Forum

Zdrowie i uroda

Olejek arganowy Cudo:)

  • Autor: aggusia35 Data: 2012-12-30 22:50:42

    Dziewczyny sprezentowałam sobie olejek arganowy, a co mi tam :):) Do zachwalań wszelkich produktów podchodzę bardzo sceptycznie.Dlatego chciałam się z Wami podzielić jego cudownym działaniem. Cierpie na trądzik różowawy i dla mnie piękna skóra bez jakiś tam defektów to marzenie. Wię,c oświadczam Wam, że po zakupie tego cuda po tygodniu wszystkei problemy skórne z którymi się borykałam typu zaczerwienienie itd znikneły mało tego wygładziły mi się zmarszczki i cała skóra jest jakaś taka promienna no Normalnie rewelacja !! Polecam Wam z czystym sumieniem.

  • Autor: Lucylla Data: 2012-12-31 08:10:41

    Ja też go polecam, również pozbyłam się trądziku. Kupowałam ten spożywczy i kosmetyczny, w zasadzie nie ma różnicy. W spożywczym jest więcej witamin i minerałów. Zachwalam również rycynę i olejek pichtowy(pitny, a więc droższy), nimi również smarowałam twarz. Olejek arganowy służył mi do demakijażu. Trzeba pamiętać o tym, aby przed jego użyciem zwilżyć twarz.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-01 21:04:33

    no właśnie dlaczego zwilzyć twarz, tego nie rozumiem. Koleżanka też mi to mówiła.

  • Autor: inka21 Data: 2013-01-01 21:47:07

     zwilzyć twarz należy dlatego, bo ma kosmetyk wówczas lepsza przyczepnośc do skóry.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-01 21:56:14

    czyli posmarować twarz tonikiem i nie czekać jak wyschnie tylko od razu nakładać olejek?

  • Autor: inka21 Data: 2013-01-02 09:04:47

    należy posmarować wodą i nakładać olejek arganowy , co do toniku, jesli tylo nim przemywasz twarz i nie stosujesz wody -to owszem :)

  • Autor: mggi63 Data: 2012-12-31 09:43:08

    Nie znam tego produktu.No i na szczęście nie mam problemów z cerą Ale wiem,że każda cera jest inna i co dla Ciebie rewelacyjne,to dla innego może być do niczego i pogorszyć tylko stan.Tu byłabym ostrożna...

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2012-12-31 13:08:40

    Jestem tego samego zdania:)

  • Autor: bahus Data: 2013-01-01 17:47:15

    Nie wiem o co chodzi ale skoro MR jest tego samego zdania to ja też

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-01 21:07:04

    MR Ty to zawsze jesteś sceptycznie nastawiona do wszelich nowinek. Czasem warto zaszaleć i zaufać to nie boli :)

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-02-27 16:06:10

    Dla mnie jest najlepszy krem oliwkowy firmy ziaja, delikatny i natłuszczający, smaruje nim  buzie dzieciakom i sobie.Cera po nim jest bardzo delikatna i gładka i kosztuje tylko około 5 zł:)

  • Autor: MAGDAITYLE Data: 2013-03-06 16:58:21

    Prawda krem bardzo dobry! Ja kiedyś byłam hostessą tej firmy na studiach i szczerze polecam. Kiedy stałam na promocjach podeszła do mnie pani i powiedziała "żaden krem - tylko masło"! :) Jeszcze się taki nie urodził, co by kazdemu dogodził :)

  • Autor: rs1107 Data: 2013-01-01 18:34:39

    Kochana, olejek arganowy to naprawde cudo. Nie tylko na cerę, z którą nie masz problemów. Nadaje sie na zmarszczki, nawilżenie skóry, spękane pięty i łokcie. Jest stosowany jako pomoc osobom po chemii na odbudowę włosów. Poza tym włosy po wcieraniu olejku rosną gęstsze i mocniejsze. Ciesze się, że ktos docenia ten drogocenny olejek. Uwierz, że i Ty znalazłabyś zastosowanie olejku dla swojej urody i kolejny wpis byłby tak samo pozytywny. Nie można krytykowac euforii każdej osoby. Szczęścliwego Nowego Roku!!!!

  • Autor: mggi63 Data: 2013-01-02 12:49:00

    To jest moje zdanie i nie muszę wyrażać kłamliwych poglądów jeżeli myślę inaczej, tylko dlatego bo wszyscy tak twierdzą.Zmarszczek póki co,spękanych pięt i łokci nie posiadam, pomimo upływajacych lat.No cóż...tak mnie Bóg ukształtował...a włosy taż mam gęste i mocne Wolność słowa i wyboru póki co obowiązuje...prawda??

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-02-27 16:10:35

    Jak wrazie kiedyś będziesz miała szorstkie łokcie posmaruj sobie kremem oliwkowym, po 3 dniach będziesz miała łokcie, jak pupcia niemowlaczka:)

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-01 21:06:21

    po przeprowadzeniu szerokiego wywiadu środowiskowego nie znam osoby którym zaszkodził olejek arganowy ale masz racje czasem coś co jest dobre dla jednego nie musi być dobre u innego

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-02-27 16:17:35

    Zaszkodzić może nie zaszkodzi, ale czy pomoże? Ja tam wole nie ryzykować i nie przepłacać, a do ciała polecam masełko kakaowe też firmy ziaja.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-02-27 16:45:03

    no widzisz ja takich rzeczy nie mogę stosować do ciała w tyko bezzapachowe rzeczy bo by nie wysypało zaraz

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-02-27 17:30:48

    Aggusiu, nie ma problemu, są też masełka dla alergików i kremy :) Ale o ile mi wiadomo, ten olejek też pachnie.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-02-27 19:27:31

    Olejek ma naturalny zapach. Nie jest intensywny dla niektórychmoże trochę nieprzyjemny bo fiołkami nie pachnie :):) Wszystkie masła są super ale stosuję bezzapachowe. Zazdroszczę dziewczyna które mogą sie posmarować takimi specyfikami. Mnie zaraz swędzi skora.

  • Autor: Shanna Data: 2012-12-31 10:00:22

    Znam i korzystam z niego. Polecam rowniez do pielegnacji wlosow, zwlaszcza po farbowaniu czy wybielaniu.

  • Autor: Ania35 Data: 2012-12-31 11:00:25

    Do pielęgnacji włosów mówisz? O, to chyba zakupię go! Moje włosy są bardzo słabe i wypadają. Mam nadzieję, że kondycja ich się poprawi! A... drogi jest taki olejek? Pozdrawiam

  • Autor: Shanna Data: 2012-12-31 20:16:35

    Na all widzialam za ok. 12-15 zl./ 30 ml. Mozna tez kupic w Avonie. Ladnie pachnie i szybko sie wchlania.

    Ja mam ten: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=53135

  • Autor: rs1107 Data: 2013-01-01 18:37:10

    Nie kupuj w avonie. Tam w kosmetykach jest tylko dodatek tego olejku. Wejdx na allegro i kup w czystej postaci. Jest drogawy i jesli chodzi o włosy na krótko starcza, ale naprawde warto zainwestować na taka kurację. Polecam ja tez go stosowałam. Poza tym stosowałam na suche pięty i łokcie. Niesamowicie odbudowuje naskórek, ale pamiętaj w naturalnej postaci i 100 %!!!!

  • Autor: Shanna Data: 2013-01-01 20:08:25

    Ten w czystej postaci  faktycznie jest dobry. Fakt- kosztuje 2-3x tyle co ten z avonu. Jedyny minus to taki, ze niepachnie za ladnie.Nie smierdzi- zeby nie bylo- ale zapach wg mnie taki sobie. Ale mozna go na szczescie zmieszac z odrobina ulubionego zapachu i bedzie ok.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-01 21:10:47

    a na pięty jak stosowałaś, mój małżonek ma problem z popękanymi pietami. Wsmarowywać sam olejek czy lepiej wymieszać go z jakąs wazelinką?

  • Autor: tadeusz195 Data: 2013-01-01 21:33:38

    Miałem problemy z popękanymi piętami po chemii. Tak mi spękały, że nie mogłem chodzić. Poszedłem do apteki i pani aptekarka poradzila mi maść RETIMAX 1500 za kilka złotych. Smarowałem dwa razy dziennie rano i wieczorem. Po dwóch dniach odczułem wielką ulgę a po tygodniu pięty mialem jak u niemowlaka. Zastanawiam się więc po co wydawać 50 złotych albo i więcej na olejek arganowy na spękane pięty, skoro taki sam efekt można uzyskać za pomocą maści za kilka złotych.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-01 21:58:46

    dziekuje Tadeuszu za dobra radę. Cos musze poczynić specjalistycznego z pietami mojego małżonka bo kremy do stóp mu nie pomagają. Bardzo cierpi i nie możemy sobie poradzić z tym problemem u niego. Masz racje olejeku mi szkoda no ale czegoż to się nie robi dla kogoś kogo się kocha :):)

  • Autor: rs1107 Data: 2013-01-02 09:05:34

    Chętnie z tego leku też skorzystam. Ja tylko napisałam do czego można wykożystać olejek. Pozdrawiam

  • Autor: agacia3323 Data: 2013-02-05 13:55:41

    Kupiłam tę maść RETIMAX 1500 na moje szorstkie pięty poprawa jest ale pięt jak u niemowlaka to nie mam a stosuje już dwa tygodnie...hehhehe   ok.3zł kosztuje może jaka cena taki rezultat....a może z moimi piętami jest coś nie teges....heehheheh

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-01 21:09:22

    ja dałam 59 zł więc trochę kosztuje ale starcza na długo podobno

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-01 21:08:44

    Dziś chyba sobie wetrę we włosy jak mówicie że do włosów takie dobre może mi zgrubną :)

  • Autor: Beata500 Data: 2012-12-31 10:29:28

    Agusiu, jaki konkretnie? Lubię rzeczy sprawdzone. Jeżeli nie tu, to proszę o PW.

  • Autor: sawalek Data: 2012-12-31 13:01:09

    Ja też bardzo sobie chwalę ten olejek. Stosuję go jako preparat przeciwzmarszczkowy, w połączeniu z żelem hialuronowym i hydrolatem oczarowym. Wszystkie preparaty zamawiam z konkretnego sklepu internetowego. Nie chcę być posądzona o reklamowanie więc mogę ewentualnie przesłać nazwę na pw. Za wyżej wspomniany olejek płacę 10,80.

  • Autor: makaronka Data: 2012-12-31 13:04:32

    Był już poruszany temat olejku.Sama stosuje na włosy codziennie,rewelacja.

    http://wielkiezarcie.com/forumThread.php?id=502984&post=511232

  • Autor: abidiasz Data: 2012-12-31 13:12:31

    Mogłabym prosić o maila z nazwą sklepu? Ja kupuję wprawdzie rózne olejki w internetowym sklepie indyjskim,ale chętnie sprawdzę coś nowego.

  • Autor: kleo Data: 2012-12-31 16:33:14

    Jeśli mogę to też poproszę o adres sklepu na pw. pozdrawiam i życzę pomyślności w nowym roku

  • Autor: Beata500 Data: 2012-12-31 17:25:07

    Nie wiem jaka gramatura tego olejku, ale bardzo tanio. poproszę o PW.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-01 21:12:48

    ja tez poprosze o adres sklepu bo moj byl o wiele drozszy

  • Autor: gruba Data: 2013-01-02 08:04:06

    Jak można to ja też poproszę o namiar na sklep internetowy.

  • Autor: heiworth Data: 2013-01-07 08:50:03

    I ja poproszę namiary na PW.

  • Autor: Lea2 Data: 2013-01-10 12:40:06

    Proszę Ciebie o przesłanie na pw tego sklepu internetowego. Czy można tam zamówić te wszystkie specyfiki które wymieniłaś ? Z góry dziękuję. Pozdrawiam :)

  • Autor: agacia3323 Data: 2013-01-11 10:14:27

    To i ja poproszę o pw.Z góry dziękuję.

  • Autor: rs1107 Data: 2013-01-01 18:40:10

    Kochana, obojętnie jaki na allegro, ale czysty 100 % olejku, nie jako dodatek do kosmetyku. jest drogawy, ale warto zainwestować. Wiem z doświadczenia. O markach tu sie nie rozmawia, bo to kosmetyk z maroka zwany "Marokańskim złotem" - kupujesz kosmetyk z tego kraju sprowadzany.

  • Autor: rs1107 Data: 2013-01-01 18:39:34

    Beatko, obojętnie jaki na allegro, ale czysty 100 % olejku, nie jako dodatek do kosmetyku. jest drogawy, ale warto zainwestować. Wiem z doświadczenia. O markach tu sie nie rozmawia, bo to kosmetyk z maroka zwany "Marokańskim złotem" - kupujesz kosmetyk z tego kraju sprowadzany.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-01 21:11:45

    Kupiłam w Mydlarni u Franciszka taki sklep z naturalnymi kosmetykami dostepny w calej POlsce chyba

  • Autor: grazka35 Data: 2012-12-31 14:31:05

    Ja również poproszę o namiary na konkretnego sprzedawcę, jeśli można? Mam problemy z cerą więc chciałabym spróbować.

  • Autor: rs1107 Data: 2013-01-01 18:40:47

    Obojętnie jaki na allegro, ale czysty 100 % olejku, nie jako dodatek do kosmetyku. jest drogawy, ale warto zainwestować. Wiem z doświadczenia. O markach tu sie nie rozmawia, bo to kosmetyk z maroka zwany "Marokańskim złotem" - kupujesz kosmetyk z tego kraju sprowadzany.

  • Autor: trylobicik Data: 2012-12-31 15:28:03

    A jak on się sprawdza przy alergiach z objawami skórnymi? Może ktoś próbował...

  • Autor: hira Data: 2012-12-31 17:46:14

    ja osobiście nie próbowałam,ale czytałam na forum gazety.pl ze stosują go osoby z azs i dzieci i dorośli, jako preparat do natłuszczania skóry jednak każda skóra jest inna i trzeba samemu przetestować

  • Autor: Mika K Data: 2012-12-31 21:31:01

    Olejek arganowy nadaje się dla alergików:)oczywiście są wyjątki od reguły ale bardzo znikome.

  • Autor: inka21 Data: 2012-12-31 23:32:51

    Drzewo arganowe jest niezwykle cennym i rzadkim gatunkiem,
    występuje jedynie w południowo- zachodniej części Maroko,
    pomiędzy Agadirem, Marakeszem i Essaouria.
    Orzechy z drzewa arganowego kryją prawdziwy skarb:
    olejek arganowy, zwany „płynnym złotem Maroka".

     

    Pozwólcie ,ze dodam iż produkty z olejem arganowym zawane są na całym świecie "Złotem Maroka"- są w barwie bursztynowej jesli chodzi o tzw.lejące produkty, w barwie ciemno brązowej jeśli chodzi o mydło, jest też odmiana białego odcienia produktu,ale u nas w kraju niedostępna niestety.

    Te produkty  są bardzo wartościowe,doskonałe dla osób zdrowych, jak również dla chorych ( w przypadku osób chorujących na nowotwory i biorących chemię  argan jest doskonałym kosmetykiem natluszczającym wysuszoną chemia skórę- powtarzam opinię osób chorujących i stosujących ten kosmetyk). Jest też wiadome,że argan i glinka marokańska są kosmetykami drogimi,argan w nich jest w 100 % biologiczny, bez pestycydów i niemodyfikowany genetycznie. Olejek arganowy extra-vierge jest uzyskiwany
    tradycyjną metodą w procesie tłoczenia owoców tuż po ich zbiorze, a co za tym idzie jeśli naprawdę chcecie kupić kosmetyk w 100% z tymi skladnikami , to niestety nie zaplacicie za niego 10zł- bez obrazy dla wszystkich,ale wiem co piszę, bo na codzień zajmuję się takimi sprawami.

    Z serii kosmetyków a lojem arganowym i glinką marokańską( wzbogaconym kwiatem pomarańczy) w sprzedaży są ttakie kosmetyki jak:

    1. Olejek pod prysznic z olejkiem arganowym- olejek pod prysznic o aksamitnej konsystencji zamienia się na skórze w delikatne musujące mleczko. Odżywia skórę podczas kąpieli.Olejek jest fantastyczny, podczas kapieli w kontakcie z woda zmienia się w białe, musujące mleko do kąpieli.

    2.Eliksir do masażu relaksującego z olejkiem eterycznym z róży-  pielęgnuje i wygładza skórę delikatnym muśnięciem. Ma bardzo przyjemny zapach. Stosujemy go poprzez rozgrzanie kilku zaledwie kropel olejku w dłoniach i wmasowaniu  go powoli i dokładnie w całe ciało, zacznynając od stóp, w górę ciała do szyi i karku.

    3.Balsam odżywczy z olejkiem arganowym i kwiatem pomarańczy (mój ulubiony) -ten dobroczynny balsam do ciała, słynie ze swoich właściwości relaksujących. Zmiękcza doskonale skórę, która  stanie się fantastycznie nawilżona i nabierze łagodnego, przyjemnego zapachu,ma kremową, łagodną konsystencję, która szybko wnika w skórę i nie pozostawia tłustej powłoki na skórze.

    4.Orientalny peeling do ciała z glinką marokańską-  o działaniu złuszczającym, zawiera glinkę marokańską, puder z orzechów z drzewa arganowego i pestek moreli, olejek arganowy bio oraz wodę różaną.
    Pozostawia na skórze orientalny, ciepły, otulający zapach. Skóra jest dokładnie oczyszczona i aksamitnie gładka.

    5.Mydło orientalne- kostka jest duża ma 150 gram-  łączy w sobie wygładzające działanie olejku arganowego i bogactwo oliwy z oliwek gwarantujące dobroczynne działanie dla skóry. Dodatkowa zaleta: zmysłowy zapach zapewni Ci chwilę prawdziwego relaksu. Ciekawostką jest ,iż tłoczeniem oleju do tego produktu zgodnie z tradycją zajmują się  marokańskie kobiety w żeńskich spółdzielniach.

    6.Maseczka z glinką marokańską do twarzy i włosów- maseczka z glinką marokańską oraz olejkiem arganowym z upraw ekolgicznych zapewnia oczyszczoną, promienną skórę oraz sprężyste, jedwabiście lśniące włosy,poprawia ich kondycję i odbudowuje cebulki włosa.Polecam, bo jest fantastyczna w swym działaniu.

     

    To tyle pozdrawiam Sylwestrowo.   


  • Autor: Mika K Data: 2013-01-01 16:04:43

    To fakt olejek arganowy 100% jest bardzo drogi u nas najczęściej jest tylko dodatkiem do kosmetyków(mówię tu o produktach kupowanych w drogeriach),ale warty jest swojej ceny bo na prawdę działa:)

  • Autor: Beata500 Data: 2013-01-01 10:12:43

    Mam alergię na słońce. Bedąc w Maroku kupiłam ten olejek i sprawdzał się rewelacyjnie mimo " wysypanej " twarzy. Teraz chcę kupić, ale boje się, że trafię na jakąś podróbkę.

  • Autor: iwett Data: 2013-01-02 16:17:44

    Nic nie wiedziałam zupełnie o tym olejku a w kwietniu wybieram się do Maroka.

    Możesz mi napisać czy tam jest drogi i jaki warto kupić?

  • Autor: Beata500 Data: 2013-01-02 17:47:11

    Kupisz wszedzie, w każdym sklepie. Kremy też .Ponieważ jestem alergikiem , to się bałam i kupowałam w aptece, więc płaciłam dużo drożej . Nawet w zwykłych kramikach z wodą mineralną też były kremy z olejkiem arganowym.

    Dopisano 13-01-02 18:25:07:

    Krem do cery suchej można kupic w przeliczeniu na złotówki za 17 złotych i za 30 zł. Dokładnie ten sam, zależy gdzie kupujesz. Musisz się rozejrzeć i nie kupować w pierwszym dniu. Ja za olejek płaciłam drogo, bo za 30 ml - 60 złotych, ale to był mój wybór, bo uparłam się na aptekę.

  • Autor: Beata500 Data: 2013-01-02 18:43:57

    takich miejsc zobaczysz całe mnóstwo , to akurat jest w Marakeszu.

  • Autor: iwett Data: 2013-01-03 10:28:02

    Dziękuję!

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-01 21:14:26

    moja szefowa sprawdzała na swojej córci, ktora ma atopowe zapalenie skory. Stosuje go od roku z bardzo dobrym skutkiem. Calkowicie wyleczyl dziecku skore i doskonale nawilza sucha atopową skórę.

  • Autor: Ania35 Data: 2013-01-01 10:55:41

    Dzięki:)))

  • Autor: vikunia Data: 2013-01-02 12:24:29

    Dziwię się, że polecasz jakieś niesprawdzone przez  lekarzy XXI wieku specyfiki.  I ta likwidacja zmarszczek przez parokrotne użycie olejku :)

  • Autor: makaronka Data: 2013-01-02 14:04:17

    Dziwię się, że polecasz jakieś niesprawdzone przez lekarzy XXI wieku
    specyfiki. I ta likwidacja zmarszczek przez parokrotne użycie olejku :)

    http://www.rodiola.it/skart.php3?art_cod=ARGAOL

    pod ingredienti jest skład chemiczny,produkt jest jak najbardziej sprawdzony,w Polsce może cena była zbyt wysoka żeby sprzedaż była opłacalna.Zmarszczek może nie zlikwiduje ale wygładzi lepiej niż niejeden krem a skóra i włosy po nim to jedwab,rewelacja.Spróbuj a zakochasz się

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-02 15:09:09

    Vikunia jakbyś się zgłebiła troche bardziej w temat to byś wiedziała, że olejek arganowy jest stosowany w kosmetyce od wieków. Skąd u Ciebie twierdzenie, że nie został zbadany przez lekarzy XXI wieku ,nie wnikam.

    Bardzo proszę abyś czytała ze zrozumieniem to co pisze. Napisałam wygładziły mi się zmarszczki, co nie jest równoznaczne z tym co napisałaś "likwidacją zmarszczek".  Jak masz pisać tylko dlatego, że wydaje Ci się, że mi dopieczesz to bardzo prosze omijaj moje posty, które niczemu nie służą.

  • Autor: vikunia Data: 2013-01-04 13:57:02

    Jeśli sama stwierdzasz ,że Twoje posty niczemu nie służą to po co je piszesz?

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-04 21:31:26

    Vikunia Szczęśliwego Nowego Roku daj sobie spokój bardzo Cię proszę.

  • Autor: jantarka Data: 2013-01-02 18:29:35

    A  Ja dziękuję za info o nowościach,sprawdzonych preparatach.

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-01-02 21:11:03

    Zaciekawił mnie ten olejek i go wyprobuje, juz zamówiłam mala buteleczkę na próbę. Mam cerę tradzikowa pomimo ze urodziłam dwójkę dzieci, miałam nadzieje ze po porodzie moja cera dojrzeje, ale zrobiła się jeszcze gorsza, no i włosy mam bardzo slabe i łamliwe, mam nadzieje ze to cudo zdziała cuda dla mojej urody :D dziękuję cu aggusiu za polecenie tego olejku. Dam znać jak to u mnie wygląda po kilku dniach uzytkowania

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-02 21:18:41

    W takim razie czekam na informacje od Ciebie. Mam nadzieję, że Tobie też pomoże. Ja po każdym dziecku miałam jeszcze większe problemy z cerą niż zazwyczaj. Musi minąć troche czasu zanim te hormony sie ustabilizują. Ja po olejku jestem naprawdę bardzo miło zaskoczona. Tyle różnych rzeczy próbowałam na ten trądzik różowawy i nic nigdy mi nie pomagało, a tu wystarczyło kika dni i mam buzię jak marzenie :):) Tffu tfuuuu od razu wypluje co by mnie jakieś czarownice albo czarownik nie zapeszył

  • Autor: jannaj Data: 2013-01-03 11:55:55

    Czarownicą nie jestem - chociaż pewności nie mam. Jeśli tak, to czerwonolicą, borykającą się z trądzikiem od kilku lat.

    Cieszę się, że udało Ci się trafić na fajny naturalny kosmetyk, trzeba jednak pamiętać, że trądzik różowaty to przypadłość nieuleczalna. Walka z nim polega na łagodzeniu objawów. Dobrze, że coś zadziało, trzeba się tylko z tego cieszyć, ale dobrze jednak byłoby skonsultować to dermatologiem.

     

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-03 16:18:28

    trądzik konsultowalam z lekarzem tak jak napisalas jest toc hchoroba nieuleczalna :( U mnie nie mam ostrego stanu na szczescie za to zaagnienie choroby wystepuje z racji jakis czynnikow zewnetrzych u mnie najczesciej, czasem odemnie nie zaleznych.

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-01-03 19:34:36

    Mi lekarz dal na to antybiotyk, ale przecież nie będę daje życie go przyjmowac

  • Autor: martynka 13 Data: 2013-01-03 19:19:58

    Aggusia, pisałam do ciebie na PW, ale chyba wiadomość nie doszła. Też się na to "cudo" napaliłam i fundnęłam sobie taki http://www.bazaarproeco.pl/pl/p/EFAS-OLEJ-ARGANOWY-KOSMETYCZNY-butelka-szklana-250-ml-/295 Dziś mam go zamiar wypróbować.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-03 19:28:25

    Martynko Twoja odpowiedź do mnie dotarła odpisałam Ci, ale nie odczytalas mojej wiadomości. Daj znać swoich wrażeniach na temat tego specyfiku

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-03 19:33:25

    podobno olejek arganowy powinien być przechowywany w ciemnej butelce, pod wpływem światła traci swoje właściwości. Pamietaj aby go nie zostawiać w jasnym miejscu. Ja swój kupiłam w ciemnej butelce ale przelałam go do jasnej butelki z dozownikiem. Trzymam go w szafce w łazience gdzie nie ma dostępu do światła.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-06 08:29:24

    Witajcie przypadkiem wpadł mi w ręce katalog Avonu na walentynki i jest tam szampon z olejkiem aganowym, maseczka do włosów i jakaś kuracja. Zastanawiam się nad kupnem. Stosował ktoś z Was te kosmetyki ??

  • Autor: ekkore Data: 2013-01-06 09:21:39

    Teraz alejek arganowy jest w wielu szamponach - ja mam bodajże z garniera.Nie używałam jeszcze - bo muszę skończyć stary szampon.

    jak lubię kosmetykę pielęgnacyjną i kolorową z avonu - tak do szamponów mam mieszane uczucia. Ale może coś się zmieniło?

    nad olejkiem się zastanawiam dla syna. On ma trądzik połączony z alergią. Już sam dojrzał, że każda cząstka czekolady (czyli kakao) powoduje bardzo silne zmiany na twarzy i nie je.

    Bardzo długo brał antybiotyki  -ale w końcu ja powiedziałam dość - bo ile można faszerować żołądek, gdy efekty sa tylko w trakcie brania.

    Ma w tej chwili dopasowaną maść, przypisywaną przez lekarza - ale pierwotnie nie dla niego (poszliśmy do lekarza z konkretną nazwą), która daje efekty. Ale zawsze jakieś wsparcie naturalne by się przydało.

    Bo najprawdopodobniej przekształci się w trądzik różowaty.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-06 09:53:51

    ekkore poczytaj sobie w google na temat alejku arganowego on jest wlasnie na tradzik i skorę z problemami alergicznymi. :):) jak nie sprawdzi sie u syna to bedziesz miala dla siebie. :):) Ciekaw jestem czy przy ostrych stanach zapalnych skory tez daje takie efekty moze ktos jest kto stosowal i nam powie ?

  • Autor: jolka60 Data: 2013-01-06 12:19:12

    Aggusia,jakiś czas temu po na próbę użyłam kremu firmy Ziaja,właśnie z olejkiem arganowym (taka typowa próbka dołączona do czasopisma).Nie mogę powiedzieć,że mi pomógł,bo nie mam kłopotów z cerą,a krem wystarczył na 3 razy.Tyle,co zauważyłam,był niby tłusty,ale całkowicie się wchłonął.Poza tym,pięknie pachniał.

  • Autor: makusia Data: 2013-01-09 00:22:44

    Agusiu, mam ten szampon i odżywkę, polecam. 

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-09 07:14:11

    o to dzis pójdę na zakupy :)

  • Autor: malina_a Data: 2013-01-06 13:17:52

    Dziewczyny sprezentowałam sobie olejek arganowy, a co mi tam :):) Do
    zachwalań wszelkich produktów podchodzę bardzo sceptycznie.Dlatego
    chciałam się z Wami podzielić jego cudownym działaniem. Cierpie na
    trądzik różowawy i dla mnie piękna skóra bez jakiś tam
    defektów to marzenie. Wię,c oświadczam Wam, że po zakupie tego cuda
    po tygodniu wszystkei problemy skórne z którymi się borykałam
    typu zaczerwienienie itd znikneły mało tego wygładziły mi się zmarszczki
    i cała skóra jest jakaś taka promienna no Normalnie rewelacja !!
    Polecam Wam z czystym sumieniem.

    hmmmm...no to może i ja wypróbuję ten olejek ? Mógłby mi ktoś podac na PW namiar na sprzedawcę allegro, który sprzedaje ten olejek za cenę , która nie zwali mnie z nóg ? 

    Dopisano 13-01-06 14:34:04:

    Właśnie się doszukałam Mydlarni u Franciszka w moim mieście - :):) Jutro zakupy :)

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-06 16:18:31

    ja tam kupilam swoj .:):):) Wole sprawdzone żródła niz allegro

  • Autor: bogdzia Data: 2013-01-08 12:10:43

    Po przeczytaniu tylu pozytywnych postów na temat tego olejku, zamówiłam sobie przez Allegro i dzisiaj dostalam przesyłkę. Mama problem z rozdwajającymi się paznokciami, a i zmarszczki też tu i ówdzie, a szczególnie ówdzie się pojawiają, więc będę testować ten specyfik.

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-01-08 14:16:43

    jakiego koloru macie olejek arganowy, bo ja zamówiłam na ebay i przyszedł mi w kolorze złotym, a wyczytałam gdzieś że powinien podchodzić pod kolor czerwony, i tak się zastanawiam czy aby ten mój to prawdziwy olejek

    A używam go od piątku i póki co jestem zadowolona, nowe pryszcze mi nie wyskakują, (a co rano znajdowałam nowe), te co mam pomału znikają, dobrze się czuję z nim na twarzy :)

  • Autor: bogdzia Data: 2013-01-08 16:29:53

    Mój olejek ze zdjęcia ma kolor złoty. Ciemniejsze są oleje spożywcze, bo tłoczone z prażonych orzeszków.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-08 20:46:20

    mój ma słomkowy kolor podobno ten spozywczy jest czerwony

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-01-10 19:35:51

    Dzięki dziewczyny za doinformowanie

  • Autor: megi65 Data: 2013-01-09 07:03:03

    Testuj , testuj kochana , zwłaszcza tam i ówdzie ..Zaciekawiona toczącym wątkiem znalazałam na półeczce w Rossmannie za całe 13€ .. hmm tylko , że nie wiem jakiego kolorku i chyba jest z dodatkiem czegoś tam . Może w Pl dokonam właściwego zakupu ... Jak sądzisz moja Koleżanko ?

  • Autor: bogdzia Data: 2013-01-09 14:21:33

    Zaczęłam testować olejek szczególnie ówdzie, a kupiłam na allegro za 39,90 zł buteleczkę o pojemności 125 ml plusk koszt wysyłki.

  • Autor: malina_a Data: 2013-01-09 16:25:32

    No ja tez zakupiłam...ale 50 ml za 59 zł , hmmmm..przepłaciłam ???

    Dziewczyny ale my pięne będziemy !!! :):)::)

  • Autor: bogdzia Data: 2013-01-10 15:18:33

    A może to właśnie ja kupiłam kota w worku

  • Autor: ekkore Data: 2013-01-10 19:25:31

    A kupłaś 100 % olejek?

    Za podobną cenę olejku widziałam tylko połowę objętości. I też trafiłam na większe pojemności - z tym, że było zaznaczone, że nie jst to 100 % olejek

  • Autor: bogdzia Data: 2013-01-11 15:18:58

    Napisane jest, że made in Maroco, 100 arganowy

  • Autor: megi65 Data: 2013-01-10 15:48:37

    A ja poszłam w innym kierunku : kremik nabyłam z olejkiem arganowym i .. wapniem . No to chyba tak szybko nie zwapnieje .... jak sądzicie ?

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-10 16:00:17

    ha ha ha:) Megi daj znać jak ten kremik

  • Autor: megi65 Data: 2013-01-11 16:38:18

    Strzele fote na twoje zlecenie jak paprazzi i podeśle na private ...

    Jeszcze nie zapaciałam się ..ale po tyg. poinformuje o efektach czy jest wielkie ...wooow czy .. pchii

  • Autor: megi65 Data: 2013-02-14 21:33:04

    No to melduję sie po dobrych dwóch tyg. stosowania . Cera wyraznie ożywiona i odżywiona . Zmniejszył się dyskomfort napiętej skóry na twarzy .. Dobry kremik :))

  • Autor: malina_a Data: 2013-02-14 21:42:31

    No to melduję sie po dobrych dwóch tyg. stosowania . Cera wyraznie
    ożywiona i odżywiona . Zmniejszył się dyskomfort napiętej skóry na
    twarzy .. Dobry kremik :))

    A ja kupiłam na dzień krem Nivea z olejkiem arganowym - tez jest bardzo fajny :)

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-02-15 07:26:12

    ciesze się że śłuży :):)

  • Autor: Basialis Data: 2013-01-10 20:13:18

    Mysle, ze nie przeplacilas. Znam ten olejek juz jakis czas i kupuje w aptece.Za 100 ml, 100% oryginalnego z Maroka place 24 €.

  • Autor: martynka 13 Data: 2013-01-10 21:34:55

    Dziewczyny wy dopiero piękne będziecie, a ja już jestem. Po 2 dniach stosowania dostałam czerwonych plam na buzi. Natomiast koleżanka tym cudem jest zachwycona.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-10 21:45:21

    ojej a ze sprawdzonego źródła zakupiony

  • Autor: Beata500 Data: 2013-01-11 09:24:02

    Agusiu, kilka osób prosiło Cię o podanie , gdzie kupiłaś swój olejek. Na PW też poszły zapytania.

    Może Twój jest jakiś lepszy. Ja też kupiłam i nie jestem zadowolona, mimo, że jest napisane 100% olejeku.  Wogóle nie ma porównania do tego, co kiedyś przywiozłam z Maroka.

  • Autor: malina_a Data: 2013-01-11 16:33:01

    Agusiu, kilka osób prosiło Cię o podanie , gdzie kupiłaś
    swój olejek. Na PW też poszły zapytania. Może Twój jest
    jakiś lepszy. Ja też kupiłam i nie jestem zadowolona, mimo, że jest
    napisane 100% olejeku.  Wogóle nie ma porównania do tego,
    co kiedyś przywiozłam z Maroka.

    Agusiu powolisz że odpowiem na temat GDZIE KUPIŁAŚ TEN OLEJEK....bo kupiłam w tym samym miejscu co TY :):) Zaznaczam , że nie jest to żadna reklama tylko udzielenie odpowiedzi na pytania.

    a więc wpisujemy w google Mydlarnia u Franciszka no i wszystko jasne ;) można poszukać tego sklepu u siebie w mieście ( jest na stronie) lub zamówić przez internet (niestety dodatkowo opłata za przesyłkę).

    Najwyżej ktoś mi głowę urwie za wklejenie tego linku http://www.mydlarnia.info/ - ale robię to dla Was kobiety więc prosze się za mną wstawić jakby co :D

  • Autor: Beata500 Data: 2013-01-11 17:14:53

    Dziękuję bardzo.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-11 19:08:32

    a jak u Ciebie sprawdza się ?

  • Autor: Beata500 Data: 2013-01-11 19:13:54

    No niestety tak jak pisałam wyżej, mój się nie sprawdził. Nie jest to taki olejek jak kiedyś przywiozłam z Maroka. Zmyłam go po dwóch godzinach z twarzy i wrociłam do kremu. Wykorzystuję go na łokcie i pięty, ale też nie ma efektu.

    Niby twarz mnie nie piekła, ale jakiś dyskomfort miałam.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-11 19:07:17

    Ja wszystkim odpowiedziałam na PW no chyba ze jakieś wiadomości do mnie nie docierają. Kupilam w Mydlarni u Franciszka dostępne w całej Polsce chyba

  • Autor: heiworth Data: 2013-01-10 09:48:33

    Bardzo proszę o namiar na PW....jeśli można :)

  • Autor: kasik:) Data: 2013-01-10 13:48:29

    ja tez bardzo prosze o namiar

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-10 16:03:41

    Dziewczyny mój syn miał wysoką temp w związku z tym bardzo popękały mu usta, aż takie strupki się zrobiły. Posmarowałam wczoraj 2 razy olejkiem arganowym i dziś rano i prawie już śladu nie ma po spierzchniętej popękanej skórze. Ja nie wiem jak to działa, że tak szybko działa. Hi hi może w związku z tym jak się będę konserwować tym olejkiem to z zniknie mi z metryki tak z 10 lat ;)

  • Autor: ekkore Data: 2013-01-10 19:23:47

    W tym wypadku skuteczniejsze byłoby zakopanie się w torfie. Zobaczcie jak Biskupin się trzyma - tylko trochę go podreperowali  -ale cały gród zachował się w błocku.

  • Autor: słodki buraczek Data: 2013-01-11 17:14:27

    Łomatko, pękam ze śmiechu!!!!

  • Autor: ekkore Data: 2013-01-11 17:41:52

    Zawsze to swoim wycieczkom powtarzam w Biskupinie...

  • Autor: malina_a Data: 2013-01-11 17:42:58

    Łomatko, pękam ze śmiechu!!!!

    Tu się nie ma co śmiać.... po posmarowaniu na noc olejkiem, idę rano do łazienki , patrze w lustro i co widzę ????? To samo co dzień wcześniej ale jakaś taka mniej napięta i rzeczywiście nawilżona skóra :) Zobaczymy efekty po dłuższym stosowaniu :) Mam nadzieje, że wkrótce się nie poznam hahahah

  • Autor: katapulta Data: 2013-01-15 09:43:50

    Brzmi to wszystko naprawdę świetnie :). A powiedzcie mi proszę, jak się tego olejku używa? Nakłada się go zamiast kremu, na krem? Codziennie czy tylko kilka razy w tygodniu?

  • Autor: malina_a Data: 2013-01-15 09:51:18

    Brzmi to wszystko naprawdę świetnie :). A powiedzcie mi proszę, jak się
    tego olejku używa? Nakłada się go zamiast kremu, na krem? Codziennie czy
    tylko kilka razy w tygodniu?

    Ja używam od kilku dni...ale kupiłam olejek w fajnym sklepie i Pani mi wszytsko objaśniła.

    Wieczorem na umytą , jeszcze wilgotna twarz nakładamy 3,4 krople olejku i po prostu go wcieramy, wklepujemy w twarz...zapach średni, ale szybko się ulatnia. Ja akurat nie myję twarzy woda tylko płynem micelarnym i na to nakładam olejek ( wilgotna skóra) - lepiej się wchłania po prostu.

    Rano myjesz twarz normalnie woda, czy płynem micelarnym i nakładasz swój krem jaki tam masz.

    Tak samo z szyją i dekoltem ( a więc na wilgotną skórę kilka kropli olejku i wcierasz).

    J apozostałośc wklepuję w ręce i wcieram w paznokcie.

    Jesli chodzi o włosy to można na dwa sposoby : albo zrobić sobie taką kurację i przez kilka dni wcierać w skórę głowy trochę olejku, zostawić na jakies 30 minut a potem umyć głowę ( można zostawić też na całą noc i rano umyć )

    Jesli ktoś ma suuche końcówki to można wcierać kilka kropli olejku w same końcówki już po umyciu, wtedy końcowki są fajnie odzywione i nie łamią, rozdwajają się .

    To tyle.... ja stosuję kilka dni i jak na razie jestem zadowlona.

    Aha...posmarowałam olejkiem równiez twarz mojego malucha, który ma skazę białkową i jak coś podje to zaraz skóra bardzo sucha, wręcz taka szorstka na buzi - po posmarowaniu 2 razy, skóra nawilżona, mięciutka- naprawdę polecam :)

    Teraz spróbuję zastosowac olejek u mojego nastolatka (trądzik) ale czekam aż wyzdrowieje bo bierze aktualnie antybiotyk.

    Pozdrawiam i mam nadzieję, że byłam pomocna :)

  • Autor: katapulta Data: 2013-01-15 10:04:02

    Pomocna to mało powiedziane :). Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź!

  • Autor: MAGDAITYLE Data: 2013-03-06 19:34:20

    Znam kogoś, kto zawsze obrzucić może błotem

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-01-15 10:10:02

    Olejku używam od ponad tygodnia i jestem bardzo zadowolona. Moja cera wygląda o niebo lepiej, ma równomierna koloryt, trądzik znika, plamy po trądziku też łagodnieją. Polecam wszystkim, którzy się jeszcze wachają co do tego CUDA :)

  • Autor: ireth Data: 2013-02-03 13:27:20

    Zachęcona waszymi opiniami, chciałabym kupić sobie taki olejek, a dzisiaj na Gruponie jest taka oto oferta: >>KLIK<<

    Co wy na to?

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-02-03 14:18:28

    Ja mam wrodzone uprzedzenie do zakupów internetowych. Nie to pokolenie :):) Zwróć uwagę, że nie jest to olejek tylko olej.

  • Autor: jolka60 Data: 2013-02-03 15:23:08

    Aggusia-wg przysłowia "Jak go zwal,tak go zwał,byleby się dobrze mial"-olejek,czy olej,to tylko róznica w nazewnictwie.Ja też nie jestem najmłodszym pokoleniem,ale wielokrotnie robiłam zakupy w internecie i jak na razie się nie zawiodłam.Po prostu...wszystko z rozwagą.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-02-03 16:35:04

    no właśnie między olejem a olejkiem jest duża różnica ja jak robię zakupy to lubię mieć namacalny kontakt z produktem dlatego u mnie internetowe zakupy odpadają :)

    Zastanawia mnie jeszcze w opisię to, że po posmarowaniu skóra nie jest tłusta. No właśnie jest i ma być. Jesli zapewniaja że nie jest to może to jakiś pseudo olejek hmm.. podejrzliwa jestem, wiem :)

  • Autor: malina_a Data: 2013-02-13 21:55:06

    Dziewczyny a jak tam Wasze twarzyczki ???

    Ja smaruję codziennie wieczorem twarz i szyje olejkiem i... co zauwazyłam :)

    Zmniejszyły się optycznie drobne zmarszczki pod oczami,  po prostu skóra bardziej nawilżona może ale jest to widoczne

    Twarz jest nawilżona, rano jak wstaję nigdy nie mam suchej - nie jest tez przetłuszczona co ważne bo mam cerę mieszaną i codziennie nakładam makijaż.

    Nie wyskakują żadne pryszczki !!! i to jest super - bo wczesniej zdażały się tu i ówdzie .

    Paznokcie jakby łądniejsze choć nie stosuję specjalnie po prostu wcieram wieczorem po wmasowaniu w twarz olejku, pozostałośc na rękach.

    Smaruję również olejkiem twarz syna, który ma skaze białkową i suuuchą skórę na buzi, efekt zadowalający :)

    A jak u Was ?

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-02-14 07:38:40

    u mnie też bez zmian aczkolwiek moje przypadłości skórne trochę mnie dopadły ale efekt nadal zadawalający

  • Autor: ulla* Data: 2013-02-14 19:30:39

    U mnie również zadowalające efekty ...oby tak dalej

    Kupiłam sobie też w drogerii szampon i odżywkę Dove z tym olejkiem właśnie,również dobre efekty,włosy "nie puszą się".. po tych olejkach to mi tylko portfel pustoszeje,ale warto było,jestem zadowoliona.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-02-14 21:21:59

    a ja z avony sobie kupilam też szampon i odżywkę z tym olejkiem i tez bardzo zadowolona jestem

  • Autor: ulla* Data: 2013-02-15 08:42:39

    też chciałam,ale narazie nie mam dojścia do katalogu avonu, a z netu nie chcę zamawiać...

  • Autor: dorotaibasia Data: 2013-02-27 15:06:04

    czytam i czytam o tym cudzie az zaczęłam zastanawiać sie nad zakupem...moje dziecko (4 latka) ma baaardzo suchą skóre, spokój mamy tylko latem, pozostała częsc roku to nieustanne drapanie się, smarowanie dermokosmetykami albo mazidłami robionym na receptę od dermatologa...polazłam do mydlarni (bo akurat w moim mieście jest), przemiła pani zachwalała pod niebiosa (wszak za to jej płacą) ale ciagle jeszcze sie zastanawiam bo kosztuje niemało a specyfików które testowałam na skórze mojego dziecka mam już cały karton...używa ktoś do pilegnacji skóry dziecka? z jakim skutkiem?

  • Autor: malina_a Data: 2013-02-27 15:22:48

    czytam i czytam o tym cudzie az zaczęłam zastanawiać sie nad zakupem...moje
    dziecko (4 latka) ma baaardzo suchą skóre, spokój mamy tylko
    latem, pozostała częsc roku to nieustanne drapanie się, smarowanie
    dermokosmetykami albo mazidłami robionym na receptę od
    dermatologa...polazłam do mydlarni (bo akurat w moim mieście jest),
    przemiła pani zachwalała pod niebiosa (wszak za to jej płacą) ale ciagle
    jeszcze sie zastanawiam bo kosztuje niemało a specyfików które
    testowałam na skórze mojego dziecka mam już cały karton...używa
    ktoś do pilegnacji skóry dziecka? z jakim skutkiem?

    Ja używam, zresztą wczesniej pisałam o tym. Używam dla siebie i czasem dla malucha (3,5 r. ). Mały ma skaze białkową i wiadomo jak ta skóra wygląda......... smaruję wieczorem po kąpaniu na wilgotną skórę - skóra jest miękka i nawilżona - ale na pewno nie jest to lekarstwo- dla mnie fajne bo mogę stosować to i ja i on ( a nawet czasem mój nastolatek się skusi jak mu jakieś pryszcze wychodzą hehe).

    Ja osobiście polecam - olejek jest bardzo wydajny - ale może na skórę suchą u dziecka jest jakiś inny olejek ? Tego nie wiem, trzeba by było w mydlarni zapytać.

  • Autor: dorotaibasia Data: 2013-02-27 15:33:10

    pani w mydlarni polecała jeszcze olejek Jojoba, skład bardzo zbliżony do sebum które produkuje skóra, arganowy 79zł/100ml a jojoba 64zł/100ml więc różnica nie jest kolosalna i mam dylemat:)

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-02-27 16:18:29

    Miałam kiedyś taki, żadna rewelacja:)

  • Autor: Monika09 Data: 2013-02-27 20:15:26

    Zaciekawiona i zachęcona Waszymi opiniami jakiś czas temu kupiłam olejek. Jest OK, ale jak dla mojej skóry żadna rewelacja. Zauwazyłam, że ładnie wyrównuje koloryt cery. Jednak więcej go nie kupię, bo spodziewałam się czegoś więcej.

    Jak dla mnie o niebo lepiej sprawdza się kram z apteki Alantandermoline (w niebieskim opakowaniu) albo kremy z Garniera w czerwonym opakowaniu.

  • Autor: aleksandrak Data: 2013-03-04 14:51:50

    Wiele dobrego słyszałam o tym olejku, ale nie miałam okazji próbować. Niemniej jednak chyba się skuszę, bo coraz częściej słyszę pozytywne opinie.

  • Autor: MAGDAITYLE Data: 2013-03-06 16:33:57

    Koleżanka (mieszka we Wrocławiu) używa też olejku marchewkowego i mówi, ze rewelacja.

    A ja chcę kupić  w pobliżu Rudy Śląskiej, Katowic arganowy i marchewkowy i nie wiem gdzie. Nie chcę w necie. Wolę zobaczyć, powąchać, dotknąć. Czy ktoś z was zna taki sklep, gdzie mogłabym kupić ten olejek niepodrobiony?

  • Autor: malina_a Data: 2013-03-06 16:44:26

    Koleżanka (mieszka we Wrocławiu) używa też olejku marchewkowego i
    mówi, ze rewelacja. A ja chcę kupić w pobliżu Rudy
    Śląskiej, Katowic arganowy i marchewkowy i nie wiem gdzie. Nie chcę w
    necie. Wolę zobaczyć, powąchać, dotknąć. Czy ktoś z was zna taki sklep,
    gdzie mogłabym kupić ten olejek niepodrobiony?

    Polecam Mydlarnie u Franciszka - sprawdź gdzie Ci najbliżej bo chyba w Rudzie nie ma

    http://www.mydlarnia.info/O-Nas.aspx

  • Autor: MAGDAITYLE Data: 2013-03-06 16:57:03

    Dziękuję :) Polecasz z tego sklepu coś jeszcze? 

  • Autor: malina_a Data: 2013-03-06 17:01:34

    Dziękuję :) Polecasz z tego sklepu coś jeszcze? 

    Mam tylko olejek arganowy. Ale musze powiedzieć że obsługa w sklepie bardzo kompetentna , więc można się dużo od nich dowiedzieć i materiały do poczytania też dostać

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-03-06 18:01:44

    Ja mam krem pod oczy oliwkowy i jestem zadowolona warto tam pójśc Panie zawsze doradzą wszystko wytłumaczą

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-03-06 17:59:35

    Mydlarnia u Franciszka  wpisz w googla gdzie jest w Twoim mieście

  • Autor: MAGDAITYLE Data: 2013-05-10 10:49:41

    Dzięki za to cudo, czyli olejek arganowy + kwas hialuronowy. Całe życie praktycznie bez kremu, bo wieczne alergie na każdy, nawet na antyalergiczne, a tu cud - bez alergii i działa!!!!

    Próbował ktoś macadamia? Podobno też jest rewelacyjny.

    Rozpędziłam się i teraz dzieciom kupiłam olejki z pestek arbuza, a pestek czarnej porzeczki zamierzam. Może już ktoś przetestował?

    Poczytałam też właściwościach na zrobsobiekrem.pl i na dzień matki chyba malinowy mamie do zestawu dołączę.

    Super sprawa i wielkie dzięki!!!!

    A jak cierpisz na trądzik... widziałaś może opis olejku:

    tamanu: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Olej-Tamanu-NATURALNY/128

    czarnuszki: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Olej-z-Czarnuszki-siewnej-NATURALNY/421

    rokitnika: http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Olej-z-rokitnika-NATURALNY/123

  • Autor: malina_a Data: 2013-09-13 10:26:35

    Odgrzebuję wątek........... Agusiu :) chciałabym Ci podziękować za tego posta ......... zainteresowałaś mnie tym olejkiem i kupiłam go już wtedy, teraz mam już drugą butelkę i nie wyobrażam sobie już mojej buziolki bez niego :) Najbardziej cieszę się z tego, że zmniejszyły się bbaaardzo przebarwienia na mojej twarzy - i to nie żebym sama zauważyła, ale już kilka osób zwróciło mi na to uwagę, że miała straszne, a teraz nie mam :D Dodam, że z przebarwieniami walczyłam różnymi sposobami (kremy zabiegi - tu stówka, tam 3 stówki...i nic)a olejek pomógł - smaruję twarz, szyję i dekolt codziennie wieczorem - oczywiście twarz jest taka mięciuchna po nim, nie jest wysuszona, zmarszczki pod oczami oczywiście nie znikły ale się zmniejszyły i wogóle skóra jakaś zdrowsza jest :) A więc polecam z czystym sercem a Tobie Agusiu jeszcze raz dzięki :):)

  • Autor: dorotaibasia Data: 2013-09-13 12:15:39

    Dołączam się do podziękowań:) O olejku gdzieś kiedyś słyszałam ale dopiero ten post sprawił że kupiłam:) U mnie również już druga buteleczka:) Lat mi wprawdzie nie ubyło ale skóra jest fantastyczna w dotyku i cudnie nawilżona, a do tego odbicie w lustrze takie jakieś bardziej promienne:)

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-09-13 17:06:16

    :)

  • Autor: malgosiafel Data: 2013-10-07 18:00:57

    Długi ten wątek. Zainteresowanie jak widać spore. Ja stosuję ten olejek od lat. Po raz pierwszy poleciła mi moja koleżanka która mieszka w USA, tam jest bardzo powszechny. Zawsze kupuję w APTECE. Proszę tylko przy zakupie aby było olejku 100 %. Mimo jego ceny jest bardzo wydajny. W Maroku kobiety smarują nim wszystko!. Wystarczy kilka kropel. Nie polecam go tylko do smarowania na dzień. Po prostu musi się wchłonąć.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-09-13 17:05:28

    Proszę bardzo malinko cieszę się, że pomógł

  • Autor: Armenika Data: 2013-10-04 10:11:55

    Moja ciocia fryzjer-fachowiec-artysta poleca ten olejek do przesuszonych i zniszczonych włosów. Wystarczy kilka kropel - jest niesamowity.

  • Autor: kokarda Data: 2013-10-08 07:31:40

    I ja złożyłam zamowienie na olejek arganowy ;)) mam zamiar wprowadzić w plan życiowy wieczorne smarowanie twarzy i dekoltu olejkiem arganowy 

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-10-08 07:47:01

    To bardzo dobry pomysł tylko po tygodniu stosowania zrób sobie przerwę. Olejek nie może być stosowany codziennie przez cały czas. Bo jak sama nazwa mówi jest to olejek i zatyka pory. Skóra też po pewnym czasie się przyzwyczai i nie będzie takiego efektu:)

  • Autor: kokarda Data: 2013-10-08 13:45:40

    Ooo dziekuje za radę :)) trafne uwagi :) kozie mleko z ziaji i eleaclar duo (przeciwwyspruyskom) bedą moimi zamiennikami 

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-10-08 15:22:56

    proszę bardzo:)

  • Autor: Chrystiana Data: 2013-10-21 15:10:50

    olejek fajny ale trochę zapycha moją cerę mieszaną ...

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-10-21 15:54:42

    a stosujesz na wilgotną skórę?

  • Autor: dorisss Data: 2014-01-24 19:15:49

    Ja też używam od jakiegoś czasu olejek arganowy na twarz i włosy, jakiś specjalnych efektów nie zauważyłam, ale może za krótko go stosuję

  • Autor: Teresa40 Data: 2014-01-24 19:26:36

    Ja tez zaczelam stosowac,jak narazie szału nie ma,dam znac po dluzszym stosowaniu.Co prawda skora i wlosy sa jakby delikatniejsze,wiec na razie nie rezygnuje.Pozdrawiam.

  • Autor: bergamotka2 Data: 2014-03-09 22:50:36

    Agusia , ja też dziękuję za ten wątek , bardzo mnie zachęcił do testowania , poszukam odpowiedniego i będę stosować , obserwować  i dam znać , jak się sprawza

  • Autor: aggusia35 Data: 2014-03-10 08:53:46

    :)

  • Autor: kapri Data: 2014-05-01 15:42:48

    Jestem nowa na forum. Dzisiaj dopiero trafiłam tutaj. Mąż ma łuszczycę i używa olejek arganowy, poleciła mi Polka która mieszkała w Maroku. Mąż łuszczycę ma nadal, ale nie tak obfitą jak wcześniej - olejek pomaga. Ja również używam, skóra jest delikatniejsza.

  • Autor: marta_84 Data: 2014-06-05 08:58:33

    Dokładnie, nie ma cudów. Lecz ten produkt: http://pachnaca-kraina.pl/olej-arganowy na prawdę pomaga na wiele schorzeń skórnych. Efekty są po paru tygodniach.

  • Autor: beella Data: 2014-06-13 21:58:15

    Zastanawiam się nad tym olejkiem. Ja mam zwykły trądzik i cerę łojotokową. Teraz stosuję olejek tea tree, bo od jakiegoś czasu pogorszyła mi się buzia. Czy olejek arganowy będzie lepszy? Martwią mnie zwłaszcza plecy - całe mi je wysypało...

  • Autor: aggusia35 Data: 2014-06-13 22:36:39

    Nie wiem czy lepszy nie stosowałam tego, który Ty uzywasz

  • Autor: okruszek33 Data: 2014-09-11 20:13:52

    Planuję przetestować olejek arganowy na moich włosach. Słyszałam same pozytywy. Mam nadzieję że mi też pomoże, bo od kilku lat nie mogę zapuścić włosów.

  • Autor: kot-ma Data: 2014-10-06 09:47:00

    Nie bez powodu olejek arganowy jest stosowany przez gwiazdy i celebrytów :)

    Jest on drogi ale za taką cenę nic lepszego nie kupimy :)

    O zaletach można dowiedzieć się jeszcze tu: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Jeśli decydujecie się na kosmetyki z dodatkiem arganu to sprawdzajcie jego zawartość, na ogół nie jest podana ale jeśli jest na liście składników bliżej końca niż początku to strata pieniędzy.

    Link został usunięty, kryptoreklama jest niezgodna z regulaminem WŻ 

    *makusia

  • Autor: Jola666 Data: 2014-10-06 11:26:18

    A Ty to jakiś biznes masz czy co ? ( w tym reklamowaniu ? ) :/

  • Autor: gotujrun Data: 2014-10-10 14:38:13

    oj, już się aż tak nie unoś;)

Przejdź do pełnej wersji serwisu