Forum

Gawędy o jedzeniu

czy któraś ma robota mpm product kasia 116 ???

  • Autor: welina Data: 2013-11-22 12:50:08

    n/t

  • Autor: asiaff Data: 2013-11-22 13:34:28

    Ja mam :)

  • Autor: welina Data: 2013-11-22 14:17:52

    Ja mam :)

    powiedz mi proszę, do czego używasz- o ile używasz haków??  czy można nimi zagnieść ciasto na pierogi, drożdzowca lub pizzę etc  czy robot daje  radę ???

  • Autor: asiaff Data: 2013-11-22 19:09:43

    Umnie ciasta drożdżowego nie dało się zrobić,ponieważ ten robot jest zbyt słaby.Bardzo szybko zepsuł mi się w nim dzban na koktajle,do dzisiaj jakoś nie interesowałam się kupnem zamiennika,ponieważ nie jest mi aż tak potrzebny.W robocie do 13 września robiłam prawie wszystko,szatkowałam,miksowałam,tarłam do momentu aż nie ukręciło mi zbieraka do tarcz.Kupiłam nowy i też mi padł i to już przy drugim użyciu w trakcie tarcia ziemniaków :(

    Ale z kasi jestem zadowolona,służyły mi wiernie przez 9 lat.Zrobię jeszcze jedno podejście do zbieraka,bo ostatnio  trafiłam chyba na jakiś felerny.

  • Autor: Kejtu Data: 2017-10-06 20:37:27

    Witam, mam pytanie, moze ktos ni pomoże, kupilam robot kuchenny, niestety nie moge go uruchomic,tzn nie kręcą sie tarcze,.nam wrazenie ze czegos brakuje, błagam pomocy :(

  • Autor: Beata500 Data: 2017-10-07 09:32:37

    Złóż go porządnie . Pamietaj , że pojemnik malaksera trzeba mocno w lewo przekręcić , a pokrywka ma taki wyrostek i on ma wejść w taki rowek . Mnie to spotkało, też nie mogłam uruchomić.

  • Autor: janeczka669 Data: 2013-11-22 14:29:13

    Posiadam i jestem zadowoloną użytkowniczką :)

    Robiłam w nim już różne rzeczy i powiem tak ciasto na pierogi, ucierane i wszelkie inne owszem. Jednak jeśli chodzi o drożdżowe jakoś się nie złożyło, pewnie dlatego, że moim zdaniem ciasto drożdżowe lubi byc "dopieszczone ręcznie" i po prostu nie przyszło mi do głowy by je wyrabiac malakserem.

    Podpowiem jeszcze, że masy lepiej wyrabiac nożem niż hakami. Noż sunie prawie po dnie i nie zostaje po nim warstwa masła na spodzie.

  • Autor: welina Data: 2013-11-22 14:41:59

    Posiadam i jestem zadowoloną użytkowniczką :) Robiłam w nim już
    różne rzeczy i powiem tak ciasto na pierogi, ucierane i wszelkie inne
    owszem. Jednak jeśli chodzi o drożdżowe jakoś się nie złożyło, pewnie
    dlatego, że moim zdaniem ciasto drożdżowe lubi byc "dopieszczone ręcznie"
    i po prostu nie przyszło mi do głowy by je wyrabiac malakserem. Podpowiem
    jeszcze, że masy lepiej wyrabiac nożem niż hakami. Noż sunie prawie po
    dnie i nie zostaje po nim warstwa masła na spodzie.

    dziękuję, ja dopiero zaczynam swoją przygodę z tym robotem, a do czego konkretnie użuyasz haków ??

  • Autor: janeczka669 Data: 2013-11-22 15:13:07

    Tak jak pisałam wyżej do ciast ucieranych, ciasta na pierogi, ciasteczka, luźne ciasta kruche.

  • Autor: asieksza Data: 2013-11-25 08:34:03

    Również jestem posiadaczką Kasi. Potwierdzam, iż nie nadaje się do drożdżowego ( z tym świetnie radzi sobie moja maszyna do chleba ), spróbowałam raz i zajechałam silnik/ Poza tym używam do ciast kruchych, ucieranych, ciasta na naleśniki, surówek, do posiekania mięska, do ziemniaków na placki, do soków, ubijania śmietany i kremów do ciast, do koktaili i zup kremowych. Mam już lat kilka i dzielnie służy, wymieniłam silnik - ok 100 zł i ubijaczkę do piany muszę wymienić bo nie posłużyło jej mycie w zmywarce ( chyba zbyt wysoka temperatura). Poza tym chyba dokupię dodatkową michę albo jakiegoś ręcznego miksera, bo jak ciasto się miesza to np. białka trzeba już ubić ręcznie.

Przejdź do pełnej wersji serwisu