Forum

Zwierzyniec

Co na kleszcze?

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2013-04-17 09:20:01

    Zaczął się sezon "kleszczowy" i chciałabym zapytać, co stosujecie u swoich zwierzaków? Wiadomo, że to dziadostwo (kleszcze, pchły a nie zwierzaki) fajnie się na wszystko uodparnia. Przekonałam się o tym, kiedy koci podrzutek poszczuł mi wszystkie zwierzaki pchłami. Wydałam kupę kasy na Fiprex, Advatix i Frontline. Nic nie zadziałało. Dopiero Ektopar je ruszył i od tej pory go stosuję. Tani i skuteczny, szkoda że dostępny w jednym jedynym sklepie internetowym. A jak u was to wygląda?

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-04-17 10:05:01

    Nasza jest kudłata , ale jakoś nie łapie kleszczy, zakraplamy jej Frontline, a druga jest mojej mamy, wzięła ją kilka lat temu ze schroniska , ta trzecia tez jej mojej mamy i też ze schroniska, wszystkie maja wkraplane , własnie Frontline:)

  • Autor: mggi63 Data: 2013-04-17 12:57:53

    Oooj jakie cudne psiaki

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-04-17 15:01:29

    A jakie kochane i szalone, puszczone we  3 glupieją na maksa:)

  • Autor: ekkore Data: 2013-04-18 08:29:43

    U mnie frontline.

    Tak naprawdę używane dwa razy - przy Maurycym, aby wytępić pchły (chyba poszły dwie pipetki) oraz drugi raz - jak Trixi została przyniesiona do domu - oba koty (Maurycy profilaktycznie).

    I więcej nie było potrzeby, mimo, że Maurycy to kot wychodzący, który nie jedną bójkę przeszedł z obcymi, dzikimi kotami. On ma śnieżnobiały krawat  -więc każdą ruchomą czarnulkę od razu u niego widać.

  • Autor: Piper Data: 2013-04-18 14:40:38

    trifexis

  • Autor: makusia Data: 2013-04-18 20:57:16

    trifexis

    Piper, czy wiesz gdzie go kupić?

Przejdź do pełnej wersji serwisu