Forum

Kuchenne porady

maszynka do wypieku chleba.

  • Autor: iwett Data: 2012-10-30 13:24:33

    Witajce.

    Mam pytanie odnośnie maszynek do wypieku chleba.

    Jakie polecacie i na co szczególnie zwracać uwagę.

    Wiem ,że podobny wątek już był ale to było chyba 3 lata temu więc troszkę na rynku nam się zmieniło.

  • Autor: matani Data: 2012-10-30 15:24:39

    Ja mam z Lidla od 2 lat i nie narzekam. Moja pierwsza i jak na razie jedyna, słabo przypieka wierzch, ale da się żyć. Uwielbiam ją za to, że mogę w niej sobie wyrobić i "wyrosnąć" ciasto drożdżowe, a potem upiec rogaliki, bułki, chałki, drożdżówkę itp. w piekarniku. Kosztuje mnie to 2 min. wrzucania i przygotowywania składników, a za 1 h 50 min ciasto wyrośnięte, gotowe do dalszej obróbki i dopiero wtedy brudzę sobie rączki :P

  • Autor: malibu Data: 2012-10-30 16:53:41

    Ja też mam z Lidla już ponad rok. Pamiętam że jak zaczęłam poszukiwania maszyny do chleba, to najważniejszą chyba zaletą jaką wymieniali ci którzy ją mieli- to dwa mieszaki. U mnie sprawdza się to całkiem dobrze. Ciasto za każdym razem jest dokładnie wymieszane.

  • Autor: basiaaa1 Data: 2012-10-31 20:02:26

    Jeśli jeszcze nie jest za późno na odpowiedź ,to napiszę to co wiem. Maszynę kupiłam miesiąc temu.

    Na dostawę czekałam około 3 dni.

    Kupiłam maszynę do wypieku chleba w sklepie tv Mango. Dużo nie kosztuje,i podobno dobrze piecze,.Maszynę do wypieku chleba dałam w prezencie .

    Syn, piecze chleb codziennie , wypróbował kilka programów .Z maszyny jest bardzo zadowolony.

    Podaję link

    http://www.mango.pl/kuchnia/pieczenie/mango_bread_maker_maszyna_do_chleba

  • Autor: asieksza Data: 2012-10-31 21:18:55

    Mam pytanko do tych co mają maszynkę z Lidla. Był do niej dołączony kupon na zakup dodatkowych akcesoriów . Mi zgubiły się mieszadła i bardzo nad tym ubolewam. Może tam są jakieś namiary na producenta.

  • Autor: dana39 Data: 2012-10-31 21:40:08

    Na kuponie jest adres strony internetowej www.kompernass.com i adres Kompernass Service Polska ul. Strycharska 4 26-600 Radom

  • Autor: iwciaG Data: 2012-11-01 11:59:52

    Też mam z Lidla i bardzo jestem zadowolona!!! Zanim sobie kupiłam dałam taką teściowej w prezencie, sama miałam z jednym mieszadłem i chleb był takim stojącym prostokątem o ogromniastych kromach. Na szczęście mi się popsuła i mogłam zakupić tą z Lidla. Super się sprawuje i chleb ma normalny podłużny bochenek.

  • Autor: asieksza Data: 2012-11-02 13:39:03

    dzięki za namiary

Przejdź do pełnej wersji serwisu