Forum

Zdrowie i uroda

Nowości kosmetyczne

  • Autor: mamamirelki Data: 2013-11-21 15:48:30

    Zima /jesień to dobry czas na różne zabiegi . Czy możecie coś polecić dla zdrowia i urody, co oczywiście same przetestowałyście. Ja nie lubię i boję się zabiegów inwazyjnych, więc chirurgia estetyczna odpada!

    Ale taki laser dla podciągnięcia opadającej skóry twarzy (niestety grawitacja i upływające lata ). Może zażyczę sobie "pakiecik gwiazdkowy" - to też niezły pomysł na prezent.

    Napiszcie o swoich doświadczeniach - co, za ile, kiedy, jak.

  • Autor: Mimi Data: 2013-11-22 08:45:35

    Ja jestem właśnie po makijażu permanentnym brwi i powiek, jestem mega zadowolona w końcu mam idealne brwi! Mam zrobione brwi metodą włoskową czyli bardzo naturalnie, kreski też nie dekoracyjne tylko delikatne, podkreślające oko. Kosmetyczka sprawdzona bardzo profesjonalna. Polecam! Przy dwójce małych dzieci czas na makijaż ograniczony wiec dla mnie bomba!

  • Autor: majolika Data: 2013-11-22 20:58:09

    Mezoterapia mikroigłowa. Niemiłe, ale efekty są))

  • Autor: malina_a Data: 2013-11-22 21:54:45

    a co to ?? i jakie efekty ? poproszę o szczegóły :):)

  • Autor: majolika Data: 2013-11-22 22:14:37

    To nakłuwanie skóry właściwej b cieniutkimi igłami( nieprzyjemne, ale niebolesne) z zastosowaniem preparatów np ujędrniających w celu pobudzenia produkcji kolagenu i w rezultacie jakby liftingu skóry. Robię to sama przy pomocy derma rollera(to taki wałeczek z mikroigłami  długości 0,5mm)  stosując argirelinę, kwas hialuronowy, czy witamine C i temu podobne. Oczywiście wczesniej robiłam to w gabinecie)) Ale w gabinetach to okropnie drogie, a w domu przy odrobinie umiejętności i zachowaniu warunków higienicznych też można to zrobić. ))) Można to tez robić na ciele(wtedy igielki dluższe) w celu pozbycia się cellulitu, czy blizn.

  • Autor: majolika Data: 2013-11-22 22:24:03

    Ps.to zabieg raczej dla cery dojrzałej, choć widziałam, że całkiem młode dziewczyny to robia, ale uważam,że to przesada. Ja już mam "swój wiek" i staram się w ten sposób powstrzymać oznaki mijającego czasu))))

  • Autor: malina_a Data: 2013-11-23 18:21:21

    Tak, już poczytałam w google - popytam mojej kosmetyczki co i jak :)

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-11-23 19:09:25

    Odradzam przy wrażliwej skórze. Efekt może być odwrotny.

  • Autor: majolika Data: 2013-11-24 00:33:29

    No jest to ingerencja w skórę właściwą. Nie każdy to toleruje. To tylko jeden z wielu zabiegów. Są inne dla innych cer.

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-11-24 18:06:06

    wiem, wiem majoliko. Ja na wszelki wypadek piszę bo sama jestem właścicielką takiej cery- niestety:(

  • Autor: aggusia35 Data: 2013-11-23 19:10:41

    polecam Ci pilingi chemiczne.

Przejdź do pełnej wersji serwisu