Forum

Zdrowie i uroda

Farba do włosów Mild selective Professional

  • Autor: rs1107 Data: 2013-07-24 12:10:23

    Musze zmienić farbę do włosów, koleżanka poleca mi farbę serii Mild Selective Professional - intensywny krem bez amoniaku trwale koloryzujący włosy z olejkami roślinnymi. Proszę napiszcie mi - jeśli która miała doświadczenie z tą farbą jaka jest. Mam bardzo delikatne włosy i muszę uważać na kosmetyki i farbowanie.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-07-24 13:51:29

    Moim zdaniem powinnaś porozmawiać z fryzjerką ,która obejrzy Twoje włosy i Ci doradzi.Każdy ma inne włosy,jedne są mocne ,drugie słabe i do każdego rodzaju włosów powinna być nakładana odpowiednia farba.Sama piszesz że masz delikatne włosy, więc porada przez internet moim zdaniem, nie ma sensu, tylko dobry fryzjer może Ci coś polecić.:)Tym bardziej nie słuchałabym koleżanki,no chyba że jest fryzjerką i się na tym zna:)

  • Autor: rs1107 Data: 2013-07-24 15:36:26

    Masz racje - ale fryzjer też nie zawsze jest obiektywny, bo jak używa jednej marki to oczywiście ta marka jest najlepsza. Zawsze używałam farby "Safira", ale nie wiedzieć czemu zakończyli produkcję. Ludzie polecają "Herbatient" - niestety, mimo, że farba ziołowa to odradzam ją w ciemnych kolorach. szybko się zmywa i matuje włosy. W jasnych jest super. Dlatego chciałam zasięgnąć języka o tej serii, bo doświadczenia ludzi są czasem tyle samo warte jak najlepszy specjalista, a na pewno go uzupełniają.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-07-25 07:20:58

    Poczytaj na jakiś forach kosmetycznych o tej farbie. Fryzjerzy też nie za bardzo się znają uzywają profesjonalnych kosmetyków, a o tych ze sklepu pojęcia nie mają. Zresztą jak używają jakieś jednej marki przez lata to o innych nic nie wiedzą.

  • Autor: rs1107 Data: 2013-07-25 08:12:05

    Oj kochana już to zrobiłam, ale to jednak profesjonalna farba i fora milczą. Znalazłam jedno - pozytywna opinia - ale jednym sugerować się nie będę. Na pewno jeśli już uzyje tej farby to dam znać co o niej myśleć.

  • Autor: jaskolina Data: 2013-07-29 22:13:24

    z tego co wiem dobre farby profesjonalne ma goldwell. włosy się ładnie błyszczą, ale tak po prawdzie, to ja korzystam z farbowania u fryzjera. jest to jakoś dla mnie pewniejsze :) pozdrawiam

  • Autor: rs1107 Data: 2013-07-30 08:40:43

    Farbowałam w domu Safirą, a jak ją wycofali ze sprzedaży też farbowałam u fryzjera Kadusem. Teraz fryzjerka przeszła na Velle i moim włosom to nie służy. Mieszkam w średnim miasteczku i wiesz fundusze też nie te na wyjazd do fryzjera do mega salonu. A uwierz fryzjerzy też u nas jakością kosmetyków nie robią. Mój mąż pytał fryzjerkę o piankę: "bo fajna, ładnie układa". No była to pianka z drogeryjki na rynku za 6.5 zł. Cena o jakości nie świadczy, ale jakoś po Kadusie nie mogę się w nic wszczelić. 

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-08-01 14:14:22

    Moje kolezanki używają tej farby i sobie chwalą. :) Ja bardzo lubię szampony tej firmy nie są tak drogie jak np. Loreal profesjonalne, a włosy są piękne po nich. Na lato lubię taki szmpon i maseczkę Shain coś tam. Bardzo nawilża, włosy są błyszczące, do codziennego stosowania. Szczególnie rewelacyjnie się sprawdził przy dużej ilości słońca i słonej wody. Drugi, który mam z tej firmy to kerasilk też bardzo dobry. Polecam:)

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-08-01 14:10:30

    Pewnie, że spróbuj to tak nigdy do końca z tymi farbami niewiadomo. Duzo zależy od rodzaju włosów u jednych się trzyma dłużej u innych krócej od tego jak kto często myje głowę itd. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała.:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu