Forum

Zdrowie i uroda

Monsanto vs. Matka Ziemia - Petycja

  • Autor: olenka_chicago Data: 2013-08-08 22:53:50

    Wydawalo mi sie ze na takiej stornie jak Wielkie Zarcie znajda sie osoby ktorym zalezy na zdrowej zywnosci! Jesli nie bedziemy reagowac teraz kiedy mamy jeszcze szanse w niedalkiej przyszlosci bedzie niestety za pozno

  • Autor: megi65 Data: 2013-08-09 13:54:18

    Olu ..nie martw się o przyszłosć Ziemi . Właściciel w odpowiednim momencie powie stop .. niszczeniu ziemi , gospodarce rabunkowej i ... zdrowa żywność będzie dostępna dla każdego .. A takie petycje to .. groch o scianę . Korporacje , swiat handlu i biznesu jest mocniejszy niż taki papierek ...

    Ja w każdym bądz razie z ufnością i nadzieją patrzę w przyszłosć ...

  • Autor: bonieś Data: 2013-08-10 15:35:13

    Meguś, to chyba już w innym, lepszym świecie...  Mysle, że nie mozna nic nie robić, tłumacząc się, ze to nic nie da.  Zawsze trzeba próbować zmieniać to, co wg nas jest nie fair, a podpisanie tej petycji nic nie kosztuje. Milczenie oznacza zgodę. 

  • Autor: megi65 Data: 2013-08-10 15:50:34

    Tiaaa.. Kochana .. nasze ludzkie możliwości są naprawdę ograniczone , pomomo naszych najszczerszych chęci .. Petaycja jak każda inna ... a skutek tak sam jak .. zawsze (((( .

  • Autor: bonieś Data: 2013-08-10 16:04:15

    Uwazasz, ze Stwórcy tej pieknej ziemii podoba sie to, co wielkie bogate firmy wyprawiają z Jego dziełem, bo na to pozwala? Moze właśnie w ten sposób daje nam szansę, byśmy się czymś wykazali.... W jedności siła. Szkoda tylko, ze chęci brakuje. Jeśli wiekszośc przyjmie postawę taką, jak Ty, to na pewno nic się nie da zrobić. A kiedyś rozliczyć się będzie trzeba....  Meguś, jesteś osobą znaną i lubianą na forum, powinnaś zagrzewać do walki, a nie głosić marazm. 

  • Autor: małpiatka Data: 2013-08-11 08:28:25

    Uwazasz, ze Stwórcy tej pieknej ziemii podoba sie to, co wielkie bogate
    firmy wyprawiają z Jego dziełem, bo na to pozwala? Moze właśnie w ten
    sposób daje nam szansę, byśmy się czymś wykazali....  

    To zupełnie niepotrzebne nadużycie, bo nie wnoszące niczego do dyskusji.  

  • Autor: bonieś Data: 2013-08-11 15:07:01

    A co wniosła Twoja wypowiedź?

  • Autor: małpiatka Data: 2013-08-11 16:37:43

    Moja wypowiedź miała na celu wskazanie na pozbawione sensu i związku Twoje odwoływanie się do wątków religijnych. 

  • Autor: bonieś Data: 2013-08-11 19:28:33

    Rozumiem. Jak się samemu nie ma nic mądrego do powiedzenia,  zawsze można zaistnieć krytykując innych ...

  • Autor: małpiatka Data: 2013-08-11 20:40:14

    Rozumiem, że Twoja wypowiedź o niezadowolonym stwórcy tej pięknej ziemii była mądra.. Niech i tak będzie. Amen.

  • Autor: anatema Data: 2013-08-11 20:58:28

    Atak nie jest najlepszym sposobem na zamanifestowanie tego , że się jakiejś wypowiedzi nie rozumie ...

    Zgadzam się z autorką krytykowanego przez Ciebie postu ... Nie ma co czekać na gniew boży , tylko samemu działać ( wszystkimi możliwymi sposobami ) .

  • Autor: małpiatka Data: 2013-08-11 21:28:00

    Ja doskonale rozumiem wypowiedź bonieś. Nie rozumiem jedynie mieszania poziomów - kwestia gniewu bożego nie ma nic wspólnego z merytoryką całego wątku. Nie pretenduje nawet do statusu argumentu - bo co to za argument? Uważam dyskusję za zakończoną. Pozdrawiam. 

  • Autor: anatema Data: 2013-08-11 21:59:57

    Chyba nie przeczytałaś dokładnie wątku ...Pozdrawiam

  • Autor: bonieś Data: 2013-08-11 22:01:12

    Dzięki Anatema :))

  • Autor: bonieś Data: 2013-08-11 22:00:08

    Nie chodzi o to, czy była mądra, czy głupia. To jest forum, gdzie każdy ma prawo do dzielenia się własnymi przemyśleniami i do wyrażania swoich opinii, dlatego zirytowała mnie Twoja zaczepka. Ale przepraszam za złośliwość z mojej strony, nie jest to w moim stylu i źle się czułam po napisaniu 10-ej wiadomości. Przypuszczam, że miałaś dobre intencje i że być może to, co powiedziałam w jakiś sposób uraziło Twoje uczucia religijne. Absolutnie nie taki był cel mojej wypowiedzi, więc nie chowajmy urazy.  

  • Autor: małpiatka Data: 2013-08-11 23:07:27

    Nie miałam na celu irytowania Ciebie ani nikogo innego. Absolutnie nie chowam urazy. Pozdrawiam serdecznie.

  • Autor: Jola666 Data: 2013-08-10 14:36:23

    A Monsanto tfu to nie jest ta firma od pestycydów przypadkiem ? Co to niby polecała "zdrowe środki ochrony roślin ,nie podając pełnego składu na opakowaniu " Jak jej się nie udało na tym polu to knuje na innym ?

  • Autor: bonieś Data: 2013-08-10 15:21:25

    Oleńko, myślę, ze gdybyś w pierwszym poscie napisała choć jedno zdanie, o co chodzi, to zainteresowanie byłoby większe. Ja sama widziałam ten watek, ale szukałam tematów, które mnie ciekawią, a tu nic nie było wiadomo. 

    Podpisałam, bo uważam, że nie możemy siedzieć z założonymi rękami i czekac, ze wszystko sie samo zrobi. Odpowiadamy za to, co się dzieje na świecie i moim zdaniem powinnismy działać tak, jak możemy. 

     

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2013-08-14 08:28:13

    A ja a propos tego, że nikt nie podpisuje...

    Może jestem mało inteligentna ale dla mnie ta petycja jest niejasna. Tak naprawdę to nie wiem, do czego mnie namawiają i o co mam kruszyć kopię. Jeśli wy na 100% wiecie, to chylę czoła. A w swoim życiu podpisywałam już wiele ważniejszych (dla mnie) petycji i gó...zik z tego wyszło.


  • Autor: Jola666 Data: 2013-08-15 20:29:26

    A słyszeliście ostatnio o zaleceniu unii EU o środku chłodzącym do klimy ? ok 10 razy droższym , który jest produkowany przez dwie amerykańskie firmy tylko ? M/in  przez Monsant ?

    Już nie tylko trochę teraz nie lubię tej firmy :/ przez to ,że środki bez  polskiej -wyczerpującej instrukcji trafiały do nas ( i wydawało nam się ,że wcale np działakowych pomidorów  nie trujemy ) poprzez napisy na polach kukurydzy czy słoneczników modyfikowanych na Węgrzech czy na Słowacji Monsanto.

    Ciekawe na czym oni jeszcze kasę zbijają ?Gdzieś bym się tam podpisała bo mi ta firma podpadła parę razy i nie podoba mi się co oni robią ale petycja jest nie jasna .....

Przejdź do pełnej wersji serwisu