Forum

Figle na igle i pielenie ogródka

Gołębie

  • Autor: pasia50 Data: 2013-03-03 15:55:41

    Kochani potrzebję pomocy,gołębie przesiadują  cały czs na balkonie i brudzą.Próbowałam już różnych rzeczy i nic nie pomaga.Zdecydowałam że kupię sztucznego kruka,tylko nie wiem czy siedzącego czy takiego w locie.Może ktoś z Was takiego posiada i mi podpowie.Pozdrawiam.

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2013-03-03 16:17:40

    widzę, że sąsiedzi wiążą woreczki foliowe, które "fruwają" i odstraszają je... do mnie też czasem "wpadają", ale pies reaguje natychmiast i jego szczekanie skutecznie je płoszy

  • Autor: alicja_bt Data: 2013-03-03 17:14:50

    Najlepiej z czarnej folii, ja tak strasze darmozjady na działce.

  • Autor: trylobicik Data: 2013-03-03 16:31:32

    Spróbuj coś takiego, co tu sprzedają. Ponoć jest skuteczne. www.stopptak.com.pl/

  • Autor: Alicja9 Data: 2013-03-03 16:32:00

    Na patykach dwie puszki po piwie - wiatr powiewa i ociera nimi mogą się bać. Sąsiadka tak ma w ogródku co kawałek powbijane przeciw kretom i działa  :-) może gołębie też odstraszy.

  • Autor: zosia Data: 2013-03-04 23:06:06

    Witaj

    Znajdz może na Allego kasete z   głosem sokoła ,albo postólki, gołebie boją się tych ptaków.

    Można kupić specjalne KOLCE tak to się nazywa, które nie pozwalają gołebią siadac na parapecie ,wiem że są bardzo skuteczne.Może jeszcze sobie coś przypomne to Ci napisze.

                                                                    Życze powodenia  Zosia

  • Autor: majolika Data: 2013-03-05 00:44:28

    Podobno sa takie Cd.a słyszałas o CD- uciązliwy sąsiad? To jest dopiero postrach!Czasem, jak sąsiadka z góry zaczyna ganiac po domu w stukajacych butach kiedy probuje zasnać po dyżurze nocnym......wstępuje we mnie diabel i starsznie mnie korci kupic takie CD.Jak w tym filmie ":Dzień świra")))Wrrrrrr.....

  • Autor: majolika Data: 2013-03-05 00:47:58

    A tym z dołu to chyba kupię smar do drzwi, bo SKRZYPIĄ jak sto diabłów!Dzień Świra....życiowy to jednak był film.

  • Autor: kasiek8b Data: 2013-03-05 10:19:04

    W moim mieście postawiono kilka takich kruków na świeżo wyremontowanej kamienicy. Na początku gołębie się ich faktycznie bały, ale po około dwóch tygodniach przyzwyczaiły się do tego stopnia,że teraz siadają im na głowach.

Przejdź do pełnej wersji serwisu