Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

prezent urodzinowy dla 8-letniego chłopca

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-04-26 12:37:31

    Witam.

    Moje dzieci zostały zaproszone na urodziny do chłopca, który będzie kończył 8 lat. Nie mam tak dużego dziecka więc mam problem co za prezent mu kupić. Pytałam mamy co dziecku kupić aby była zadowolony to powiedziała że można dać pieniądze, ale nie wydaje mi się aby to był dobry pomysł. Chłopiec ma Xboxa, więc pomyślałam może o jakiejś grze, ale jaką. Albo coś innego czym chłopcy w tym wieku się interesują. Proszę Was o pomoc i jakieś rady w tej kwestii

  • Autor: heiworth Data: 2013-04-26 13:04:15

    Gry na xboxa są bardzo drogie ,zależy jaką kwotę chcesz przeznaczyć ... u nas na urodzinach chłopców ..pojawiają się klocki lego ,gry planszowe ,figurki gwiezdnych wojen ,gry na komputer ,,.ostatnio bardzo fajne robociki kupowane  w Empiku...

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-04-26 13:39:57

    Myślałam aby taka grę z wyprzedaży kupić, ale w sumie to nie orientuję się w cenach. A te klocki lego w sumie dobry pomysł

  • Autor: heiworth Data: 2013-04-26 14:08:13

    Czasami kupujemy w empiku uzywane już gry na Xboxa....cena jest ok.100 zł,nowe ponad 200,- 

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-04-26 14:49:27

    o nie, to stanowczo za duza kwota

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-04-26 14:32:25

    Gra dla chłopca na Xboxa około 100zł Star Words mój bardzo lubi w to grać i lubi roboty lego. Ceny robotów od 40 zł w wzwyż

  • Autor: jannaj Data: 2013-04-26 14:53:16

    Zdecydowanie jak pisały dziewczyny - lego i bezdyskusyjnie hero factory!

    Chłopcy w tym wieku to uwielbiają. Ceny są różne - od ok 36 zł - zależy za jaki model.

    http://www.google.pl/search?q=hero+factory&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=_3d6UdPWONOw4QS67IHYBg&ved=0CDYQsAQ&biw=1251&bih=701

  • Autor: makaronka Data: 2013-04-26 15:05:33

    Z tymi hero factory to pozwolę się nie zgodzić,moi synowie dostali w Polsce jak bylismy na gwiazdkę i niestety prezent nie trafiony,szybko wylądowal w koszu.Lego zwykłe też żadna radocha a lepsze to 100eu. Pisałas gdzies że nie mieszkasz w Polsce,dowiedz sie co tam dają inni rodzice i za jaką kwotę.U mnie 15-20eu. od dziecka,w prezencie daje się  książki,ciuchy,kupon do sklepu,przybory szkolne,pieniądze.Co kraj to obyczaj.

  • Autor: Bahati Data: 2013-04-26 15:18:53

    U nas wśród dzieci przyjęły sie prezenty do 15 euro, przede wszystkim zabawki, ubrania. My kupiliśmy ostatnio duże, naprawde fajne puzzle i ksiązkę z serii Geronimo Stilton. Gry na xboxa można też kupić niedrogo, kilka nowych i ciekawych kupiliśmy w promocji za 10.. Tylko jeśli ktos ma konsole to można kupić grę, która już ma. Nie daje się bonów i pieniędzy, chociaż mówię tylko o koleżankach/kolegach, nie rodzinie. 

  • Autor: jannaj Data: 2013-04-26 15:19:12

    Mój syn ma 10 lat - akurat on i jego koledzy lubią hero factory i napewno taki prezent nie zostałby przez nich wyrzucony do kosza.

    No cóż dla naszych umorusanych dzieci mieszkających pod strzechami i bawiących się na codzień patykami takie hero factory to jednak miła odmiana.

    .

     

  • Autor: Bahati Data: 2013-04-26 15:21:03

    Na pewno... :D
    Przecież makaronka napisała o SWOICH dzieciach, ja też nie lubie klocków a w Polsce wychowana byłam... więc co ma kraj zamieszkania do upodobań? Chociaz ja zabawek, którymi stado się nie bawi nie wyrzucam, tylko rozdaję :)

  • Autor: makaronka Data: 2013-04-27 09:19:43

    Tak, napisałam wyrażnie że moi chłopcy.Co do obyczajów to sama napisałas co u Ciebie i za ile się daje,więc gdzie indziej może co innego i za inna kwote się daje.( W Polsce nie widziałam żeby 5-7 latek szedł na urodziny i dawał rówiesnikowi w prezencie ciuszki lub przybory szkolne .)  Klocki te wyrzuciłam gdyż pogubili częsci ,zabawki pełnowartosciowe zawożę do przedszkola.

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-04-26 20:10:37

    Tak, mieszkam za granicą i na prezent nie chce widać więcej niż 15-20 funtow. Patrzyłam na ceny gier i faktycznie są drogie wiec odpadają, popatrzę na tego hero factory, może na coś takiego się zdecyduje

     

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-04-26 22:12:14

    To wszystko zalezy od tego czym się interesuje dziecko mój 8 latek jest zachwycony hero factory:) i je uwielbia

  • Autor: as Data: 2013-04-26 19:54:59

    Moi synowie byli by  tym zachwyceni

    Może jakaś książka była by dobra?

  • Autor: powsinoga Data: 2013-04-26 21:59:36

    Mam ośmiolatka, u nas ostatnio jakiś sezon na urodziny. U nas dominują:

    - wszelkie gadżety piłkarskie (albo związane z lokalnym klubem albo różnymi piłkarzami zagranicznymi i polskimi, klubami zagranicznymi) - mój syn ucieszyłby się z wszystkim, co hiszpańskie, ale też z piłki nożnej, rękawic bramkarza, książki/albumu o futbolowej tematyce, szalika klubowego, itp.

    - beyblade

    - lego, ale bez szału

    - gry komputerowe

    - śmieciaki

    - gadżety związane ze specyficznymi zainteresowaniami - tu już trzeba wiedzieć, co lubi dane dziecko - mamy fana dinozaurów, fana kosmosu (tu kupilismy model układu słonecznego), fana rysunku (kupiłam takie profesjonalne pastele)

    - nadal jeszcze specyficzne modele hotwheelsów

    - bardziej zaawansowane geomagi

    - takie malutkie deskorolki dla rąk dłoni (zapomniałam jak to się nazywa)

    - wszystko związane z tematyką Gwiezdnych Wojen

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2013-04-27 13:56:20

    A nie lepiej dac pieniądze? Moze chcialby za zebrane na urodzinach  pieniadze kupić sobie coś fajnego i wymarzonego

  • Autor: Bahati Data: 2013-04-27 14:38:00

    Nie wiem jak inni rodzice, ale ja byłabym oburzona wręczeniem dziecku pieniędzy.

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-10-10 07:24:36

    Ja też jestem przeciwna wręczaniu dzieciom pieniędzy na urodziny.

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2013-10-10 08:05:25

    A z ciekawości - co kupiłaś?

  • Autor: Primavera888 Data: 2013-10-09 14:50:58

    Witam. Moje dzieci zostały zaproszone na urodziny do chłopca, który
    będzie kończył 8 lat. Nie mam tak dużego dziecka więc mam problem co za
    prezent mu kupić. Pytałam mamy co dziecku kupić aby była zadowolony to
    powiedziała że można dać pieniądze, ale nie wydaje mi się aby to był
    dobry pomysł. Chłopiec ma Xboxa, więc pomyślałam może o jakiejś grze,
    ale jaką. Albo coś innego czym chłopcy w tym wieku się interesują.
    Proszę Was o pomoc i jakieś rady w tej kwestii

    my z mężem postanowiliśmy synowi zrobić remont w pokoju. Pojechał na wakacje, a my od razu odmalowaliśmy mu ściany. jedną ścianę ma pomalowaną specjalną farbą, po której dosłownie można malować - wszystko się ściera i nie ma śladu, meble na wymiar pozwoliły zaś zrobić z łóżka statek kosmiczny. wszystko wygląda czadowo,jak to mówi nasz Franek.

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-10-10 07:23:50

    Super prezent, ale dla własnego dziecka, nie dla czyjegoś

  • Autor: Bahati Data: 2013-10-10 08:30:26

    Mam  identyczny problem. Urodziny jutro ... Nie dość, że na 8letnich chłopcach nie znam się wcale to ten konkretny jest nowy w klasie, więc Młode znają go niecały miesiąc...

  • Autor: makaronka Data: 2013-10-10 10:00:28

    Witaj.Jak moi ostatnio szli do dziewczynki 13lat i chłopaka 8lat to poszłam do cartolibrelia i tam pani  dała mi do wyboru  i koloru różne rzeczy ,potem pięknie zapakowała ,następnym razem też tam kupię prezent.

  • Autor: Bahati Data: 2013-10-10 10:04:48

    Ja nie, bo mamy we "wsi" takie miejsca aż 3. Produkty niemal te same co w większym markecie ale ceny... nawet  3 razy wyższe. Koszmar po prostu! Nawet zeszyt, który gdzie indziej kosztuje 79centów tam powyżej 2euro... nie lubię przepłacać.

  • Autor: makaronka Data: 2013-10-10 10:08:34

    No to kicha,u mnie jest jedna a ceny jak w supermarketach i nie opłaca mi się kupować gdzie indziej,tracić czas i benzynę.

  • Autor: Bahati Data: 2013-10-10 10:11:22

    Na szczęście mam dużo czasu a i na piechotę wszędzie więc strat żadnych :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu