraz zainteresowanie będzie większe i o zakup trudniej ale zawsze można poprosić żeby jakaś miła pani odłożyła dla nas..może się uda:)

    a że zwyczaj świetowania Halloween coraz bardziej się u nas przyjmuje (co budzi moja mieszane uczucia...) to myslę że hipermarketach czy Pepco już niedługo bedzie mozna dostać stosowne przebranie

    wątek co prawda bardziej dotyczył wymiany ubrań ale skoro pozotał bez odzewu to pozwoliłam sobie naskrobać te kilka zdań:)

  • Autor: mama Jędruli Data: 2012-09-24 08:41:36

    Jeśli dziewczynka chce być przebrana za duszka to ja chętnie odstąpię takie przebranie. Kostium składa się z długiej koszuli z poszarpanymi rękawami oraz takiej śmiesznej czapki zakładanej na całą głowę z otworami na oczy. Za koszty wysyłki ok 10zł.

  • Autor: katty Data: 2012-09-24 19:09:44

    Mamo Jędruli chętnie odkupię to przebranie, wysłałam do Ciebie wiadomość na pw. Mój adres e-mail : kasia.home@wp.pl

  • Autor: katty Data: 2012-10-12 13:27:44

    Pytanie już nieaktualne, dzięki mamie Jędruli moja córka została posiadaczką stroju duszka. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Przejdź do pełnej wersji serwisu