Forum

Zdrowie i uroda

dystrofia rogówki oka

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2013-11-14 14:13:00

    Witam!
    Kochani jesteście kopalnią wiedzy i doświadczeń i to nie tylko w tematach kulinarnych.
    Macie jakąś wiedzę lub doświadczenia w temacie dystrofii rogówki? Siostrze okulista postawił taką diagnozę... lekarz małomówny, nie powiedział wiele, przepisał jakieś krople do zrobienia w aptece.  Czy daje się to jakoś leczyć? a wyleczyć?
    Może macie w temacie jakieś wiadomości, może ktoś z bliskich lub znajomych to ma, miał...
    Będę wdzięczna za każdą informację.

  • Autor: crisen Data: 2013-11-14 23:04:09

     

    Spróbuj coś poszukać na google. Niestety tylko tyle mogę doradzić.

     

  • Autor: Zuzanna248 Data: 2013-11-15 11:10:25

    Crisen dzięki, tam już wszystko wyczytane. Liczyłam, że ktoś może zetknął się z tym w realu, ale widać, że siostra jest jedną z niewielu... pech to pech!

  • Autor: Lucylla Data: 2013-11-15 19:53:01

    Może urynoterapia by pomogła? Nie spotkałam się z tą konkretną jednostką chorobową, ale z zaćmą i jaskrą tak.I uryna pomagała.

    Sama miałam wrzód w okolicy rogówki, sporo antybiotyków mi wlano do żył i oka...proces zapalny powtarzał się co i rusz...aż zaczęłam przecierać oko wodą(pół szkl.)z 4 kroplami olejku z drzewa herbacianego, mieszałam wacikiem i przecierałam. piekło trochę ale oka nie wypaliło :-). Od tego czasu sama sobie radzę z okiem. Gdy tylko zaczynają czerwienić się żyłki i piec-stosuję w/w sposób. czy w tym przypadku moze pomóc-nie wiem.

  • Autor: bochen21 Data: 2013-11-22 15:54:47

    Witam!Kochani jesteście kopalnią wiedzy i doświadczeń i to nie tylko w
    tematach kulinarnych. Macie jakąś wiedzę lub doświadczenia w temacie
    dystrofii rogówki? Siostrze okulista postawił taką diagnozę...
    lekarz małomówny, nie powiedział wiele, przepisał jakieś krople do
    zrobienia w aptece.  Czy daje się to jakoś leczyć? a wyleczyć?Może
    macie w temacie jakieś wiadomości, może ktoś z bliskich lub znajomych to
    ma, miał...Będę wdzięczna za każdą informację.

    Przecież na świecie nie istnieje tylko jeden okulista. Spróbuj zapisać się do innego. Z pewnością trafisz na dobrego specjalistę, który poprowadzi leczenie oraz wytłumaczy wszystko. Osobiście polecam zapisać się przez Internet, by uniknąć kolejek do lekarzy. http://medmemo.pl/szukaj/okulisci,43/

Przejdź do pełnej wersji serwisu