Forum

Zdrowie i uroda

Nawilżacz powietrza jaki?

  • Autor: Cletti Data: 2012-11-29 19:25:13

    Jestem na etapie kupna tego cuda  z wielu względów.Może ktos z was ma w domu takowy z funkcja jonizacji klimatyzacji  no i oczywiście  nawilżania? Jaki model polecacie?

    Cos upatrzyłam na necie ale cena mnie powaliła i średnie opinie uzytkowników i nie wiem sama.Zawiera wszystko w jednym no  ale jak ma wszystko to i do niczego>?  Chodzi mi Triade

    Help

  • Autor: kasnik Data: 2012-11-29 22:28:58

    Witaj.

    Ja mam triadę 7w1 (wtedy pisali, że jest z turbo)juz dwa lata. Powiem tak, ogólnie jestesmy zadowoleni.Są jednak małe ale.

    Pierwszy,który najbardziej drażni mojego męża(dzieciakom wcale nie przeszkadza,mi tez nie-chyba sie przyzwyczailismy),dość głośna praca.

    Druga sprawa, czyszczenie tego"cacka".Wiadomo, wodę wylewamy i napelniamy na nowo codziennie.Co drugi dzień myje też pojemnik na wodę, co nie jest specjalnie trudne-jak mycie plastikowej miski.Masakra to dla mnie czyszczenie tej góry,ale pomaga mąż i dajemy radę.

    Ostatnia sprawa to filtry, które widac przez kratke na górze.Wymiana trwa chwilunie, minusem jest cena. Ok. 10zł za jeden.Przyznaje, że zdarzało mi sie wyprac w szarym mydle(lub dla małych dzieciaków), wysuszyc i założyc spowrotem.

    Pozdrawiam-Ewa.

  • Autor: as Data: 2012-11-29 22:32:07

    Pulmonolodzy odradzają nawilżaczy powietrza bo są siedliskiem grzybów. Lepiej mokry ręcznik położyć na kaloryferze.

  • Autor: Cletti Data: 2012-12-01 17:13:14

    Bardzo dziękuje za porady :)

    Idę namoczyć ręcznik:) 

Przejdź do pełnej wersji serwisu