Forum

Figle na igle i pielenie ogródka

Ozdoby, stroiki na przedsionek

  • Autor: MAGDAITYLE Data: 2013-08-21 09:38:18

    Na moim przedsionku ciemno (żadne zielsko nie urośnie) i cały czas ktoś podbiera mi to stroik to wycieraczkę... A chciałabym mieć ładnie...

    Jakie macie gustowne, niedrogie (bo ukradną) rozwiązanie na taki przedsionek?

    Ja chwilowo postawiłam coś takiego:


    Zachciało mi się choinki w lato  Poszłam na hałdę narwałam chwastów. Nie obyło się bez psiej kupy przyklejonej do buta. Dziadostwo.  Tego co zrobiłam chyba nie podbiorą  Za to trochę pachnie lasem zamiast papierosami namiętnie wypalanymi przy ubieraniu butów przez sąsiada.

    A i jeszcze wyjaśniam...

    Moja strona magdaityle.pl została shakowana przez "życzliwych", robię nową - pojawi się w swoim czasie.

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2013-08-21 17:54:54

    Nie chcę krakać ale jak będziesz miała pecha, to i to się komuś przyda. A może, po prostu, idź na hałdę w butach sąsiada. Taka mała zemstunia.

    A na poważnie - są też takie wiklinowe koszyczki podwieszane - myślę, że fajnie by wyglądały wypełnione kompozycją z polnych chwastów (niekiedy bardzo efektownych).

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-08-21 21:10:35

    A ja proponuję ustawić starego kalosza pomalować w jakies kolorowe akcenty i wsadzić do niego jakieś patyki, które też można osprayować i posypać brokatem. Kiedyś widziałam takie fantastyczne ozdoby z recyklingu np. szpilka lub trampek, a w nich posadzone rośliny ozdobne bardzo mi się to spodobało i nie szkoda jak ktoś gwizdnie. 

Przejdź do pełnej wersji serwisu