Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Morelowy krem.))

  • Autor: ania205 Data: 2013-01-06 14:25:52

    Witam :-) mój pokój przechodzi metamorfozę..)) zmieni się na nowy kolorek...(jak w temacie)..mebelki mam ciemne..uchwyty stare złoto..karnisz tego samego..)) pomóżcie..podpowiedzcie..jakiego koloru zasłony wybrać do tej całej reszty-)))?dziękuję pozdrawiam zdrowo...chociaż dziś u mnie śnieżnie i zimowo:-))

  • Autor: agulka8204 Data: 2013-01-06 15:36:21

    Witam,  ja bym dała ciemne zasłony - kontarstowo do ścian i pasujące do mebli:) Jezeli meble sa ciemno- brązowe to mi osobiście podobaja sie zasłony koloru czekoladowego ze złota nitka- pasowałyby co uchwytów i karniszu.ALe każdemu  co innego sie podoba.

    Pozdrawiam

     

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-01-06 17:53:25

    Jak ja się cieszę, że się pozbyłam tego siedliska kurzu, wszędzie w oknach mam rolety, podebrane do koloru  ścian. :)

  • Autor: ulla* Data: 2013-01-06 19:12:11

    A ja (sądząc po temacie) myślałam,że chcesz krem morelowy np. do tortu a zasłony ładne by były w takim kolorze,może też z nitką złotą,jak karnisze,czy przeplataną złotą wstążką lub kokardkami ze wstążki... pozdrawiam (u mnie deszczowo)

  • Autor: ania205 Data: 2013-01-06 20:03:55

    ulla...jak napisalam wątek o tym samym sobie pomyslałam..że skojarzenie bedzie..o pysznym kremie morelowym.-)))pozdrawiam dzieki za podpowiedzi..i porady dla mnie cenne:-)))

  • Autor: mggi63 Data: 2013-01-06 19:47:40

    Jeżeli koniecznie zasłony,to ja widzę o ton,dwa, ciemniejsze od koloru ścian...moze jakis pomarańczyk lekki z elementami złota...

  • Autor: megi65 Data: 2013-01-06 20:28:39

    Masz ładne okno ...? zrezygnuj z zasłon . Zainwestuj w ładny parapet ..( drewno czy co tam lubisz ) i ..postaw kwiaty , świecznik , w szkalnej wazie kolorowy piasek z piękną świeczką , orchidee , porcelana , kaktusy .. itp ...

    Dopisano 13-01-06 20:42:52:

    Aaaa ja podobnie jak ulla myślałam , że będziemy doradzać , smakować , rozkoszować się kremikiem cudnej urody i smaku z ... moreli .. Lekko żem rozczarowana ... .

  • Autor: bogdzia Data: 2013-01-06 21:35:18

    Się rozpędziłam w zimową pogodę i lecę na ten krem, a tu... niespodzianka.

    Lubię takie kolorki, bo ciepłe. A zasłonki (jeśli już muszą być) zdecydowanie o ton lub dwa ciemniejsze od ścian.

  • Autor: katapulta Data: 2013-01-15 09:30:34

    A może fajny byłby kolor jagodowy? Myślę, że całkiem nieźle współgrałby z kolorem mebli.

  • Autor: smakosia Data: 2013-01-15 11:39:01

    Aniu, w Twoim zapytaniu brakuje bardzo ważnej informacji - pokój jest słoneczny, czy może należy do ciemnych? Jaką masz podłogę (kolor paneli, deski lub dywanu)? Czy sąsiedzi zaglądają w Twoje okna i musisz mieć firanki, czy możesz sobie pozwolić na bardziej "nowoczesną" aranżację? Meble są starego stylu czy to współczesna zabudowa? Moim zdaniem wszystkie te aspekty będą miały duże znaczenie - nawet jeśli komuś się wydaje, że to pytania "od czapy" Oj, fajny moment przed Tobą. Taka zmiana koloru ścian i zasłon, to może być super "rewolucja" w pokoju.

Przejdź do pełnej wersji serwisu