Forum

Pomysł czy Problem?

Uciążliwa ankieta

  • Autor: Paola_r Data: 2013-01-16 09:00:23

    Wiem, rozumiem potrzebę reklam i ankiet na WŻ.

    Ta o muzyce jest wyjątkowo "zgryźliwa". Spróbowałam po którymś wejściu na WŻ ją "obejść" po prostu wypełniając. Po pierwszym pytaniu okazuje się, że "mam dane demograficzne, jakiekolwiek by nie były, z których ankietożerca pozyskał już odpowiednią ilość informacji". Ankieta otwiera się za każdym wejściem na WŻ.

    Wiem, rozumiem potrzebę reklam i ankiet na WŻ. Tylko, czy można tę po prostu wyłączyć, skoro ankietożerca uzyskał już próbę statystyczną do badania?

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2013-01-16 09:43:12

    O a ja myślałam, że to u mnie coś jest nie tak. Dwa razy podchodzilam do tej ankiety, żeby w końcu mi znikneła. Mogłaby się ta ankieta już skończyć.

  • Autor: Kicia150 Data: 2013-01-16 16:12:57

    Mnie ta ankieta dopada też,ale nie na Wż a na innych stronach.Jest tak uciążliwa,że nie można jej się pozbyć i potarfi spowolnić lub zawiesić mi komputer.

  • Autor: megi65 Data: 2013-01-16 16:25:36

    A ja ją spokojnie z uśmiechem na bużce zamykam po raz 63 ... i czekam na wiecej ...

    '' Reklama aby zachęcać totlanie zniechęca ... tak trzymać ... Mądre Głowy od Rekalmy Wszelakiej

  • Autor: Paola_r Data: 2013-01-20 06:28:18

    Megi, podziwiam Twoją cierpliwość Mnie już reklama miuzycna wkurzyła maksymalnie (ale nie będę warczeć )

    AdBlocka nie mam i nie będę mieć, bo na kilku bezpłatnych stronach, z których korzystam, bezpłatność jest związana z pojawianiem się reklam. Coś za coś.

    Wątek założyłam, bo ta reklama wydaje mi się wyjątkowo zlośliwa - wątpiące Mądre Głowy odesłałabym pod paragraf o nękanie .

    Mają squrczybyki od reklamy próbę losową, statystyczną do swoich badań (jasny, precyzyjny komunikat, że w mojej grupie demograficznej są już wystarczające dane), to niech się badają, a nie wpirzają spokojnego użytkownika

  • Autor: Jola666 Data: 2013-01-18 11:30:35

    Jakiej przeglądarki używasz  ?

    Mam firefoxa i dodatek (czy tam wtyczkę Adblock plus) i nic mi nie wyskakuje :)

  • Autor: amelia_z Data: 2013-01-19 08:46:52

    Ja mam mozille i ad blocka i też żadnych reklam.

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-01-19 12:38:55

    Też mam firefoxa i dzięki twojej wypowiedzi zainstalowalam sobie ta wtyzke Adblock plus i juz mi nie wyskakuje zadna reklama :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu