Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Dermatolog

  • Autor: stillnox Data: 2013-01-28 14:10:42

    Witajcie:-)
    mam ogromną prośbę, wiem że to może nie zbyt dobre miejsce na takie zapytania ale brak mi już pomysłów kogo pytać i gdzie szukać.
    czy ktoś z Was mógłby polecić dobrego, naprawdę dobrego dermatologa dziecięcego??
    Chodzi mi o Łódź i okolice!!
    Będę  bardzo wdzięczna za pomoc.
    Miłego dnia:-)

  • Autor: megi65 Data: 2013-01-28 15:26:27

    Osobiście dokonaj wyboru :

    http://www.znanylekarz.pl/

    Przepraszam nie mogę uaktywnić ..

  • Autor: Beata500 Data: 2013-01-28 15:28:30

    aktywny http://www.znanylekarz.pl/

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-01-28 15:30:04

    http://www.znanylekarz.pl/ aktywny

  • Autor: stillnox Data: 2013-01-28 20:34:45

    oj Kochane to już przejrzałam ale wiem że w dużej mierze te komentarze piszą sami lekarze bądż ich bliscy.
    Chciałabym pomocy od Kogoś kto leczy dziecko i ma kontakt z takim specjalistą i dobrą o nim opinie.
    Szukam dalej, może Ktoś pomoże.

  • Autor: caroline1983 Data: 2013-01-28 21:28:57

    Iwo Janusz - bardzo miły, cierpliwy, kompetentny. Dokładnie wyjasnia co i jak. Przy okazji leczenia skontrolował mi wszystkie pieprzyki. Moze nie jest dermatologiem dzieciacym, ale polecam. I u mojego męża i u mnie trafnie rozpoznał schorzenia i przepisał skuteczne leki. Nie wiem tylko gdzie przyjmuje w Łodzi, u nas przyjeżdza do przychodni 2 razy w tygodniu.

     

  • Autor: stillnox Data: 2013-01-28 21:55:06

    Caroline bardzo dziękuję, napewno się za nim rozejrze:)

  • Autor: as Data: 2013-01-28 21:58:09

    Tu masz adres http://www.znanylekarz.pl/iwo-janusz/dermatolog/lodz

  • Autor: Lucylla Data: 2013-01-29 07:39:38

    Znam różne porady z medycyny naturalnej....musiałabym znać dolegliwość. Czasem wystarczy odrobina olejku rycynowego zmieszać z sodą...zamiast zabiegów operacyjnych..

  • Autor: livia Data: 2013-01-29 07:57:01

    moja znajoma ma atopowe zapalenie skóry. Zaczęło się to od roku. Czasami skóra jest ładniejsza, ale czasem bardzo czerwona z bomblami. Jest załamana, bo wyglada nieestetycznie i do tego swędzi. Była juz u wielu derpatologów, dwa razy leżała w szpitalu, nawet sterydy zażywała. Lekarze nie mogą podac przyczyny tej choroby . Może ktoś zna jakis  naturalny sposób na to świństwo.

  • Autor: Lucylla Data: 2013-01-29 10:32:56

    W książce Nieumywakinów pt.,,Endoekologia zdrowia'' pisze, że wszystkie choroby skórne są wynikiem zanieczyszczenia przewodu pokarmowego i bez zaprowadzenia w nim porządku niemożliwe jest ich wyleczenie. Ale...podano kilka sposobów na różne choroby skórne. Książkę można ściągnąć z netu, albo kupić np. na allegro, naprawdę ciekawa i przydatna.

    Innym znanym mi sposobem jest używanie do przemywań świeżego moczu. Fuj? Trudno, ale niektórym pomaga. 

    Można spróbować użyć EM-ów, wewnętrznie i zewnętrznie, ale o tym na razie nie napiszę, bo wymaga czasu, a muszę lecieć.

Przejdź do pełnej wersji serwisu