Forum

Zdrowie i uroda

testy alergiczne -metodą biorezonansu

  • Autor: stillnox Data: 2013-05-09 11:37:34

    Witam,
    Kochani jak wyżej czy ktoś robił sobie, dziecku taki biorezonans czy metoda sprawdzona, warta uwagi, jakie są Wasze spostrzeżenia??
    Z góry dziękuję za podpowiedzi .
    Miłego dnia :-)

  • Autor: hira Data: 2013-05-09 13:19:38

    ja robiłam rocznemu dziecku....

    trafiłam na gabinet z niedouczoną obsługą, miałąm wrażenie ze dziewczynę z ulicy zgarnęli i nie przeszkolili nawet...;-((

    wychodziło w testach to co ja nieopatrznie zasugerowałam, ze może uczula.....

    nie dowiedziałam się nic, straciłam tylko masę nerwów, ostatecznie nie zapłaciliśmy za wizytę...

    koleżanka robiła swojemu dziecku w innym gabinecie i w innym mieście, też nie poleca, niby wiedzieli ze coś uczula ale sami nie wiedzieli co i cudowali testowanie na produktach przyniesionych z domu i stwierdzili ze to chyba od wody....

    moim zdaniem zdecydowanie bardziej wiarygodne są testy z krwii (ale jak jest tylko nietolerancja a nie alergia, albo alergia IgE niezależna to nie wyjdą), albo testy skórne albo płatkowe

  • Autor: stillnox Data: 2013-05-09 14:28:17

    Dziękuję,
    tu w moim przypadku mówi się o testach na 360 alergenów gdzie wynik jest natychmiastowy, nie mam zamiaru nikogo uświadamiać czy mam alergiczne dziecko czy nie :-) (po to idę na badanie ),
    skórne robiliśmy 3 lata temu i sytuacja dokładnie taka jak podałaś na początku,jakby kobieta urwała się z choinki...i z testów nic nie wyszło...nic!! a skóra jest ewidentnie alergiczna ...i szukamy dalej.
    Za opinie dziękuję i czekam na więcej :-)

  • Autor: caroline1983 Data: 2013-05-09 17:25:33

    Jest to metoda z dziedziny tzw. medycyny niekonwencjonalnej. Jedna wielka sciema, szkoda czasu i pieniedzy. Niektórym może sie przez jakiś czas wydawać że im lepiej - efekt placebo działa.

    Osoby wykonujace te zabiegi zawsze znajda nam jakąś alergie - w końcu skoro przyszlismy to dadzą nam diagnoze jakiej oczekujemy.

     

  • Autor: asieksza Data: 2013-05-09 19:43:23

    Mojemu synowi wyszło uczulenie na grapefruity i orzechy. Te produkty lubił i jakoś nigdy mu nie szkodziły. Potem lekarze podejrzewali pyłkowicę zrobiono testy skórne, które nic nie wykazały a objawy same minęły.

  • Autor: mggi63 Data: 2013-05-10 06:55:20

    Postaw na typową metodę skórną,nie ma co kombinować.Jeżeli alergia to 100% wyjdzie,a jeżeli nietolerancja to niestety nie....Nie ma wiarygodniejszego sposobu.No jeszcze IgE...jak nie ma możliwości wykonać testów skórnych.

  • Autor: stokrotka390 Data: 2013-05-10 18:36:55

    Witam! Podzile sie z Toba moja wiedza na ten temat. Test taki robila moja kolezanka, znany jest pod nazwa Vegatest albo test aparatem Mora wyszlo jej mnostwo zanieczyszczen w organizmie, pasozyty jelitowe, helikobakter i mnostwo innych "lokatorow". Jak chcesz dokladniej poczytac to duzo badan robila amerykanska lekarka H. Clark i opracowany przez nia zapper wlasnie za pomoca niskich czestotliwosci pradu zabija bakterie , wirusy i pasozyty i inne.

    Na wykrycie alergii pokarmowych E. Dabrowska w swoich osrodkach poleca test na nietolerancje pokarmowa, mozna kupic tez w internecie sprowadzany jest z Anglii, robil moj wujek i byl bardzo zdziwiony, ze nie toleruje marchwi i orzechow egzotycznych. Ja rowniez przymierzam sie do zrobienia tego testu narazie zbieram informacje. wazne jest, zeby takie testy robic w sprawdzonych osrodkach, bo niestety od roznych "cudow" i "uzdrowicieli" az sie roi, pozdrawiam.

     

Przejdź do pełnej wersji serwisu