Forum

Zdrowie i uroda

krem pod oczy olay

  • Autor: reniapos Data: 2013-01-13 17:20:08

    Czy macie doswiadczenia z kremem tej firmy? czy warto kupić, a jezeli tak to jaki dokładnie? Dzisiaj kupiłam sobie krem do tważy total effect nawilzajacy z serum duo. Chciałabym jeszcze pod oczy i niewiem jaki.

  • Autor: emeska1974 Data: 2013-01-13 18:04:51

    Dałabym sobie spokój z tą firmą. Miałam kiedyś kremy i całkowicie bezskuteczne. Pod oczy warto zainwestować np. Lancome, Shiseido, Clinique. Nie są tanie ale wydajne. kremu pod oczy nie używa się tonami. To moja opinia

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-13 19:16:47

    ja mam jakiś olay krem pod oczy rozświetlający i bardzo mi wysusza skórę. Niekoniecznie trzeba z takiej wysokiej półki kremy kupywac jak Sfisedo są tańsze firmy i dobre. DErmika eris ma wiele w swoje ofercie. Musisz się zastanowić na co ma być ten krem. Czy chcesz rozjaśnic cienie pod oczami, czy masz już problemy ze zmarszczkami a może chcesz nawilżyć tylko. Jak już będziesz wiedziała udaj sie do dobrej perfumerii ktoś ci napewno doradzi

  • Autor: reniapos Data: 2013-01-13 19:54:17

    Mieszkam w UK i niemam dostępu do polskich firm, potrzebuję krem który złagodzi cienie pod oczami i rozjaśni. Złagodzi pojawiajace się zmarszczki oraz złagodzi tzw.dołki.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-13 19:58:37

    UK masz tańsze kosmetyki z wyższej półki zobacz sobie lancom i este lauder. Kiedyś używałam loreal na zwarszczki mimiczne i był dobry

  • Autor: emeska1974 Data: 2013-01-13 20:00:29

    właśnie Estee Lauder - zapomniałam - firma świetna

  • Autor: czarnykot Data: 2013-01-13 20:10:31

    moja koleżanka bardzo sobie chwali olay, generalnie jest uczulona na kremy, ale ten może używać i AA...ja na kosmetyki nie jestem uczulona, a na kremy pod oczy raczej tak...ostatni zakup eveline z kolagenem i nic mi nie jest...to że drogi nie znaczy, że dobry..

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-13 20:12:52

    nie każdy tani musi być zły i odwrotnie nie każdy drogi musi być dobry. Wszystko zalezy od skóry danej osoby :)

  • Autor: lolopopa Data: 2013-01-14 14:28:34

    Mam wrażenie, że męskie kremy pod oczy są lepsze (czasami podkradam z mężowej kosmetyczki, jeśli krem ma redukować cienie pod oczami to rzeczywiście je redukuje itd.)

    Kiedyś probowałam kosmetyków olay, nie są złe, ale nie jestem pewna czy dają jakieś efekty.

    Ostatnio próbuję kosmetyków pukka, bez parabenów, zapachów itd.

    Raczej kwestionuję przeciwzmarszczkowe działanie kremów pod oczy, używam od około 23 roku życia, a zmarszczki pojawiają się zgodnie z naturą :)

  • Autor: alicja_bt Data: 2013-01-14 15:23:53

    Ale ja mam dobrze nie używam żadnych kremów bo wydaje mi się że jestem wtedy klejąca, ale i tak mi nikt nie wierzy. Męża szwagier używa dużo kremów na zmarszczki ma 72 lat i na tyle wygląda .

  • Autor: as Data: 2013-01-14 15:35:42

    Ja też nie używam, żadnych kremów bo czuje się klejąca. Podobno wyglądam na mniej niż mam. Jak twarz mam strasznie sucha to użyje zwykłej Nivea Kilka razy do roku. jak wyskoczy krosta  to posmaruje spirytusem lub wodą po goleniu i szybciutko znika. 

  • Autor: lolopopa Data: 2013-01-14 16:48:58

    yyyyy :)))) a jak robicie makijaż nie używając kremu?

  • Autor: as Data: 2013-01-14 18:41:35

    Nie robię makijażu żadnego

  • Autor: alicja_bt Data: 2013-01-14 19:32:28

    Cienka kreska na górną powiekę i tusz do rzęs czarny albo granatowy. Brwi nie maluję bo mam czarne tak jak rzęsy tylko lekko depiluję.

  • Autor: megi65 Data: 2013-01-13 20:20:03

    Reniu ! Dlaczego mieszkając w UK usilnie szukasz polskich kosmetyków ... W dobrej perfumerii przemiła pani doradzi , dobierze . Możesz wspomnieć jaką kwotę możesz wybrać i jaki masz typ skóry .

  • Autor: malka200 Data: 2013-01-14 11:57:04

    ja preferuję kosmetyki apteczne, bez wielkiej ilości zapachów i parabenów. One też świetnie działają. Takie marki jak eucerin, auriga czy skincode sa baaardzo dobre i tańsze niż wysokopółkowe

  • Autor: reniapos Data: 2013-02-03 09:16:40


    Wiesz Madziu, jakos nie ufam milutkim paniom, o których nic nie wiem. To nie jest Polska, i nie moje rodzinne miasto gdzie znam prawie wszystkich w takich sklepach, słyszę też opinie o tej czy innej obsłudze, jej doświadczzeniu i takie tam...wiesz co mam na myśli. Dlatego zapytałam Was drogie koleżanki, żeby wszystkie wyraziły swoja opinię na temat wspomnianego kremu. Dla mnie WŻ jest poradnią, przyjacielem do której mam pełne zaufanie, bo wiem że tu niema ściemy, lecz samo życie. Pozdrawiam cieplutko.

  • Autor: kiki1101 Data: 2013-01-14 15:30:06

    jak dla mnie jeden z gorszych kremow...

    Wiekszosc kosmetykow zamawiam przez apteke internetowa. Ostatnio sprawdzil sie Tolpa pod oczy,  jest swietny, lekki, super sie wchlania i likwiduje plytkie zmarszczki.

    z innych polecam boscia, floslek be eco, Korres

  • Autor: katapulta Data: 2013-01-15 09:17:32

    Używała go moja mama, ale nie przypadł jej jakoś specjalnie do gustu.

    Sama używam ostatnio kremów z Ziaji. Są niedrogie i sprawdzają się bardzo fajnie.

  • Autor: Jola666 Data: 2013-01-18 12:27:43

    Z tym kremem nie mam doświadczenia ale ...polecam Ci krem Olay pod oczy ( tej firmy tylko ten krem ,reszta hmmm jest  taka sobie )

    Krem nie tłusty ,ma właściwości ściągające ,super się wchłania (likwiduje tzw worki pod oczami )tuszuje niedoskonałości ,ma kolor beżowy i jest przetestowany przez 2 pokolenia ( mam siostrę młodszą o ...19 lat :)   ) Pozdrawiam :)

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-01-19 16:03:35

    Mnie nie odpowiada ten krem przy  make up robia się  wałeczki. Dodatkowo bardzo wysusza mi skórę.

  • Autor: reniapos Data: 2013-02-03 09:20:14

    Dziękuję za wszystkie porady i sugestie.

Przejdź do pełnej wersji serwisu