Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Prośba :)

  • Autor: Szymonson Data: 2013-03-05 20:34:20

    Hej :D Mam dla was (dla tych nieco bardziej chętnych pomocy) prośbę :D Mianowicie proszę o padanie po 10 przepisów na niskokaloryczne  e śniadanie,obiad kolacje i deser. A także jeśli jeść szybko i na mieście, to co jeść? 

  • Autor: mggi63 Data: 2013-03-05 20:49:53

    Hmmm tak odrazu bez przywitania i na gotowiznę & łatwiznę?

  • Autor: rs1107 Data: 2013-03-05 21:31:42

    Sprecyzuj o co ci chodzi. Jestem na diecie (z efektami) więc może będę mogła pomóc.

  • Autor: Szymonson Data: 2013-03-07 17:12:17

    Sprecyzuj o co ci chodzi. Jestem na diecie (z efektami) więc może będę
    mogła pomóc.

    Chodzi mi głownie o to , co jeść aby nie tyć od tego tak jak robi się to po fast food'ach :D Ja należe do osób które jedząc na mieście nie będą najedzone po jednym Big Mac;u czy zestawu z frytkami z KFC... Lubie sobie zjeść dużo, ale jedząc dużo i na mieście przybierem bardzo widocznie... Dlatego prosze o to, żeby ktoś mi doradził co jeść i jak jeść...

  • Autor: martok Data: 2013-03-06 18:19:05

     proszę o padanie po 10 przepisów na niskokaloryczne  śniadanie,obiad kolacje i deser.

    Gdybym zechciał Ci podać po 10 przepisów na śniadanie, obiad, kolację i deser, to musiałbym zredagować łącznie 40 przepisów. Po piętnaście minut na przepis dałoby 10 godz dość absorbującej pracy bez wynagrodzenia. Ja osobiście dziękuję.

    Proponuję Ci wpisać w wyszukiwarkę naszego forum hasło "niskokaloryczne", a wyskoczy 5 stron linków do przepisów i postów na ten temat. Ich selekcji na te przydatne i nieprzydatne może uda Ci się dokonać samemu?

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-16 00:56:01

Przejdź do pełnej wersji serwisu