Forum

Zdrowie i uroda

Ćwiczenia - jakie polecacie ?

  • Autor: malina_a Data: 2013-09-03 10:47:07

    Postanowiłam poćwiczyć heh :)

    Chodzi mi o gimnastykę w domu, ćwiczenia które mogę wykonywać bez dodatkowych przyrządów :)

    Może polecacie jakieś ?

    Jest tego full w internecie i nie wiem na co się zdecydować - na pewno wiele z Was "przetestowało " już jakieś i może mi polecić .... takie 10-15 minutowe sesje ....

    Z góry dziękuję

    malina

  • Autor: kokarda Data: 2013-09-03 11:19:43

    Ja powiem co ja ćwiczę :) staram sie minimum 3x w tygodniu na min. 40 min ruszyć pupe z kanapy :p z poniższego zestawu dobieram sobie odpalam YT

    Rozgrzewka 5 min Mel B

    brzuch 10 min Mel B

    ramiona 10 min Mel B

    pośladki 10 min Mel B

    nogi 10 min Mel B 

    trening Cardio Mel B

    tiffany ruthe wpisz tiffoczki :) ćwiczenia na boczki ( tutaj jedynie dostępna wersja anglojezyczna, ale propolemu być nie powinno)

    Skalpel I Ewy Chodakowskiej  - od niej radzilabym rozpocząć daje świetne wskazówki co do oddychanie czy napinania  mięśni

    Dawka ćwiczeń poprawia humor i pupa robi sie apetycznie podniesiona :D aa... I świetny sposób na wyzycie sie 

  • Autor: malina_a Data: 2013-09-03 11:22:51

    Dzięki kokardo :):)

  • Autor: Wróbelek Data: 2013-09-03 14:15:31

    polecam trening ABS

    Ok. 10 minut codziennie. Niby niewiele a efekty są. Znalazłam całą serię 8 filmików -zestawów. Podaj maila to Ci prześlę

  • Autor: ASTI Data: 2013-09-03 14:35:30

    Ja ćwicze z Mel B . Kupiłam płytę i jest duzo  programów do wyboru  Polecam.

    Dziewczyny w internecie piszą ,ze Ewa Chodakowska czerpie ,,inspiracje ,, od Mel B ,więc. chyba ćwiczenia sa podobne  ale sama tego nie sprawdziłam .

  • Autor: kokarda Data: 2013-09-03 14:58:43

    Oo a gdzie kupilas płytę z ćwiczeniami Mel B?

  • Autor: ASTI Data: 2013-09-03 15:36:16

    Kupiłam w sklepie z grami w Szwecji  .Plyta jest po angielsku na kinect , fajna sprawa :). Niestety nie wiem gdzie mozna kupić ja w Polsce. Zobacz  na Allegro . 

  • Autor: halszka107 Data: 2013-09-03 21:48:59

    Witam, ja staram się ćwiczyć używając hula-hop. Na początku miałam to zwykłe kupione w sklepie z zabawkami , od jakiegoś czasu używam tego z wypustkami -kupione na allegro. Wydatek nie jest duży a efekty są , pod warunkiem że się ćwiczy regularnie. Można nawet podczas oglądania ulubionego serialu zamiast siedzenia w fotelu. Powodzenia i wytrwałości. Pozdrawiam.

  • Autor: dajanka Data: 2013-09-04 21:59:28

    Halszko, czy ja jestem dziwna, że mam z tym problem... Ćwiczyłam z takim hula*hop, ale po trzech dniach mąż mi zabronił... całe boczki i część brzucha miałam fialetowo-granatowe i to nie tak lekko, wyglądałam jakby mnie ktoś maltretował... Same ćwiczenia, były ok chociaż na początku trochę bolało.. i tak się skończyła moja przygoda z tym przyrządem... :(

    Miałabym ochotę spróbować jeszcze raz, mężulo na hula-hop patrzeć nie pozwala, a ja się zastanawiam, bo może jest tak tylko na początku?

  • Autor: halszka107 Data: 2013-09-05 10:32:16

    Witam Dajanko,

    ja zaczynałam od hula-hop tego lekkiego , wtedy miałam tylko poobijane kostki u nóg. Potem kiedy zaczęłam zabawę z tym cięższym to bioderka były trochę fioletowe, zwłaszcza że w ogóle mam delikatną skórę i czasami małe uderzenie( np o klamkę , która nie chciała zejść mi z drogi) powoduje ogromnego siniaka. Teraz już jest ok i 20 minut z kółkiem szybko mija . Mam nadzieję , że u Ciebie też tak będzie, pozdrawiam i życzę wytrwałości.

  • Autor: lusia29 Data: 2013-09-17 08:19:13

    Ja od zawsze każdego dnia jeżdżę na orbitreku 2 x 15 minut. dodatkowo robię 200 brzuszków i korzystam z suplementów oferowanych na stronie http://weight-loss.pl/ . Efekty są rewelacyjne, więc polecam.

Przejdź do pełnej wersji serwisu