Forum

Zdrowie i uroda

Kosmetyki Pro

  • Autor: Kicia150 Data: 2013-04-04 10:10:46

    Witam,mam pytanie czy ktoś  z Was używa w domu profesjonalnych  kosmetyków Ziaja Pro?Ostatnio koleżanka powiedziała mi,że używa na codzień kosmetyków z tej serii i byłam zdziwiona,ponieważ  jest to seria  kosmetyków silnie działających i do użytku w gabinetach kosmetycznych.Z drugiej strony po zimie mam skórę w opłakanym stanie zarówno ręce,stopy jak i twarz i pomyslałam moze i ja spróbuję.Mam skórę ,która sprawia mi problem cały rok,ale teraz jest okropnie przesuszona,z drugiej strony boję się ,żeby nie pogorszyć jej stanu tymi kosmetykami.Może ktoś ma doświadczenie z Ziaja Pro i może mi doradzić,a może wśród nas jest kosmetyczka i wypowie się na ten temat.Dodam,że mam cerę suchą,wrażliwą i jestem w wieku 45+.

  • Autor: marzena89gb Data: 2013-04-04 14:03:49

    dołączam się do pytania też mam suchą skórę

  • Autor: vikunia Data: 2013-04-04 15:05:20

    Na Ziaję jestem uczulona. Na moją mocno przesuszoną skórę kupiłam sobie krem Iwostin mocno nawilżający i olejek arganowy. Po miesiącu stosowania super efekt

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-04-04 16:01:32

    a jednak przekonałas się do olejku arganowego :) Stosuję od wielu lat kremy Iwostinu i sobie bardzo chwalę:)

  • Autor: dorotaibasia Data: 2013-04-04 16:53:14

    do mnie dziś dotarła przesyłka z olejkiem arganowym:)  szukałam czegoś o mniejszej pojemności a co za tym idzie  w niższej cenie, żeby  w razie czego nie żałować wydanych pieniedzy...ciekawe o ile lat młodsza wstanę rano?;)

  • Autor: malina_a Data: 2013-04-04 16:55:34

    do mnie dziś dotarła przesyłka z olejkiem arganowym:)  szukałam
    czegoś o mniejszej pojemności a co za tym idzie  w niższej cenie,
    żeby  w razie czego nie żałować wydanych pieniedzy...ciekawe o ile
    lat młodsza wstanę rano?;)

    Tylko nie przesadzaj z tym olejkiem, żebyś nam całkiem kobietko nie zniknęła :)

  • Autor: dorotaibasia Data: 2013-04-04 17:04:36

    spoko,spoko:) mam już trochę lat więc ma mi co ubywać:)

  • Autor: agacia3323 Data: 2013-04-05 07:54:58

    a co na stopy  polecacie ???

  • Autor: vikunia Data: 2013-04-05 09:01:07

    Na stopy dobry jest olejek rycynowy. koszt niewielki a efekty duże

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-04-05 14:22:10

    tutaj nie potrafię za wiele doradzić, bo problemów nigdy nie miałam może to dlatego, że od lat stosuje krem Shola Remover coś takiego.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-04-04 16:00:21

    kup sobie w sklepie internetowym lub jakimś innym algi i rób sobie maseczki. Do twarzy polecam Ci olejek arganowy na noc. Ogólnie maseczki i wszelkie kremy z algami bardzo dobrze działają na nawilżenie. Jak jest trochę pieniążków wolnych to można u kosmetyczki skorzystać z zabiegów mocno nawilżających typu jonoforeza, sonoforeza.

  • Autor: lolopopa Data: 2013-04-04 16:36:37

    Ja używam maski z zieloną glinką z serii pro. Moim zdaniem niezła. Grunt to dobrać odpowiedni kosmetyk do typu cery.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-04-04 17:29:46

    glinka wysusza a autorka wątku skarży się na suchą skórę . Więc glinki nie polecam w tym problemie. Ja jeszcze sobie przypomniałam o kosmetykach na bazie kwasu hialunowego.

  • Autor: stokrotka390 Data: 2013-04-04 17:41:43

    Aggusia do cery suchej jest glinka biala, tutaj np. http://www.alternatywnamedycyna.pl/artykul.php?a_id=29 , ja juz od kilku lat uzywam jej do maseczek, pozdrawiam.

  • Autor: stokrotka390 Data: 2013-04-04 17:20:13

    Moja lekarka poradzila mi na sucha skore twarzy, rak i stop kosmetyki z mocznikiem (na opakowaniach pisze urea), mam serie z apteki numis med urea ( chyba dostepna i w Polsce), nie sa to kosmetyki drogie, a moim zdaniem doskonale nawilzaja skore, zachecam do poczytania w necie i pozdrawiam.

  • Autor: Kicia150 Data: 2013-04-04 17:20:14

    Ja generalnie żle znoszę Ziaję,albo mnie uczujają,albo nic nie działają,dlatego pomyślałam o serii Pro.Jedynie toleruje pod prysznic,który używam do rąk  typu Kozie Mleko i gorąco polecam do higieny intymnej .Idealny jest z dodatkiem kwasu askorbinowego,ale dobry jest też z dodatkiem kwasu laktobionowym i resza z tej serii.Każdy ma inne działanie. Lolopopa czy często używasz tej maski i czy dokładnie tak jak jest ,,w przepisie,,. Mnie zainteresowała tego typu nawilżająca z algami.Piszecie o olejku arganowym,czy stosujecie jakiś konkretnej firmy i przede wszystkim jak go stosujecie,zamiast kremu po oczy po oczyszczeniu skóry?

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-04-04 17:35:11

    http://wielkiezarcie.com/forumThread.php?id=537272&post=538330 tutaj rozmawiałyśmy o olejku argaowym. Ja go nie uzywam pod oczy bo budzę się po nim ze spuchnietymi oczami tylko do twarzy

  • Autor: lolopopa Data: 2013-04-04 22:35:03

    Używam średnio 2 razy w tygodniu, często czas dłuższy niż zalecany przez producenta, efektów ubocznych nie czuć. W sumie jestem zadowolona, za niewielkie pieniążki wielkie pudełko kosmetyku, który działa zgodnie z obietnicą na etykiecie.

  • Autor: Kicia150 Data: 2013-04-04 18:08:13

    Przyznam,że weszłam na allegro odnośnie olejku i dostałam zawrotu głowy.Tam jest tak duży wybór,że kompletnie nie wiadomo,który wybrać.Może ktoś poleci mi jaki konkretnie używa? Temat Ziaji Pro nadal podtrzymuję i proszę o opinie.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-04-04 18:17:29

    ja nie kupuje na alegro kosmetykow swoj kupilam w Mydlarni u Franciszka

  • Autor: dorotaibasia Data: 2013-04-04 18:17:48

    w wątku o olejku arganowym przewijała się Mydlarnia u Franciszka, prowadzą również internetową sprzedaż, ja jednak zdecydowałam sie na mniejszą pojemność na próbę, kupowałam tutaj http://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Olej-arganowy-ORGANICZNY/122

  • Autor: vikunia Data: 2013-04-05 09:06:56

    Kupiłam olejek arganowy w sklepie ze zdrową żywnością, taki kosmetyczny 50ml kosztował 23zł. Olej arganowy spożywczy 200ml 35zł. Pani ze sklepu doradziła żeby nie kupować czerwonego oleju arganowego bo jest z prażonych ziaren i ma specyficzny zapach. Firma nie jest ważna , ważne jest zeby o był 100% olej bez zadnych domieszek. Do nawilżania skóry dobry też jest olejek z awokado albo jojoby. Cena za 50ml ok 25zł.  Stosuję mój olejek rano i wieczorem przez miesiąc i jeszcze polowy nie wykorzystałam

  • Autor: Kicia150 Data: 2013-04-05 09:28:31

    Ja mam bardzo suchą skórę i bardzo trubno dobrać mi kremy,głównym objawem oprócz swędzenia  i zaczerwienienia jest uczucie ściągania.Mam wrażenie,że po chwili krem został wchłonięty i nic nie zostało na twarzy.Obawiam się,czy po zastosowaniu olejku nie bedzie podobnie ,że sam olejek to za mało.Jak myślicie,czy ewentualnie mozna go zmieszać z kremem lub używać dodatkowo krem po zastosowaniu ojeku?

  • Autor: vikunia Data: 2013-04-05 10:40:10

    Ja najpierw stosowałam sam olejek na wilgotną skorę, potem wklepywałam krem. A teraz troszkę kremu na wgłębienie dloni  do tego 2-3 krople olejku i tym smaruję dekolt, szyję i pyszczydło:)

  • Autor: Kicia150 Data: 2013-04-05 13:06:31

    Vikuniu tak też myślałm,żeby stosować ten olejek.Powiedz jeszcze,czy krem stosujesz taki jak zwykle używasz do codziennej pielegnacji buzi,czy jakiś delikatniejszy typu nivea?

  • Autor: vikunia Data: 2013-04-07 11:38:08

    Krem taki jak zwykle. obecnie Iwostin ale parę razy zastosowałam zwykłą niebieską niveę i też było ok

Przejdź do pełnej wersji serwisu