Forum

Pomysł czy Problem?

czy tak już zawsze będzie?

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2012-12-06 15:31:32

    Dawniej, tematy poruszane na forum układały się w ten sposób, że na czoło wysuwały się zawsze wątki, w których ostatnio ktoś zabierał głos /pisał/. Obecnie /od pewnego czasu/ sytuacja się zmieniła i poszczególne wątki są uszeregowane wg daty ich założenia. Efektem tego jest fakt, że nowo założony wątek, choćby nie wykazujący nawet żadnego zainteresowania wysuwa się na czoło, zaś nieco starsze /nie mówię tu oczywiście o jakichś archaicznych/ przesuwają się na dalszy plan mimo, że są żywo dyskutowane i trudno czasem dokopać się do nich.

    Można prosić o przywrócenie poprzedniej sytuacji i sprawić, aby wątki dyskutowane wysuwały się zawsze na początek i nie były "grzebane" przez nowe?

  • Autor: domia Data: 2012-12-06 15:41:02

    Jak wchodzisz na stronke wż, klikasz forum i opcje " ostanio na forum". Wowczas posty układają sie od najświeższych wiadomości. Ja przynajmniej tak mam. Ostatnio poruszony wątek , znajduje sie na pierwszym miejscu.

  • Autor: cerekm Data: 2012-12-06 16:07:50

    racja, ja tez tak mam;-)

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2012-12-06 16:09:42

    Ja też tak mam:)

  • Autor: ania205 Data: 2012-12-06 17:15:51

    U mnie też tak :)

  • Autor: Wkn Data: 2012-12-06 18:57:18

    Klikając w nagłówki tabelki "data" lub "ostatnia wiadomość" można zmieniać kolejność postów w tabeli. Zapewne niechcący kliknęłaś w datę i zmieniłaś sposób sortowania. Teraz trzeba poklikać ponownie aby ustawić sobie według upodobań.

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2012-12-06 19:21:03

    W ustawieniach miałam wszystko w porządku, zresztą, gdyby było inaczej, to na początku miałabym jakieś bardzo stare wątki, a ja wątki miałam nowe, po kolei, ale wg daty ich zakładania. np. wątek założony na  początku listopada, powiedzmy 5.11 tkwił grzecznie pod tą datą, czyli był usytuowany między wątkami z 4.11 a 6.11 i mimo, że zawierał wpisy np. z 3.12, nie był "podciągany" automatycznie do przodu. Może niejasno to opisałam. Ale coś się teraz stało i już jakoś się naprawiło.....przed chwilą.     A męczyłam się z tym problemem już wiele dni.

    Dobrze, że już jest dobrze. Dziękuję za odzew. Miłego wieczoru !

Przejdź do pełnej wersji serwisu