Forum

Pomysł czy Problem?

zakladki

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2012-12-30 16:59:49

    Kochani czy wam tez nie dzialaja wszystkie zakladki.Nie dziala mi zakladka moje.Wszystkie inne sie jako tako otwieraja,a ta wogole,moge klikac na nia i nic sie nie dzieje,tak jest juz od jakiegos czasu,myslalam,ze to po zmianie szaty graficznej na swiateczna i potem jakos sie to unormuje,ale nic z tego.Nie moge tej zakladki otworzyc,nie moge zagladnac do ulubionych itp

    Chcialam tez dodac,ze po najechaniu kursorem na inne zakladki ,tez sie nie wyswietla lista tak jak kiedys,tylko musze kliknac w ta zakladke i otwiera sie wtedy wszystko.Chodzi mi o to ,ze pod zakladka np.forum,najechalam kursorem i wtedy wyswietlala sie lista z dzilami,albo ostatnio na forum,teraz tego nie ma,po kliknieciu forum otwieraja mi sie wszystkie dzialy.Tak mam juz od dluzszego czasu.

    Korzystam z przegladarki internet explorer

  • Autor: ewka63 Data: 2012-12-30 17:05:44

    U mnie działa wszystko. Może zgłoś Pampasowi, On wszystko potrafi :)

  • Autor: Pampas Data: 2012-12-30 17:15:55

    Na 105% masz jakąś antyczną wersję tego IE. Zaktualizuj do najnowszej dostępnej wersji i zapewne wszystko zacznie działać.

  • Autor: Aleksandra1973 Data: 2012-12-30 18:32:08

    Byc moze,tylko,ze wczesniej wszystko dzialalo normalnie,dopiero sie tak zrobilo po zmianie graficznej strony.Sprobuje zainstalowac inna przegladarke

  • Autor: as Data: 2012-12-31 10:46:12

    Ja zauważyłam inną sprawę z zakładkami. Jak jestem w przepisach i najadę na jakąś zakładkę to rozwija mi się pod polem notatka i części nie widzę. Na forum tez rozwija się pod oznacz czy pokazuj wszystkie wątki. Wtedy nie widać tej małej części, która jest zasłonięta. Mam tak w 4 przeglądarkach i to w najwyższej wersji. Nie wiem czy tak było zawsze czy od nie dawna.

  • Autor: Gluba666 Data: 2012-12-31 12:51:47

    Mam tak samo jak as.

  • Autor: marzena89gb Data: 2012-12-31 18:56:49

    U mnie wszystko działa

Przejdź do pełnej wersji serwisu