Forum

Kuchenne porady

Blender-czy to dobry zakup,czy...?

  • Autor: Scooby Data: 2013-07-07 22:04:44

    Witam!

    Proszę Was żarłoczki o pomoc,gdyż chcemy kupić blender ale zastanawiamy się czy to dobry zakup czy nie?Chodzi głównie nam o to żeby nie stał bezczynnie.Mamy na myśli blender stojący.Proszę o radę.

     

  • Autor: Haijle Data: 2013-07-07 22:30:56

    To bardzo przydatne urządenie :) Ja ze swojego korzystam często, miksuję głównie zupy, sosy, koktajle, ziemniaki na placki ziemniaczane. Nie wyobrażam sobie kuchni bez tego urządzenia, zajmuje malo miejsca a jest niezwykle pomocne!

  • Autor: 555 Data: 2013-07-08 07:29:41

    ja blendera stojącego nie używam w ogóle odkąd mam blender ręczny, ten drugi polecam w 100%!!!

  • Autor: megi65 Data: 2013-07-08 08:53:41

    Dlaczego chciałabyś zakupić blender stojący ? Ja mam podręczy i bzyk - bzyk , po blendowaniu chowam do szafki. To czy urządzenie bedzie czynne czy bezczynne zalezy tylko od Ciebie od tego do czego bedziesz używać ..

    Póki co uzywam tylko do owoców , moze przyjdzie czas ,ze bedę zupy lub mięsa blendować .. kto wie , kto wie ... ((((

    Moim zdaniem wszelkie roboty , automaty najnowszej generacji  stojace na szafkach , połkach , blatach .... zagracają kuchnie ale to tylko moje odczucie i mój styl . Wszystko  co możliwe mam w szafkach .

  • Autor: anneau Data: 2013-07-08 12:28:37

    Kupując blender patrz jaką ma moc. Bardzo często tanie blendery są po prostu słabe. Do mieszania, rozdrabniania papek są ok, ale np lodu nie pokruszych, orzechów nie zmielisz...Potem porównaj ceny i marki np w internetowej porównywarce. Tam dają cynk jesli gdzieś są promocje itp.

  • Autor: ciasto_marchewkowe Data: 2013-07-08 17:19:52

    Witam! Proszę Was żarłoczki o pomoc,gdyż chcemy kupić blender ale
    zastanawiamy się czy to dobry zakup czy nie?Chodzi głównie nam o to
    żeby nie stał bezczynnie.Mamy na myśli blender stojący.Proszę o
    radę.

    Blender to złoto. Naprawdę! Do sosów, zup kremów, past itp. przyda się do wszystkiego. Ja mam taki i jest boski, ale marzy mi się też stojący. Nawet mam na niego miejsce w kuchni...muszę je zapełnić.

  • Autor: Scooby Data: 2013-07-08 17:53:59

    Dziękuje za odpowiedzi.Kupiłam blender stojący Zelmer SB1000 o mocy 750W.

  • Autor: emeska1974 Data: 2013-07-08 18:46:43

    U mnie bezużyteczny niestety

  • Autor: bogdzia Data: 2013-07-08 20:11:23

    Ja miałam ręczny blender i powiem, że także stał bezużyteczny, więc go córkom sprezentowałam. Jakoś nie miał u mnie zastosowania.

  • Autor: TrendCenter Data: 2013-07-17 14:35:38

    Moim zdaniem to bardzo dobry zakup,sparwdzi sie w każdej kuchni jako przydatne akcesorium. Jaki budżet możecie przeznaczyć na ten cel?

  • Autor: majolika Data: 2013-07-17 17:12:40

    Mnie się stary blender popsuł.Może szczotki na silniku poszły, bo smierdział przy właczeniu, jak skunks i błyskał iskrami.Wywaliłam. Potem trochę polowałam, aż w Lidlu udało mi się kupić za 80 zł  blender z wyposażeniem. Jest doskonały, ma duza moc i niedrogi.To mój podstawowy pomocnik w kuchni))

  • Autor: peggy83 Data: 2013-07-18 12:16:36

    U mnie tak stał bezczynnie w szafce, aż mnie olśniło i przekonałam się ile rzeczy moze mi ułatwić ;) To czy nie bedzie stał bezczynnie zależy wyłączniwe od właściciela;) 

  • Autor: Fiddle Data: 2013-07-20 13:31:54

    u mnie teraz tez stoi bezużytecznie, wole używać robota kuchennego, a piany mi blender dobrze nie ubija, pewnie dlatego, ze to z Lidla o slabej mocy.

    używałam, gdy dzieciaczki były mniejsze, a teraz jak juz podrosły ... nie miksuje zupek, bo jedza to co my, więc :D

Przejdź do pełnej wersji serwisu