Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Strach wyjść z domu !

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-24 13:57:26

    Właśnie sie dowiedziałam że okradli naszych sąsiadów,:( Pojechali rano całą rodziną na zakupy, wrócili a tam zamki wyłamane i o dziwo , nikt nic nie widział i nie słyszał.

    Ukradli im sprzęt elektroniczny, mięso z zamrażarki, alkohol z barku, 2 rowery i biżuterie sąsiadki. Policja była u nas  i pytała czy nic nie widzieliśmy. (Kurcze, to chyba musieli wjechać na podwórko jakimś busem)

    Zdziwiona jestem że najbliższa ich sąsiadka nic nie widziała, ona przecież jako główny obserwator, zawsze w oknie siedzi.Nawet jej pies z adhd wcale nie ujadał i nie gonił żadnych samochodów dzisiaj:(

    Strach wyjść z domu, bo można zastać splądrowane mieszkanie i podobno mieli porządne zamki.

  • Autor: Ewa1982 Data: 2013-03-24 14:11:10

    Kilkanaście lat temu włamano się do mojego mieszkania, w którym mieszkałam z rodzicami. Byłam ostatnią osobą osobą, która wychodziła z domu i pierwszą która przyszła. To było straszne wydarzenie - do dzisiaj czuję skutki tego włamania, mocno się to odbiło na mnie, mimo, że wtedy byłam nastolatką a teraz jestem dorosłą osobą.

  • Autor: malina_a Data: 2013-03-24 14:27:16

    Kilka lat temu przeżyłam to co Ty Ewa...z tym, że wchodziłam do domu z moim synem ( miał 9 lat) strasznie to przeżył i nie chciał w domu spać.

    Okradli nas gdy byliśmy w pracy.

    Dodam, że "za płotem" mieszka moja mama i brat, nic nie widzieli, nic nie słyszeli....a złodzieje ukradli bardzo dużo.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-24 14:31:56

    Ja też się strasznie zdenerwowałam, chociaż to nie mnie okradli, ale kto wie, jakby nas nie było w domu, co by sie stało. Jakim to trzeba być podłym człowiekiem , żeby kogoś okraść, ludzie się dorabiają żeby coś mieli, a taki skur.... jeden z drugim wejdzie i Cię okradnie, powinni takim paluchy obcinać, złodzieje jedne, wrrrrrr!

  • Autor: malina_a Data: 2013-03-24 17:29:25

    Ja też się strasznie zdenerwowałam, chociaż to nie mnie okradli, ale kto
    wie, jakby nas nie było w domu, co by sie stało. Jakim to trzeba być
    podłym człowiekiem , żeby kogoś okraść, ludzie się dorabiają żeby
    coś mieli, a taki skur.... jeden z drugim wejdzie i Cię okradnie, powinni
    takim paluchy obcinać, złodzieje jedne, wrrrrrr!

    w 100% myślałam i mówiłam tak jak TY :) człowiek cięzko pracuje żeby się czegos dorobić a tacy przyjda i wszystko zapier......

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-24 15:02:52

    Nie chciałabym coś takiego przeżyć:(

  • Autor: mggi63 Data: 2013-03-24 14:28:08

    Z pewnością obserwowali dom.U moich rodziców ładnych parę lat temu też było włamanie.Akurat wyszli z domu na Wigilię do nas...a jak wrócili to po wszystkim.Weszli balkonem,sąsiadka tuż obok nic nie słyszała a tak zazwyczaj to luka i nasłuchuje jak i pozostali sąsiedzi.Teraz okres przedświąteczny to włamań będzie dużo

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-24 15:03:47

    Też tak myślę, może też w tygodniu ich obserwowali, kiedy kto wychodzi z domu.

  • Autor: Jagoda B Data: 2013-03-24 15:25:50

    Latem u nas w domu a właściwie z piwnicy syn najbliższego sąsiada 12 lat ukradł wszystkie kable siłowe i przedłużki tak na oko za około 1000 zł a żeby to było ciekawie to mąż by się nawet nie kapnął bo nie zawsze się tego używa tylko złodziejaszka złapała policja z łupem(znany policji).Powiedział że dostał od męża .Polcja przyjechała się spytać czy dawał mu mąż jakieś kable i okazało się że to są nasze.Część zdążył juz przepalić i sprzedać na złom.Byłam u jego matki  żeby oddał jak ma jakieś jeszcze kable ale powiedziała że wszystko co ukradł to ma policja.Powiedziałam że jak by cyganie mieszkali koło nas byłabym spokojna bo cygan pilnuje żeby koło sąsiadów nic nie zginęło.Jak mi było potrzeba przedłużki to musiałam kupić zapłaciłam 100 zł.a on zabrał i sprzedał za grosze to co nam policja oddała to tylko kilka krótkich przedłużek a te duże to zdążył sprzedać.A że jest to mała szkodliwość  mówilijak chcemy to możemy się sądzić  z powództwa cywilnego ale znając rodzinę nic by my nie dostali tylko straty byłyby większe" I tak to jest mieć dobrego sąsiada"

  • Autor: vanessa862 Data: 2013-03-25 06:53:10

    ,,Chore" te nasze prawo to jak ma nie być ,,chory kraj ". Mała szkodliwość czynu napędza lawinę włamań, pobić, napadów rabunkowych  itd. Raz się udało to i następnym razem się uda a jak nie to nic mi nie zrobią.

  • Autor: Paola_r Data: 2013-03-25 08:40:02

    Tak przy okazji: pamiętajcie o zamykaniu drzwi wejściowych, nawet jeśli jesteście w domu-niech to będzie odruch, ale stały.

    U nas co roku w okresie przedświątecznym nasilają się kradzieże po mieszkaniach. Schemat kradzieży jest prosty: w bloku są identyczne rozkłady pomieszczeń. Nietrudno przewidzieć, gdzie jest zlokalizowany wieszak, gdzie może być postawiona szafka, na którą odkłada się torebkę itp. Złodziej chodzi po klatce i sprawdza, które drzwi do mieszkań są niezamknięte. Zabiera wszystko, co jest w jego zasięgu, a ma jakąkolwiek wartość, po czym ulatnia się równie cicho, jak się pojawił.

    Kilka lat temu przeżyłam grozę, której nikomu nie życzę. Drzwi miałam zamknięte, ale zobaczyłam, przechodząc przez przedpokój, jak gałka w drzwiach zaczyna się miarowo, ale cicho poruszać. Sięgnęłam po ...tłuczek do mięsa i podeszłam do wizjera. Złodziej usłyszał ruch i zobaczyłam tylko plecy, jak uciekał. W tym dniu i następnych było kilka kradzieży w naszym bloku i sąsiednich. Łupem padały głównie torebki, komórki, odzież skórzana z wieszaków.

    Strach pomyśleć, że gdyby drzwi jakimś cudem nie były zamknięte, wyszłabym na ten przedpokój i zastała tam obcego faceta plądrującego naszą szafę. Brr!

  • Autor: jannaj Data: 2013-03-25 08:51:58

    To bardzo częsty sposób kradzieży w blokach. U nas jakis rok temu była plaga tego typu kradzieży.

  • Autor: Paola_r Data: 2013-03-25 13:27:56

    O, tak! Ale w okresach przedświątecznych zwykle się nasila. I u nas plaga wybuchała w porze około południa. Jesteś na przykład zajęta/y w kuchni, a złodziej wie, że kuchnia jest na końcu przedpokoju, po prawej stronie. Po lewej stronie przedpokoju 3/4 mieszkańców ma wieszaki i szafki, na których zwykle coś wisi, stoi lub leży . Stąd ostrzeżenie, bo jak się ma ciężkie siatki, to skusi pójście od razu do kuchni. A potem może "umknąć" zamknięcie zatrzasku w drzwiach. Od czasu incydentu z gałką w drzwiach stawiam siatki w przedpokoju, zamykam drzwi na zatrzask i dopiero wtedy idę do kuchni.

    Był jeszcze drugi epizod, kiedy złodziej już był na klatce. Uśmiejecie się, że sama odblokowałam zatrzask, bo zobaczyłam przez okno, że podjechał na parking mój mąż. Po czym spokojnie wróciłam do kuchni. Mąż odebrał jakiś telefon-nieistotne, ale cały czas widziałam go na parkingu. Nagle oba koty wyszły w charakterze komitetu powitalnego i usiadły patrząc na drzwi wejściowe. Wyjrzałam z kuchni i struchlałam-drzwi były uchylone. Tym razem nie zdążyłam po tłuczek do mięsa, więc tylko cichutko podeszłam. Uslyszałam szelest na klatce, jakby nieprzemakalnej kurtki i ciche, skradające się i odchodzące kroki (a słuch mam wyjątkowo dobry, bo muzyczny ). Doszłam do drzwi, a potem całym swoim mikrym ciężarem zamknęłam je w "0,000000000001 sekundy". Szybciej się nie dało .

    Mamy domofon z kodem dostępowym, czujnych sąsiadów, a jednak komuś udało się kolejny raz dostać na klatkę schodową.

    Dlatego ponawiam apel, bo zaczął się okres przedświątecznej gorączki, a licho nie śpi. Zamykajcie drzwi wejściowe do mieszkania. Włamanie włamaniem-wymaga dodatkowych przygotowań, obserwacji, analizy zwyczajów domowników. A tutaj tylko pokręcić gałką lub nacisnąć klamkę.

  • Autor: kiki1101 Data: 2013-03-24 15:09:24

    Moich rodzicow tez kiedys okradziono dwa razy. NIkt nic nie widzial, nikt nic nie slyszal. Wymieciono caly dom. Po latach wyszlo na jaw ze zrobil to mojej mamy siosrty maz. Ach, szkoda gadac

  • Autor: iwett Data: 2013-03-24 15:46:15

    Dziwię się,że w domach nie ma alarmu! Też mam dom w miescie i nie wyobrażam sobie abym nie miała alarmu. Już nie wspomnę o videodomofonie. Zawsze wiem kto przychodzi i czy otworzyc.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-24 16:20:47

    Z tego co mi wiadomo, to maja alarm, my też mamy! Ale wiesz, dla dobrego złodzieja, alarm, to pikuś.

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-03-24 22:03:04

    Jak miałam naście lat i przechodząc obok okna widziałam jak naprzeciwko sąsiadom samochód kradli (dzieci do rodziców z Niemiec przyjechali, fajne auto). Na początku nie wiedziałam o co chodzi, patrze, z tyłu z samochodu wysiada dwóch łepków w czapeczkach z daszkiem, idą do samochodu, jakoś nerwowo otwierali drzwi (i wtedy zajarzyłam o co chodzi), pobiegłam na dół mamie powiedzieć, ona wybiegła z domu ale już było za późno... powiadomiła tylko sąsiadów, przyjechała policja, ja musiałam wskazać złodzei ale cięzko było rozpoznać, oni wszyscy taci sami, szerokie bluzy z kapturem, łysi, czapeczki z daszkiem...

    Później tata nie pozwolił mi samej z domu wychodzić a tym bardziej wieczorami, bo mówił  "a jeśli to jakaś mafia i wiedzą że zeznawałam na policji...". Na szczęście nic więcej się później nie działo

  • Autor: krysztalek21 Data: 2013-03-24 16:02:07

    W styczniu pojechaliśmy z mężem na zakupy do Niemiec. Wzięliśmy ze sobą nawigację, którą 3 tygodnie wcześniej kupiliśmy za 1000 zł. Jestem pewna, że włożyłam ją do torebki jak wysiadaliśmy z samochodu. W drodze powrotnej mąż mówi, żebym ją włączyła (chciał sprawdzić sklepy w pobliżu) oakzało się, że jej nie ma. Przeszukaliśmy cały samochód, torebkę, ale jak kamień w wodę. Parę dni "depresji" i doszłam do tego, że z tylniej strony mam odpięty zatrzask, który był wcześniej zapięty, dostęp niestety był łatwy... teraz już się pilnuje i nie jeździmy już na zakupy w soboty.. Ehh takim to żeby łapska poodpadały. Nie chce się ludziom robić. My pracujemy na nasze marzenie, a taki złodziej  Cię okradnie! Nie rozumiem tak samo ma ręce i może pójść do pracy.. nam też z nieba nie kapie tylko codziennie po 12 h w pracy po to, żeby się czegoś dorobić!

  • Autor: agacia3323 Data: 2013-03-24 17:45:28

    boje chodzić się po nocy tyle teraz jest przemocy.......

    ludzie są w kręgu zła.......

  • Autor: megi65 Data: 2013-03-24 20:32:54

    A ja chodzę po nocy ( jeśli muszę ) ...mam podwójne drzwi ale często zamykam na 1 zamek . Nie czuję się majętna , to tylko trochę elektroniki i tworzywa sztucznego ( mówię o sprzętach ) już nie najnowszej generacji .. Zycie i zdrowie .. gdyby to mi zabrali to byłabym ... wściekła .. A tak .. nie takie majątki ludzie tracili w zawierusze wojennej , myślę sobie aby nie rozpaczać po zagubionym duperelku ..

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-24 21:47:34

    Zagubione duperele powiadasz, hmm.......

  • Autor: megi65 Data: 2013-03-24 22:11:41

    MR ...to w odniesieniu to mnie , do mojej  zagubionej książki  , łopatki do ciasta , dziadka do orzechów itp . Kiedyś przeżywałam , było mi żal i przykro . Dbam o swoje rzeczy ale nie przywiązuje się tak emocjonalnie .

    Kto wie jakie życie napisze nam scenariusz , może weżmiemy tylko tyle ile możemy unieść , kto wie , kto wie . ))))  

    Z drugiej strony to '' niefajne uczucie '' być ofiarą napadu , rabunku ..Jestem ofiarą napadu i sama sobie ustaliłam swoją hierarchie wartości , co naprawdę można bezpowotnie stracić .. ((((((

  • Autor: vanessa862 Data: 2013-03-25 07:02:11

    W 100% się zgadzam. Zdrowie i życie najważniejsze nasze czy bliskich nam osób. Wiadomo rzeczy materialnych też szkoda jednak bez tego da się żyć.

    Pozdrawiam wiosennie

  • Autor: vanessa862 Data: 2013-03-25 07:00:18

    Nie tylko Ty ja też. Kiedyś , gdy studiowałam jeszcze poszłam z kumpelą na hamburgera. Koleżanka poszła w przeciwną stronę do akademika a ja w drugą na dworzec PKS. Noc była ciemna, wokół żywej duszy . Szłam szybkim krokiem patrzę a za mną idzie facet. Podejrzany i rozgląda się na boki. Przed samym dworcem skręcił w uliczkę . Strach mi zajrzał w oczy i w duszy się modliłam. Był to weekend a wtedy czasami kręcą się grupki podpitej młodzieży i pijaczków.

  • Autor: Bubel Data: 2013-03-24 17:50:37

    W mojej miejscowości co jakiś czas są włamania do domów , złodzieje nie wybrzydzają zabierają wszystko , sąsiadowi zabrali telewizor i gwarancję i oczywiście i inne rzeczy , doskonale orientują się  gdzie i kiedy mogą się włamać ".Pracują 'w grupach gdy policja złapie  jedną  po chwili jest następna , są to miejscowi i 'goście'. sąsiedzi nawzajem się  ostrzegają  , kupują większe psy , są alarmy , ale i tak dochodzi do włamań.

  • Autor: mamusia_muminka Data: 2013-03-24 18:06:21

    W mojej miejscowości były teraz dwa włamania, szkoda gadać....:( Jakby złodziejom odcinano łapy to może nie sięgali by po cudze... Smutne to, bo na każdego może poaść:(

  • Autor: Alicja9 Data: 2013-03-24 18:33:43

    Czyli główny obserwator to nie znowu taki obserwator   :-) - takiemu to bym łapy obcięła przy samej d...e, a tak naprawdę to nie powinno się robić zakupów w niedzielę bo  espedientki też chcą mieć wolne. To był ktoś kto znał zasady panujące w tym domu, szkoda ludzi.

  • Autor: frytka Data: 2013-03-24 18:51:47

    Kiedyś oglądałam w telewizji reportaż o tym jak złodziej wkradał się do domu przez okno.Właściciel zareagował bardzo szybko i odciął mu siekierą palce u ręki.Zakończyło się tym,że właściciel musiał temu złodziejowi płacić.Tylko już nie pamiętam czy to było jednorazowe  odszkodowanie czy renta comiesięczna.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-24 18:57:49

    Te nasze prawo to w ogóle udane, brak słów.

    Złodzieje się najedzą i napiją ,na święta za free.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-24 18:54:54

    Dużo rzeczy nie powinno się robić w niedzielę, ale to już nie nasza wina że sklepy są otwarte w niedziele. Niektórzy pracują cały tydzień i tylko w taki dzień rodzinnie mogą zrobić zakupy, a że to ostatnia niedziela przed świąteczna, to sobie pojechali.

  • Autor: sz.ania Data: 2013-03-24 20:19:39

    Teraz kradzieże to i w moich stronach są ludzi okradają w ciągu jednej nocy cztery gospodarstwa okradli i to w godzinach jak ludzie wiadomości oglądają. Po szopkach, stodołach czy garażach chodzą i okradają. Rope z ciągników spuszczają i z aut, kosiarki ,piły motorowe,rowery.......... i policja jakoś tych złodziei nie może złapać! 

  • Autor: sz.ania Data: 2013-03-24 20:28:32

    Teraz to kupować alarmy, kamery i kłódki i wszystko pod nadzorem trzymać bo przez to bezrobocie to tak się dzieje coraz gorzej ludzie pieniędzy nie maja a wszystko drożeje i opłaty i to zaczynają kraść. 

  • Autor: vanessa862 Data: 2013-03-25 07:07:41

    Tylko jak ktoś ma wpojone odpowiednie zasady z domu rodzinnego to nie sięgnię po cudze nawet jak jest bezrobotny czy w trudnej sytuacji życiowej. Będzie szukać pomocy. Ja też pracy nie mam jednak nigdy nie pomyślałam żeby coś ukraść. Ludzie  niektórzy niestety pragną łatwego dopływu gotówki po co pracować ciężko , uczciwie płacić podatki itd. jak można włamać się komuś do domu czy garażu . Dobrze żyć na krzywdzie innych.

  • Autor: iwett Data: 2013-03-25 08:22:25

    Świeta prawda! Ja mojej  córce od małego wpajałam co to uczciwość i nie daj Boże jak co weźmie to łapy poobcinam (w przenośni oczywiście:)).

    Ale jak można komuś wpoić dobre zasady skoro się np. akceptuje takie zachowania.

    Moją teściową wnuczuś z kolegami już 2 razy okradł z pieniędzy! I co dalej do niej przychodzi na obiadki bo "on to taki nieszczęśliwy" - jak mawia - czytaj chłopak jest z deka upośledzony umysłowo i fizycznie.

    I jak myślicie - przestanie kraść? Bo ja nie wierzę! W końcu go kiedyś zamkną i dopiero teściowa będzie w rozpaczy!

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-25 08:30:07

    Powinni ją okradać ,po każdej wizycie listonosza z rentą, jak go tak żałuje i mu na to pozwala.

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 14:12:10

    Historia wyssana z palca,nudzi sie bezrobotnej kobiecie .

  • Autor: vanessa862 Data: 2013-03-25 13:48:50

    Twoja teściowa jest ,,zaślepiona"  chorą miłością do wnuczka. Bardzo to przykre jednak coraz więcej młodych ludzi,,żeruje" na dziadkach .

  • Autor: kiki1101 Data: 2013-03-25 13:38:44

    Teraz kradzieże to i w moich stronach są ludzi okradają w ciągu
    jednej nocy cztery gospodarstwa okradli i to w godzinach jak ludzie
    wiadomości oglądają. Po szopkach, stodołach czy garażach chodzą i
    okradają. Rope z ciągników spuszczają i z aut, kosiarki ,piły
    motorowe,rowery.......... i policja jakoś tych złodziei nie może
    złapać! 

    Policja zajmuje sie nie tym co  trzeba. Zamiasta zajac sie np. zlodziejami, wlepiaja mandaty babciom sprzedajacym jajka na rynku. Oto nasz kraj

  • Autor: iwett Data: 2013-03-25 08:15:23

    Zdaje się,że nasz wspaniały rząd miał podnieść wysokość wartości skradzionego mienia o małej szkodliwości społecznej z 250 do 1000 zł! Paranoja! Tylko kraść i się śmiać z takiego prawa!!!!!!

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-25 14:34:24

    Podobno, oprócz  moich sąsiadów, okradli jeszcze wczoraj dwa domy.Też nikt nic nie widział i nie słyszał:(

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 14:37:52

    Nie ma to jak tworzyc niesłychane historie.A gdzie w tym wszystkim wśćibska sąsiada ,spała .

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-25 14:40:01

    Tak, spała, razem z Tobą:

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 14:42:58

    He,he  ZAJMIJ SIE CZYMŚ POŻYTECZNYM ,A NIE WYMYSLANIEM PIERDÓŁ BY POBUDZIC TO FORUM

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-25 14:46:32

    Zajmuję się spoko w przeciwieństwie do Ciebie:)

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 14:47:52

    Przytoczenie czyjyś słów, nie wiadomo kto jest  po drugiej stronie.Więc pewnie bajkopisarz........

  • Autor: iwett Data: 2013-03-25 16:04:29

    Hi,hi,hi ale dobre! Uśmiałam się jak nigdy!!!

  • Autor: bahus Data: 2013-03-25 16:11:37

  • Autor: as Data: 2013-03-25 15:10:39

    Skoro okradli 3 domy to mam wrażenie, że ludzie "nie widzieli" by nie mieć problemów. By mieć spokój. Czyli widzieli tylko tak powiedzieli by nie być świadkami w sądzie.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-25 15:22:23

    Myślę że to była jakaś grupa zorganizowana, wczoraj bardzo dużo ludzi było z palmami w kościele, córka z mężem byli na 10, to stali na samym końcu, tak był napchany kościół. Może po mszy, ludzie pojechali na zakupy,  to nikt nic nie widział.

    Nie wierzę żeby ktoś coś widział i się biernie temu przyglądał, przecież kiedyś jemu też może sie to przydarzyć.Jakbym widziała , to od razu za telefon i bym na policje dzwoniła, nie  byłabym bierna.

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 15:30:06

    Tak to byli terrorysci,grasują po małych wśiach i misteczkach .Okradają co lepsze kąski......

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 15:23:21

    O ile to prawda ,że nagle 3 domy .

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-25 15:31:34

    Mało mnie to interesuje, czy mi wierzysz , czy nie:)

    Dyskusję z Tobą uważam za zakończoną.

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 15:33:37

    Bo taka jest prawda bułki tartej sie pilneje wścibski nos, a domów nie

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-25 15:43:29

    Prawda jest taka, że jestes trollem i znając życie, znów pewnie dostaniesz bana w najblizszym czasieŻegnam:)))

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 15:51:24

    To dostane ,każdego za pare słów prawdy straszysz banem .Tylko nie po twojej myśli i przytaknieciu ci na temat ban .Jak twierdzisz kazdy ma zdanie do swoich wypowiedzi .

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-25 15:57:52

    Ja Cię nie straszę, przecież zawsze tak kończysz, myślisz że administracja nie wie kim jesteś? To się grubo mylisz:)Nikt Ci nie broni się wypowiadać, ale Ty uprawiasz trolling.

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 16:15:09

    Napewno wie tylko szkoda, ze ty nie masz pojęcia a wiem jak to boli.Szacunek  dla osób na tym forum mam za szczerosc, bahus , magdaityle ,reneataz36 potrafi przyznać sie sie do wielu rzeczy , magi63 ,agacia .

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-25 16:24:22

    Mnie nic nie boli dzisiaj :) jestem zdrowa jak rydz, nie mam sie do czego przyznać, bo mówię prawdę. Wiem też że kłamca nikomu nie wierzy, bo sam kłamie:

    Z ciebie taki szafran, iwonkoo33, jak ze mnie baletnica

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 16:29:03

    jaka iwonko kto to jest ktos ci dopiekł z tego pseudo

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 16:35:12

    Tak masz racje ze mnie taki szafran jak z ciebie Mama Różyczki .

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-03-25 16:50:16

  • Autor: szafran35 Data: 2013-03-25 16:56:53

    Juz temat sie wyczerpał ,że wstawiasz bużki .To jest tak jak sie już nie ma nic ciekawego do powiedzenia . A ja ci tak na twój poziom

Przejdź do pełnej wersji serwisu