Forum

Oddam / Zamienię

Patelnia - forma do ciastek serc

  • Autor: Angelo Data: 2013-01-27 14:35:26

    Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Czy ma ktoś z Was wiedzę gdzie mogę dostać takie cos?

    http://image.ceneo.pl/data/products/21059783/f-skeppshult-patelnia-do-wafli-21cm-0010.jpg

    Na allegro są tego typu formy ale z przeznaczeniem na orzeszki, grzybki itp. a ja potrzebuję konkretnie na serca lub trójkąty...

    Z góry dzięki

  • Autor: martok Data: 2013-01-28 07:51:33

    Znalazłem ją pod adresem:

    http://www.babae.pl/dom/skeppshult/patelnia_do_wafli_21_cm.html

    Kosztuje 499 zł!

  • Autor: ciasto_marchewkowe Data: 2013-01-28 13:48:30

    Ja kiedyś znalazłam patelnię do naleśników właśnie z sercami na stronie stylowazastawa.pl. Była baaardzo podobna do tej spod Twojego linku, ale to była zwykla patelnia - bez tego zamykania. Firma na bank też taka sama - Skeppshult. 

  • Autor: dorotaibasia Data: 2013-01-28 14:30:14

    czasami na allegro można znaleźć (sprawdzałam, w tej chwili nie ma)...częściej są używane niż nowe, poszukaj pod nazwą "gofrownica" lub "wafelnica"...wydaje mi się że jest to po prostu "prototyp" dzisiejszych elektrycznych gofrownic...to czego szukasz pewnie będzie żeliwne, bardzo cieżkie, długo się nagrzewa, ale też długo trzyma temperature

  • Autor: martok Data: 2013-01-28 17:33:10

    Jeszcze raz: powyżej podałem adres, pod którym można kupić dokładnie to właśnie urządzenie, którego zdjęcie Angelo umieściła w swoim poście.

  • Autor: dorotaibasia Data: 2013-01-28 21:46:45

    wiem....ale cena jest lekko z kosmosu

  • Autor: martok Data: 2013-01-28 22:07:44

    cena jest lekko z kosmosu

    To fakt niezaprzeczalny. Ale skoro autor wątku chce mieć akurat to?

  • Autor: dorotaibasia Data: 2013-01-29 08:33:19

    przyznam szczerze ze ja mam lekką szajbę na punkcie gadżetów kuchennych wszelkiej maści....i tez już dawno upatrzyłam sobie takie ustrojstwo...przekopałam wszystkie zaprzyjaźnione strychy- nie znalazłam, znalazłam natomiast właśnie na allegro, trochę czasu to zajęło ale mam:) takiej kasy bym na to nie wydała-zdrowy rozsądek zwyciężył z manią zbieractwa:)

  • Autor: martok Data: 2013-01-29 08:56:42

    ja mam lekką szajbę na punkcie gadżetów kuchennych

    Też mi odbija w tych sprawach. Kupiłem nawet Thermomix - ze wszystkimi dodatkami kosztował grubo ponad 4.000zł, a używamy go może raz na trzy miesiące. A wracając do przedmiotowej patelni - dwa razy kupowałem patelnie dwustronne i u nas się nie sprawdziły. Inna rzecz, że to były patelnie do naleśników i omletów, a nie gofrownice. Pozdrawiam - M

  • Autor: Tercia Data: 2013-01-28 17:54:40

    Ja mam taką gofrownicę, włśnie w kształcie takich serduszek, kupiona w lidlu. A i patelnie mam jeszcze, taką malutką w kształcie serca, do naleśników albo jajek, kupiona tanio w tesco.

  • Autor: barbara80 Data: 2014-04-01 13:55:50

    http://www.dobregarnki.pl/product/show/470094/naczynie-kuchenne-forma-serce-naczynia-kuchenne-silikomart-do-ciast-i-piernikow Tutaj masz taką forme serce ;)

Przejdź do pełnej wersji serwisu