Forum

Oddam / Zamienię

Bajki w j. greckim

  • Autor: almad Data: 2013-01-29 06:20:28

    Witam serdecznie.

    Mam do odstąpienia ok. 10 książek – bajek dla dzieci w języku greckim. Wszystkie książki są rozmiaru A4, w twardych okładkach, pięknie wydane i w bardzo dobrym stanie.

    Po prostu wyrośliśmy już dawno z bajek, a wyrzucać książek do kontenera – nie potrafię.

  • Autor: taara Data: 2013-01-29 08:27:07

    A na jakich zasadach chciałabyś je przekazać? Może wystaw na allegro, a ja je kupię?

  • Autor: almad Data: 2013-01-29 15:42:17

    A na jakich zasadach chciałabyś je przekazać? Może wystaw na allegro, a ja
    je kupię?

    nie myślałam teraz o allegro. kiedyś szukałam chętnych w internecie i nie znalazłam ani jednej osoby zainteresowanej.

    nie mam tych książek obecnie u siebie (są u Mamy w starym domu) - postaram się o zdjęcia i jeśli byłabyś zainteresowana - na pewno dogadamy się co do sposobu przekazania.

    a odnośnie przekazywania książek do biblioteki - chciałam oddać sporo starszych książek - jeszcze z moich szkolnych czasów - ale pani w bibliotece tylko się skrzywiła jak usłyszała ile one mają lat - nie pytała w jakim są stanie (a ja dbam o książki) - "no nie ma teraz kierowniczki ale niech pani popyta w poniedziałek, to ona zadecyduje...."

    niestety nie miałam na to tyle czasu i książki nadal leżą w domu.

    czekają na lepsze czasy i może na przypomnienie o sobie

  • Autor: taara Data: 2013-01-30 12:29:58

    Będę czekać na informacje :)

  • Autor: almad Data: 2013-04-14 17:51:51

    wysłałam wiadomość na pw

    pozdrawiam

  • Autor: ulla* Data: 2013-01-29 09:29:13

    Jak już wyrośniemy z jakiś książek,bajek i innych to często oddajemy książki ...do biblioteki (dla dzieci są oddziały bibliotek tam chętnie by wzięli takie książki-u nas stemplują je jako dar od czytelnika) Ja tak oddałam trochę książek,z których już nie korzystam. Warto.

Przejdź do pełnej wersji serwisu