Forum

Rozmowy wolne i frywolne

wczasy

  • Autor: WS Data: 2013-08-29 15:02:07

    Witam Was serdecznie.Jeżeli byłyście na  wczasach na Węgrzech blisko wod termalnych proszę polecić jakiś ośrodek lub kwaterę.Jest tego bardzo dużo i mam dylemat co wybrać

  • Autor: Tekla Data: 2013-08-29 17:34:02

    Polecam Hajduszoboszlo byłam tam wiele razy i zawsze wracałam bardzo zadowolona. Fajnie jest też w Egerze.Jednak Eger ma dużo mniej atrakcji. Natomiast w Miszkolcu=Tapolczy atrakcją są  wody termalne w grotach.Zawsze mieszkamy w hotelu więc na temat  kwater prywatnych nie mogę wiele powiedzieć ale jest ich bardzo dużo i nie ma problemu z ich wynajęciem. Na terenie kąpieliska w Hajduszoboszlo można przebywać prawie cały dzień, jest tam również bardzo duża i atrakcyjna oferta gastronomiczna. .Polecam wody termalne na Węgrzech bo są zdrowe i cieplutkie. W sobotę właśnie tam jedziemy.      

  • Autor: WS Data: 2013-08-29 19:29:11

    Polecam Hajduszoboszlo byłam tam wiele razy i zawsze wracałam bardzo
    zadowolona. Fajnie jest też w Egerze.Jednak Eger ma dużo mniej atrakcji.
    Natomiast w Miszkolcu=Tapolczy atrakcją są  wody termalne w
    grotach.Zawsze mieszkamy w hotelu więc na temat  kwater prywatnych nie
    mogę wiele powiedzieć ale jest ich bardzo dużo i nie ma problemu z ich
    wynajęciem. Na terenie kąpieliska w Hajduszoboszlo można przebywać prawie
    cały dzień, jest tam również bardzo duża i atrakcyjna oferta
    gastronomiczna. .Polecam wody termalne na Węgrzech bo są zdrowe i
    cieplutkie. W sobotę właśnie tam jedziemy.      

    Dzieki za podpowiedz rownierz do tej miejscowosci sie przymierzalam Miłego wypoczynku

  • Autor: Narwen Data: 2013-09-04 12:21:40

    jestem świeżo po wojażach węgierskich, w związku z tym iż byliśmy tam pierwszy raz zwiedziłam 6 miejsc z wodami termalnymi:

    w rankingu wygrały Zsory Spa w Mezokovesd - miejsce bardzo fajne ze względu na rozległość terenu, ilość basenów i tych na zewnątrz jak i wewnątrz, cenę - 1700ft za cały dzień ( można ponadto wyjść poza teren obiektu i potem wrócić), jest kilka atrakcji dla dzieci - basen dla maluchów w środku i na zewnątrz z zjeżdżalniami, basen dl dzieci powyżej 3 lat, wody super jak dla mnie bo siarkowe przy chorobach stawowych najlepsze

    drugie miejsce to termy w Egerszalok Salt Hill Thermal Spa Egerszalok - dość wysoka cena 2200 za 3 godzinki, dużo atrakcji - zjeżdżalnie, jacuzi, baseny 0,9 metra z zimną wodą 12 stopni potem z ciepłą 34 stopnie, dla mniej odważnych brodziki po 0,3 metra, basen aromatoterapeutyczny, ale niestety skupionych na jednym niewielkim terenie, przy dużym ruchu turystycznym jest to niestety miejsce dość hałaśliwe, baseny dla dzieci i dorosłych tez super wszystko w miarę nowe

    3 miejsce to Eger termal - znane lubiane, więc nie będę powielać opinii

    4 miejsce to Bogacsi Termalfurdo cena najniższa wśród powyższych miejsc, baseny już straciły swoje lata świetności, jest basen dla dzieci 0-3, potem 4-10 potem z wodą leczniczą od 6 lat. I tu uwaga !!!! pilnują tego, przy basenach leczniczych siedzi pan lub pani i krzyczy jak wchodzi ktoś z dzieckiem!!

    5 miejsce to Miskolc Tapolca Barlangfurdo urokliwe groty ale cena zabójcza najwyższa wśród wszystkich za cały dzień. Plus po godzinie 16 w sezonie wejście z zniżką i wychodzi na te 3 godzinki 1700ft

    6 miejsce demjen furdo - pięknie położone ale mało atrakcji i każda dodatkowo płatna czyli osobne wejście na termy i osobne na zjeżdżalnie w sumie wychodzi dość spory koszt

    jest to mój osobisty osąd, należy też wziąść pod uwagę iż patrzę przez pryzmat młodej mamy więc ...atrakcje dla maluch też muszą być

    mieszkaliśmy w Szihalom w pensjonacie Aktiv - cena 3000ft za dobę za pokój 2 osobowy bez łazienki, plusem jest duża jadalnia oraz dostęp do kuchni, oraz wifi ; minusem iż pomiędzy pokojami ( dwoma z pięciu dostępnych) są drzwi zamiast ściany jak się jedzie rodzinie to fajnie bo się je otwiera jak we dwoje to gorzej bo słychać sąsiadów. Właścicielka zna angielski więc można się dogadać

    Poza tym polecam zwiedzić jezioro tisza a dokładnie http://www.tiszataviokocentrum.hu/en/ coś ciekawego zarówno dla dorosłego jak i dla dzieci nie wiem kiedy minęło 6 godzin na spacerowaniu i oglądaniu

  • Autor: eKuchnia_com Data: 2013-09-21 14:18:41

    A w jakim regionie konkretnie szukasz kwatery? Bo ja osobiście proponuję udać się nad Balaton gdzie dobrych miejscówek nie brakuje,nawet dogadać sie nie powinno być żadnego problemu.

  • Autor: WinaImport_pl Data: 2013-10-07 13:31:25

    Na miejscu będziesz miał bardzo szeroki wybór,a jaka to dokładnie miejscowosc na Węgrzech do której się wybierasz? Bo ze swojej strony polcam takzę Balaton i Sifok:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu