Forum

Zdrowie i uroda

opadające kąciki ust

  • Autor: iza1 Data: 2013-09-04 08:06:23

    nie ukrywam, że mam już pesel:( ale od niedawna zaczęły mi się pojawiać pionowe bruzdy w kącikach ust, takie opadające ku brodzie, co z tym robić ? to taka moja uroda, wiek ? jak temu zaradzić ? macie jakieś doświadczenia ?

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2013-09-04 08:12:40

    Moim zdaniem, to starość

  • Autor: ewka63 Data: 2013-09-04 08:22:39

    PESEL otrzymuje się dwa tygodnie po urodzeniu.

    Od tego momentu już jest się tylko coraz starszym :) Pokochaj siebie, nie zatrzymasz czasu. W każdym wieku można znaleźć piękno.

  • Autor: megi65 Data: 2013-09-04 09:25:30

    Izuś ma dwa wyjścia : jak wspomniała Ewka zakaceptować i polubić bruzdki lub poszukać dobrej ręki dermatologa - kosmetolga i ... ostrzyknąć się botuliną . Po zabiegu będziesz wiedziała w czym lepiej Tobie do twarzy pasują naturalne bruzdki czy botoks .

    O dalszych losach bruzdek poinformuj nas .. Pozdrawiam serdecznie

  • Autor: matani Data: 2013-09-04 10:30:34

    Bruzdy są wypełniane kwasem hialuronowym, botoks paraliżuje mięśnie, więc chyba byłoby tylko gorzej ;) Również polecam dobrego dermatologa-kosmetologa, niestety Kraków to nie moje rejony, więc nikogo osobiście nie polecę.

  • Autor: jannaj Data: 2013-09-04 11:18:20


    Kraków to moje rejony. W okolicach ronda Mogilskiego mam dermatolog, która robi tego typu zabiegi.

    Na razie zajmuje się moim trądzikiem różowatym, ale kto wie...

    Kiedyś zapytałam ile kosztuje wstrzyknięcie w moją pionową bruzdę na czole. Wstrzyknięcie kosztuje 400 zł - robi się to co pół roku.

    Stwierdziłam, że taniej będzie zmienić mimikę twarzy bo zawsze zamiast krzyczeć "Wstrętne dzieciury znowu bałagan" można z uśmiechem na twarzy powiedzieć "Moje kochane dzieci znów nabałaganiłyście.

    Tak na poważne, mogę Ci wysłać namiar. Zanaczam, że mnie takie rzeczy jednak przerażają.

  • Autor: megi65 Data: 2013-09-04 11:36:36

    A mnie nie sparaliżowało ... ale dopytam się mojej pani dermatolog co mi zaaplikowała .. Tak na serio gdyby jakaś moja koleżanka z WZ lub kolega ( a co mężczyzni też byli na poczekalni , niekonicznie po hiaulorn czy botulinę ) chciałby konsultacji z panią dr. to mogę polecić .. .

  • Autor: ewka63 Data: 2013-09-04 12:13:28

    Każdy botoks paraliżuje Madziu. Oczywiście nie jest tak, że po pierwszym razie wychodzi się z maska na twarzy, ale po którymś kolejnym, mimika twarzy przestaje być mimiką. Nie ma radosnego uśmiechu, nie ma pogodnych oczu. Jest maska.

    Botoks to po prostu jad kiełbasiany, wstrzykiwany w bardzo niewielkich ilościach. Działa porażając skurcz mięśni. Dlatego wygładzają się zmarszczki. Do powrotu mimiki mięśnie mogą powrócić wtedy gdy wytworzą się nowe zakończenia nerwowe. A im człowiek jest starszy tym wolniej zachodzą procesy regeneracyjne i dlatego po botoksie po pewnym czasie twarz robi się maskowata. I wcale nie piękna.

  • Autor: matani Data: 2013-09-04 12:43:50

    tak pierwsze z brzegu z wyszukiwarki http://www.klinikawiatroszak.pl/pl/Oferta/Usta/Podnoszenie-opadajacych-kacikow-ust

    jest coś tego i tego ;)

  • Autor: iza1 Data: 2013-09-04 16:24:52

    dzięki Madziu , daj namiary proszę :)

  • Autor: livia Data: 2013-09-04 10:53:22

    A ja uważam, że stanowczo mało się uśmiechasz :)

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2013-09-04 13:27:30

    Tak to już, na starość wiele opada, kąciki ust też, do tego wargi robią się jędzowate /wąskie/, tu i ówdzie zapadliny.... starość nie radość, młodość nie wieczność, ważny jest duch a nie ciało... no może troszeczkę ciało też ...

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2013-09-05 08:49:20

    Ale pamiętajmy, że starość musi się wyszumieć! I tego się trzymam, czego i wam życzę.

Przejdź do pełnej wersji serwisu