Forum

Zdrowie i uroda

staw kolanowy

  • Autor: maniuś Data: 2013-05-17 14:38:50

    Właśnie wróciłem od ortopedy i jestem w małym szoku przepisał mi FLEXUS FLUID na uzupełnienie mazi stawowej są to zastrzyki w kolano o zgrozo. Czy ktoś z was doświadczył tej "przyjemności ? " tz.czy są bolesne i przynajmniej pomocne?

  • Autor: stillnox Data: 2013-05-17 14:52:46

    no to współczuje....czy zastrzyki bolesne? hm...wszystko zależy od tego jaki masz ,,próg bólu" albo od tego jak dobrą rękę ma ortopeda który będzie robił zastrzyk. Moim zdaniem to podstawa znaleść dobrego ortopede który pokieruje co i jak...... mój tata miał zastrzyki robione....2 pierwsze nie czuł, potem trochę kolano pobolewało...ale nie jakoś bardzo ale 3 zastrzyk bolał, na jakiś czas blokady pomogły - tak wiec uszy do góry :-) będzie dobrze,pozdrawiam

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2013-05-17 15:53:26

    Czy tu chodzi o tak zwaną blokadę ? Miałam zastrzyk (blkokadę) w łokieć. Sam zastrzyk dał sie wytrzymać. Szkoda tylko, ze to pomogło na 4 miesiące

  • Autor: megi65 Data: 2013-05-17 15:56:34

    Maniuś ! Bądz mężczyzną .. dzielnym , odważnym wojownikiem ..co tam takie małe '' ałaaa '' w kolanko :))

    Tak na poważnie od 5 lat mój mąż wlaczy z '' nienasmarowanymi '' stawami kolanowymi .

    Ma już za sobą shaving rzepki laparoskopowy w obu kolanach i w zeszyłm roku '' ostrzykiwał '' kolano kwasem hialuronowym ( oczywiscie jeden ze składników ) , bo nie mógł swobodnie funkcjonować )). We wszystkich tych zabiegach byłam osobą opiekuńczo - towarzyszącą . Nie narzekał , nie było jęków .

    Wszystko zależy od progu bólu . No zapewne uczucie niefajne ale dla zdrowia cóż się zrobi .. Aaa jeszcze jedno macie wspólne ... rocznik .

    Flexus ale tableki też łykał ...) znaczącej poprawy nie było .. (((

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-05-17 17:28:19

    wszytkie zastrzyki świata  w kolano przeżyje, ale ściagania wodyz kolana nie. Sprawdź czy to nie steryd. Steryd pomoże na chwilę na potem jestet jeszcze gorzej :(

  • Autor: heiworth Data: 2013-05-17 20:25:06

    Eeee ...no nie ....miałam kilka razy wodę ściąganą z kolana :) ....nic to takiego :) ...nie taki diabeł straszny :)

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-05-18 16:36:01

    dla mnie masakra :(

  • Autor: waagaa Data: 2013-05-18 11:56:45

    witam   , mam podobny problem  tylko ,że ortopeda przepisał mi flexus booster   ale w tabletkach. dzisiaj wzięłam pierwszą i nie wiem czy tak już pomogło czy to psychika ale  boli dużo mniej .

    Pozdrawiam

  • Autor: eKuchnia_com Data: 2013-09-21 14:24:25

    Na szczęście nie miałam tej wątpliwej przyjemności,ale z opinii moich znajomych wynika,że są skuteczne, aczkolwiek nie bezbolesne... W jakimś stopniu odczujesz to,że jednak masz "kuracje" zastrzykami.

  • Autor: mary50 Data: 2013-09-21 21:53:07

    Nie mialam zastrzykow do kolana ale mialam do kostki.Lekarzwczesniek znieczulil mi koste I potem dopiero dostalam zastrzyk.Wiem ze igla wchodzila dosyc gleboka ale bolu nic nie czulam.To prawda po pol roku nastepny zastrzyk ale warto bo jednak bol po zastrzykach jest duzo mniejszy

Przejdź do pełnej wersji serwisu