Forum

Diety i kącik dużego Tadka Niejadka

Tabletki z zielona kawa na odchudzanie

  • Autor: mary50 Data: 2013-07-04 22:14:54

    Postanowilam sie odchudzic i kupilam tabletki z zielona kawa.Z tego co wyczytalam nie daja skutkow ubocznych i w skladzie sa same naturalne dodatki.Czy ktos moze uzywal takich tabletek i czy cos pomoglo w zzuceniu wagi.

  • Autor: ewka63 Data: 2013-07-04 22:28:34

    ...i czy cos pomoglo w zzuceniu wagi.

    Mary50, myślę, że jedyna skuteczna metodą zrzucenia wagi jest zmiana nawyków dietetycznych.

  • Autor: stillnox Data: 2013-07-04 22:34:42

    Zgadzam się w 100% zmiana nawyków żywieniowych i ruch :-) inaczej jojo murowane, a tabletki?...no cóż.... każda firma produkt chce sprzedać więc często też zachwalają produkt, zyczę zdrowia :)

  • Autor: mary50 Data: 2013-07-04 22:54:46

    Ja wiem ze najlepsz dieta to dieta ROZ czyli racjonalne ograniczenie zarcia.Te tabletki maja tylko wspomagac i lepiej spalac tluszcz.Ja nie mam zbyt wiele kilogramow do zzucenia.Zazywac tabletki zaczelam wczoraj wiec efektow nie widac.Zobaczymy za 4 tygodnie ,podobno moge byc lzejsza nawet o 10-13 kg.Pozyjemy zobaczymy.Myslalamze moze ktos juz zazywal takie tbletki,dlatego tez napisalam post.

  • Autor: anatema Data: 2013-07-04 23:48:10

    A kupiłaś to cudo z pewnego źródła , czy nie daj Boże przez internet ?

    Przede wszystkim sprawdź , czy ten preparat jest dopuszczony do obrotu przez ministerstwo zdrowia .

    10-13 kg w 4 tygodnie , bez stosowania diety i bez skutków ubocznych - to jest po prostu niemożliwe ! Nie chcę Cię straszyć , ale stosowanie różnych cudownych specyfików można przypłacić życiem ( niedawno głośno było o dziewczynie , która się ugotowała od środka od przyspieszaczy spalania ) .

  • Autor: martynka 13 Data: 2013-07-05 07:45:27

    Jak sama piszesz te tabletki mają wspomagać i lepiej spalać tłuszcz. Zapewniam cię, że jeżeli nie będzisz ćwiczyć nic z tego nie wyjdzie. Mój mąż zażywał tabletki na odchudzanie przepisane przez lekarza przez kilka m-cy i nie schódł nawet 5 dag. No ale ćwiczenia przed telewizorem z pilotem w ręce to niestety było za mało.

  • Autor: megi65 Data: 2013-07-05 09:09:17

    Zgadzam się w pełni z moimi koleżankami . Jeżeli lubisz herbaty to moge polecić Tobie napar herbaty z rodziny Pu- erth. Oczywiście sama w sobie nie zredukuje tkanki tłuszczowej ale przyspiesza proces spalania. W moim wypadku bardzo czesto miałam wzdecia .. po wszystkim , espumisan i tym podobne nie przynosiły wiekszych efektów ..

    Pije regularnie od 4 miesiecy 3 razy dziennie i jestem bardzo zadwolona i ... lekka

  • Autor: Kicia150 Data: 2013-07-05 09:47:09

    A jaką herbatę konkretnie pijesz z serii Pur-erth?Z tego co patrzyłam jest ich kilka rodzajów.Ja mam też problem wzdęć.Rano wstaję płaska jak deska,natomiast wieczorem jakbym przytyła kilka kilogramów.

  • Autor: megi65 Data: 2013-07-05 11:13:28

    Obecnie mam z sieciowego sklepu GESCHWENDNER . Nie wiem czy w Pl (o ile tu mieszkasz ) znajdziesz. Dla mnie najsmaczniejsza i dająca najlepsze efekty jest z Herbapolu podaję pełną nazwę z opakowania : Herbata czerwona prasowana w kostkach Pe - erh Tea Haichao .

    To taki '' irysek '' zaparzam w zaparzarce lub czajniczku , można do 3 razy w ok 200 - 250 ml wrzątku . Tak przy okazji pięknie HDL spadł i ciśnienie wyregulowałam. Koszt opakawania ( 40 kostek ) 18 zł .!

    Powodzenia , jeśli sie zdecydujesz o efektach daj znać

  • Autor: Kicia150 Data: 2013-07-05 14:45:57

    Dziękuję Megi,mam pytanie jeszcze odnosnie tej herbatki,czy ona obniża ciśnienie? Ja nie mam problemów z ciśnieniem,ale dość poważne z arytmią,biorę leki i zastanawiam się,czy moge ją pić. Już od dawna szukam czegoś naturalnego na kłopoty ze wzdęciem. Potrzebuję też czegoś na oczyszczenie organizmu w naturalny sposób i jakoś nic nie wzbudziło mojego zaufania. Kiedyś kupiłam zestaw na odchudzenie i piłam tylko tą na oczyszczenie i nie wiem jakim cudem przytyłam ok.7kg,osiagajac wagę jakiej nigdy przedtem i dotąd nie miałąm.Dlatego jestem teraz bardzo ostrożna w eksperymentach,chociaż to była (i jest) bardzo znan seria herbatek,bez przerwy reklamowana w telewizji.

  • Autor: megi65 Data: 2013-07-05 22:30:16

    Spoko .. ! Napewno nie zredukuje ciśnienia na minimum .. )) Tak na uszko Tobie powiem .. przez 2 tyg stostowałam jedną z wiodących diet i zjechałam ... 600 g .

    Pózniej tak spotanicznie w rozmowach u kosmetyczki klientka stwierdziła ,ze odkąd pije czerwoną herbatę problem z zaparaciami rozwiązał się .. ) No to mysle sobie aa co tam spróbuje .. Była akurat długa marcowa zima i piłam ok 3- 4 filizanek dziennie z wielką przyjemnością , nie stosując oczywiscie specjalnych diet ..

    I nagle ... spodniczka lużna zrobiła się , spodzień '' lepiej leży '' wchodzę na wagę a tam .. 3000 g mniej !!!!!! Huraaaaaaaaa ))) Małe a cieszy .. prawdaż .

    Poszperaj w necie ... co piszą o pu -erth ..Spróbować możesz jak nie posmakuje to .. podaj dalej )) .

    Pozdrawiam :))

  • Autor: Shanna Data: 2013-07-05 09:53:53

    Ja jakos nie wierze takim wynalazkom, tak samo jak kremom, ktore wnikaja do 10 warst w glab skory. Zeby schudnac zmien diete, jesli nie mozesz tego zrobic sama udaj sie do dietetyka, ktory sie na tym zna. Do tego ruch (fitness, rower, moze zwykla gimnastyka- kilka min. dziennie a sukces powoli nadejdzie. Albo zumba:) Albo prace w ogrodzie, na dzialce. Przy nich podobno traci sie duzo kalorii. A o to chodzi. )

    Tabletki z kawy pewnie zadzialaja jak normalna kawa. Nie bedziesz spac, zatrzymaja glod na troche, ale jak przestana dzialac to glod wroci. Zaczniesz jesc i rezultat bedzie odwrotny od zamierzonego.

    Ja od marca jestem na ''diecie''. Stracilam 7 kg. Nie pije kawy, nie jem slodyczy (raz, dwa razy w tyg. pozwole sobie na cos slodkiego, ale tylko troche), jem mniej, i codziennie 40 min. jezdze na rowerze stacjonarnym. Z tym rowerem o tyle fajnie, ze mozna sobie telewizje ogladac:P

     

  • Autor: ekkore Data: 2013-07-05 14:47:12

    Ja nie wierzę w odchudzające działanie suplementów diety zwanych odchudzającymi. Działają wtedy - gdy stosujesz już dietę - ale to ona ma wpływ.

    Owszem sama zażywam lineę - ale jest to mój sposób na efekt gospodarza co to nawóz zawsze przywozi do domu. Moja "pani" nie lubi obcych toalet, a tak przynajmniej jest szansa (nie zawsze działa, czasami syndrom silniejszy). Nie zdarzyło mi się nigdy schudnąć...A mam wrażenie, że udało nawet przytyć.

    Na jakieś środki przeczyszczające (ksenna czy inne) - nie mam odwagi - bo jakby wyjazd był szybko (przecież często jest prosto ze śniadania)  a mnie złapało w autokarze?

    Najlepiej zmień styl jedzenia - na lżejszy. i ruszać się. i zamiast tabletek kupić sobie herbatę - są w sprzedaży z dodatkiem zielonej kawy.

    A kremy odchudzające - działają. bo pochłaniają wodę z organizmu - pozbywamy się wizualnie rozwleczonego ciała. A nie masy. Gdy przestaniemy stosować krem  - skóra wraca do starego wyglądu, którego już nie pamiętamy - stąd wrażenie pogorszenia.

    Tak samo jest z kremami przeciwzmarszczowymi

  • Autor: gosia64 Data: 2013-07-07 10:01:21

    Probowalam przez miesiac i nie przytylam. Kupione we Wloszech w sklepie zielarskim tabletki Giorgini Dr. Martino. Do specyfikow z internetu nie mam zaufania. Szukalam czegos na szybsza przemiane materii i pani w sklepie zaproponowala mi tabletki z zielonej kawy. Byc moze, ze przy dluzszym zazywaniu, odpowiedniej diecie i gimnastyce mozna zrzucic pare kg. Ale wg mnie bez tabletek tez mozna schudnac. Wystarczy jesc polowe tego co jemy. I duzo sie ruszac. Pozdrawiam!

  • Autor: MAGDAITYLE Data: 2013-07-07 17:16:36

    Ja słyszałam że bardzo skuteczny jest Therm line i ocet jabłkowy oprócz pu erh i dieta żp. Ile ludzi tyle racji.

  • Autor: halcia241 Data: 2013-08-15 17:23:18

    witam, a ja zaufałam internetowi i postaiwłam na tabletki z ektraktem z zielonej kawy wiem, że to nie załatwi za mnie kwestii diety i ruchu, ale mam nadzieję, ze podziała wspomagająco

  • Autor: Jola666 Data: 2013-08-15 19:36:11

    Niedawno pewna dziwczyna "zeszła" od podobnych środków naturalnych ...Też miały nie szkodzić ,były naturalne ...znane od setek lat . Okazało się ,.że nie tak do końca .Środki te przyspieszały spalanie tłuszczu podobno .....ciekawa jestem czy ?   : odwadniały organizm na maxa i przy okazji podnosiły jego temp  i faktycznie traci się po 1/2 kg na 3 dni ...śmieszne :) ale to tylko woda  a bez wody ....kończy się tragicznie

    Tak można schudnąć raz na zawsze .....

    A jak można przyspieszyć spalanie tłuszczu w organizmie ? Tylko poprzez dietę ( w moim wypadku 5 posiłków dziennie ++MŻ ) i ruch ....Ja tam chudnę o ok 1 kg na miesiąc i mi to wystarczy Nie mam jakiejś tam presji lubię jeść i pić :) W swoje 24 urodziny ważyłam 58 kg ,przy wzroście 179 cm ,teraz prawie 2 razy tyle ale po trojgu(trzech ) dzieciach :)

    Pewnie warto zrzucić kilka kg czasem ale nie za wszelką cenę .... Pozdrawiam i życzę .......rozsądku :)

    PS Zieloną herbatę piję pasjami od lat ale zielona kawa ? czyli co taka z krzaka prosto ? zdrowa bo pewnie liofilizowana ( pozbawiona wody ) bo ona jest zielona jak dojrzeje ....potem ją się wypala i mamy kawę czarną .

    Oglądałam Cejrowskiego program Boso przez świat o kawie i wyraznie zaznaczył,że po zielonej kawie można dostać tylko hmmmm rozwolnienia ,może to o to chodzi w tym działaniu odchudzającym ....

  • Autor: mary50 Data: 2013-08-15 23:03:40

    Zazywam tabletki dwa miesiace i nie widze zadnego efektu.Poniewaz za 3 opakowania na 3 miesiace bylo taniej i zaplacilam 100 dol.,z calego mojego wyliczenia wychodzi ze schudl tylko portfel.Wiadomo ze za nauke sie placi ,wiec wszystko OK.Czlowiek zawsze uczy sie na bledach.Najlepsza dieta jaka mi ktos polecil i to za darmo to dieta ROZ czyli racjonalne ograniczanie zarcia.Oczywiscie zuzyje wszystkie tabletki nie ma skutkow ubocznych /konsultowalam z lekarzem/.Pozdrawiam Maria

  • Autor: halcia241 Data: 2013-08-18 16:01:16

    ROZ - ciekawe podejście do tematu i własciwie zgadzam się w 100% - to musi byc podstawą, i jeszcze warto zwracać uwage na to co się wrzuca na talerz, a nei tylko ilość :), ja zaczynam przygode z tabletakmi na odchudzanie z ekstraktem z zielonej kawy, więc nie wiem jaki przyniosą skutek, ale jestem pozytywnie nastawiona, chce by mi pomogły więc tak będzie - mi ktos kiedyś powiedziął, ze odchudzanie zaczyna się w głowie :)

  • Autor: mary50 Data: 2013-08-18 16:16:22

    Tak masz racje ,odchudzanie zaczyna sie w glowie I potrzeba do tego jeszcze sporo samokontroli.Tak jak juz napisalam "wykonczë"te 3 opakowania I zobacze jaki bedzie koncowy efekt.Postanowilam ograniczyc slodycze,ktore uwielbiam I nie jesc po godzinie 18-tej.Troche wiecej ruchu .Poniewaz mam problem zdrowotnie nie moge sie forsowac ale spacery godzinne I lekka gmnastyka napewna wspomoga odchudzanie.

  • Autor: halcia241 Data: 2013-08-18 16:40:38

    w takim razie powodzenia w trzymaniu sie z dala od słodyczy - u mnie to duzy problem ;(

  • Autor: zgubicsiebie Data: 2013-08-18 23:28:11

    witaj, osobiscie takowych tabletek nie sstosowalam ale moja kolezanka sie nad nimi zastanawiala. bo skoro kawa ma dzialanie odchudzajace itp to czemu by nie sprobowac.. ale szczerze mowiac ja bym ich nie kupowala.. szkoda pieniedzy na takie cos, chyba, ze chce kupic to jako wspomaganie do diety to wtedy mozliwe ze warto zakupic. pozdr

  • Autor: MoniczkaG Data: 2013-09-06 12:15:55

    Ja nie wierzę w skuteczność tabletek z zieloną kawą na odchudzanie. Kiedyś się nad tym zastanawiałam, ale znajoma to stosowała niestety bez efektu.A ostatnio przeczytałam o zielonej kawie tutaj

  • Autor: Ugotowana01 Data: 2013-09-12 13:57:20

    Nie truj się tabletkami!!!! Najlepiej zmień swoje nawyki żywieniowe, odstaw kilka rzeczy. W interenecie teraz znajdziesz mnostwo porad. Tabletki niech wyląduja w koszu :) 

Przejdź do pełnej wersji serwisu