Forum

Zdrowie i uroda

Alergolog dzieciecy-Kielce.

  • Autor: Teresa40 Data: 2013-02-27 11:38:19

    Witam! Mam prosbe, pilnie poszukuje dobrego alergologa dla swojego dziecka 7-mioletniego w Kielcach.Syn bez przerwy choruje ,jest przeziebiony ,zakatarzony,niedawno wrocilam z nim ze szpitala a juz zaczyna kaszlec.Bylam z nim wczoraj u alergologa na wizycie kontrolnej i znow ma zapisany antybiotyk.Po szpitalu byl zdrowy tydzien czasu.dodam ze caly czas bierze leki zapisane przez lekarza alergologa.chcialabym skonsultowac to leczenie z innym lekarzem w Kielcach.Bardzo prosze o wasze opinie.Pozdrawiam.

  • Autor: mamusia_muminka Data: 2013-02-27 14:07:35

    Dariusz Skawiński
      
    Indywidualna Praktyka Lekarska, Kielce, Wojska Polskiego 42a

  • Autor: tutunia Data: 2013-02-27 16:14:00

    A mial robione testy ,moja wnuczka też tak chruje czesto  ma katar ale tylko w nocy ma zatkany nosek a rano troszeczke pokaszle, po prostu tylko odkaszlnie i cały dzien jest dobrze. Lekarze sugerują usunięcie trzeciego migdałka i wszystko będzie dobrze nie wiem co robic.

  • Autor: Teresa40 Data: 2013-02-27 17:11:52

    Tak,mial robione testy,jest leczony alergologicznie,jednak to nie przynosi tak naprawde efektu ,poniewaz co jakis czas jest chory.Chce sie poradzic innego lekarza a nie trzymac  kurczowo tylko jednego. 

  • Autor: hubba96 Data: 2013-02-27 16:46:08

    Polecam stronkę w internecie commed i porady dr Petera.Miałam bardzo duże problemy z chorującym dzieckiem ,po  jego poradach naprawdę wiele się zmieniło.Można poczytać wypowiedzi wielu rodziców którym pomógł .

  • Autor: stokrotka390 Data: 2013-02-28 11:47:09

    Moja kolezanka robila dzieciom Vegatest (prywatnie ), byla zaskoczona, co na nim wyszlo, wiec zachecam poczytaj na jego temat, pozdrawiam.

  • Autor: Teresa40 Data: 2013-02-28 20:47:36

    Kiedys ,kiedys jeszcze po przeszukaniu internetu w sprawie alergii doczytalam sie informacji o tym wlasnie ,ze robaki moga byc przyczyna wielu chorob ,w tym czestych, nawracajacych infekcji.Powiedzialam o tym swojej lekarce rodzinnej i dala mi skierowanie na badanie kalu.Okazalo sie ze syn mial owsiki.Byl leczony Pyrantelum,obecnie jest po kuracji Vermoxem.Ponownie musze zrobic badania i zobaczyc czy jeszcze cos ma.A czy w Kielcach jest mozliwosc zrobienia takich testow i gdzie?

  • Autor: stokrotka390 Data: 2013-03-01 13:31:07

    Teresko, test ten wykazuje rowniez tez  (przekopiowalam):

    wirusy

    • bakterie

    • pasożyty

    • drożdże

    • grzyby i pleśnie

    • obciążenia związkami chemicznymi

    • pozostałości po antybiotykach oraz lekach

    • obciążenia metalami ciężkimi

    • Moja kolezanka robila go kolo Warszawy w Radzyminie, wiec w Kielcach Ci nie pomoge, ale skoro syn mial juz owsiki, wiec moze warto by bylo poszukac przyczyny w tym kierunku, pozdrawiam i zycze zdrowia synowi.

  • Autor: Teresa40 Data: 2013-03-01 22:07:00

    Serdecznie dziekuje za wszystkie informacje.W szpitalu gdzie pracuje, dogadalam sie dzisiaj wlasnie z lekarzem, ktory mi polecil lekarke, ktora kiedys leczyla jego dzieci.Jak tylko wroci z z urlopu od razu do niej uderzam. Pozdrawiam.

  • Autor: rdzina Data: 2013-03-02 13:39:18

    Witam,nie polecę ci lekarza w Kielcach natomiast w Mielcu  Marian Piechota  pulmonolog z 2 specjalizacjami a czy alergolog tego nie pamiętam , mojego syna prowadził przez 6 lat trafiłam do niego jak moje dziecko miało pół poku i bylo po 2 pobytach w szpitalu zapalenie płuc i zapalenie oskrzelikow mial mieć astmę po tych oskrzelikach , przy wypiszie ze szpitala pielęgniarki szeptem powiedziały do kogo mam isć Zbadał moje dziecko i powiedzial ze przez 5 lat nie będe wiedziec jak się nazywam tak będzie chorował bo to alergik z wielkim prawdopodobienstwem astmy ,ale jak będę go słuchac to go wyprowadzi i wiesz co zajeło to ponat 4 lata jeżdziłam płaciłam płakałam nie miałam znajomych , życia toważyskigo niczego ale warto było mój syn ma 20 lat żadnej astmy żadnej duszności jako niemowle sterydy hormony inchallatory....a teraz ma ponat 180 wzrostu nigdy bys nie powiedziała że on taki chorusieńki był .Wiem co to znaczy chore dziecko wszystkiego dobrego wytrwałosci .

  • Autor: Teresa40 Data: 2013-03-25 19:03:01

    Dostalam informacje ze o dobrej lekarce alergolog p.Jura,wiem ze przyjmuje w Kielcach tylko nie wiem dokladnie gdzie.moze ktos ma namiar na ta Panią Doktor to bylabym wdzieczna.Wiem rowniez ze jej syn tez jest lekarzem ,bardzo dobrym neurochirurgiem.

  • Autor: dorotaibasia Data: 2013-03-25 19:26:35

    Kielce to dla mnie drugi koniec Polski:) jedyna informacja na temat pani doktor mówiła o tym że przyjmowała na Kościuszki...ale był to post sprzed kilku lat...przesyłam link. prosze sobie poczytać bo wśród wypowiedzi były różne opinie

    http://forum.gazeta.pl/forum/w,60,50257923,50283216,Re_Dobry_alergolog_w_Kielcach.html?wv.x=1

  • Autor: kasia_2721 Data: 2013-04-16 21:53:08

    Witam ,, podejrzewam że ile ludzi tyle opini.U mnie była taka sytuacja Mały urodził się 3 listopada jeździł ,chodzil z nami wszędzie od maleńkiego,21 listopada byliśmy z nim na urodzinach do 23,30 ,nie chorował do marca i się zaczęło.Co lekarz to inna diagnoza,oskrzela ,zastrzyki ,skierowanie do szpitala i tak co 2-3 tygodnie ,szło zwariować,nikt nie zrobił dodatkowych badań. Trafiłam do doktora Domagały ,przyjmował w Bilczy.Dzieki Bogu dziecko wyleczł,dzisiaj ma 6 i poł roku,choruje bardzo sporadycznie i leczony syropkami .Polecam serdecznie Pana Doktora

Przejdź do pełnej wersji serwisu