Forum

Rodzice i Maluchy czyli WuŻecikowe pogaduchy

Korki i piłka na komunię..

  • Autor: dajanka Data: 2013-05-11 11:57:20

    Jedziemy z mężem na komunię jego siostrzeńca. Nie stać nas na niewiadomo co, sama podróż to będzie dla nas duży wydatek, a kasy nie chcemy dawać, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że młody z tych pieniędzy nic nie będzie miał.. Gadżety też raczej odpadają, bo przejmą je tatuś lub mamusia -w każdym razie takie w stylu mp3, czy telefonu. No i wymyśliłam, żeby kupić młodemu porządną piłkę do nogi np z adidasa i do tego firmowe korki. Chłopak jest bardzo energiczny i ruchliwy, a myślę, że takie profesjonalne buty sprawiły by mu dużo radości..

    Wypada, czy nie wypada? Moja mama twierdzi, że nie pasuje taki prezent na komunię, brat zaś, że to będzie strzałw dziesiątkę.. A co Wy o tym myślicie żarłoczki?

  • Autor: heiworth Data: 2013-05-11 12:02:52

    Ja dałam na komunię dobrą piłkę i rękawice synowi sąsiadów ....chłopak był zadowolony ...uważam ,że spokojnie możesz dać taki podarunek + oczywiście jakąś pamiątkę komunijną ...

  • Autor: Iza29 Data: 2013-05-11 12:49:16

    Pewnie że pasuje :) mój syn dostał w zeszłym roku piłkę i  korki i był bardzo zadowolony

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-05-11 12:53:37

    Bardzo dobry pomysł, ale markowe korki i piłka też bedzie Cię sporo  kosztować.

  • Autor: domia Data: 2013-05-11 13:38:30

    Super pomysł!  Pilkę do nogi też w ubieglym roku kupiłam. Dziewczynce sprawialam rolki i ochraniacze.. Nawet nie pomyslałam,ze to nie wypada. 

    Oczywiście nie były to moje chrześniaki, tylko dzieci znajomych.

  • Autor: dana39 Data: 2013-05-11 13:38:20

    Pomysł świetny! mój syn dostał na komunię od nas, rodziców właśnie piłkę, strój piłkarski (koszulkę, spodenki, ochraniacze i getry) wcale nie markowe, ale przyzwoite. Dla niego był to najwspanialszy prezent, mimo, że chrzestni sprezentowali mu telewizor mały a babcia hulajnogę. Było to 12 lat temu, ale myślę, że jak Młody jest ruchliwy, jak piszesz to prezent mu się spodoba, i lepszy od gadżetów, które często uzalezniają. Pozdrawiam

    Ważne żeby dziecko było zadowolone i szczęsliwe, nie ma znaczenia co myślą inni (wypada czy nie)

  • Autor: Ania35 Data: 2013-05-11 13:55:04

    Kochana! Niczym się nie przejmuj, tylko kup tą piłkę i korki. Jeśli Cię nie stać, to wcale nie muszą to być rzeczy markowe. Chłopak ucieszy się z tego- jestem pewna! Pozdrawiam

  • Autor: Monia1805 Data: 2013-05-11 14:04:16

    Uwżam że to świetny pomysł, ważne aby dziecko było zadowolone, a z całą pewnością będzie :)

  • Autor: kucharek43 Data: 2013-05-11 16:00:53

    Najlepiej zadzwoń i porozmawiaj z chłopcem , może chce np. deskę. żnam osobiście chłopca , który nie lubi piłki nożnej i dla niego byłby to prezent nietrafiony. Ale ciekawe jest to przekonanie , że jak chłopak to z racji urodzenia ma lubić piłkę:)

  • Autor: as Data: 2013-05-11 22:05:12

    Tylko musisz wiedzieć jaki nr buta ma dziecko by nie były za małe. Lepiej kupić rozmiar większe bo rozmiarówka jest różna. Nie jest to wcale tani wydatek. Korki u nas w sklepie są firmowe ponad 100 zł. Strój piłkarski 55zł, a piłka to nie orientuję się.

  • Autor: powsinoga Data: 2013-05-11 22:10:30

    Wypada. Ale - piszesz, że chłopiec jest ruchliwy, jednak nie jest to jednoznaczne z tym, że kocha piłkę nożną. Upewniłabym się więc, czy pod tym względem prezent byłby trafiony.

  • Autor: beza261 Data: 2013-05-12 14:08:19

    Dziecko napewno będzie szczęśliwe.Pomysł trafiony. Wiem coś o tym mój synek to zapalony piłkarz.

  • Autor: dajanka Data: 2013-05-14 17:53:49

    Dzięki za rady:):):) Naprawdę mnie uspokoiliście, a młody piłkę lubi. Teraz tylko się zastanawiam czy zamiast korków nie kupić takiej fajnej bramki z hudory. Z korków wyrośnie -brama posłuży dłużej:)

    Jeszcze się zastanowię. Dzięki bardzo:):):)

  • Autor: Tercia Data: 2013-05-14 21:10:14

    A ja myśle że korki to lepszy pomysł, za bramke może połużyć nawet brama wjazdowa czy dwa drzewa. A korki to już coś i bedzie sie przed kolegami chwalił jak kiedys my rowerem czy zegarkiem

  • Autor: flora Data: 2013-05-22 14:43:16

    Pewnie, że wypada. Tym bardziej, że brat powiedział, że prezent na pewno się spodoba, przecież on zna swojego synka:) tylko podpytaj o rozmiar bucika:)

    Ważne, żeby dziecku się podobało.

    Komunia to nie jest wesele, żeby nie wiadomo, jakie prezenty drogie robić.

Przejdź do pełnej wersji serwisu