Forum

Rozmowy wolne i frywolne

mata masujaca kręgosłup - jakie macie doświadczenia ?

  • Autor: gagnieszka1 Data: 2013-11-24 19:48:19

    marzy mi się taka mata porządnie masująca wszystkie spięte bolące mięśnie pleców. Co Wy na to ? Macie jakies doświadczenia ? jaka mata się sprawdza? jaka nie ma sensu ?

  • Autor: ekkore Data: 2013-11-24 19:59:30

    Ja mam. Jest super - pod warunkiem, że pamiętam o stosowaniu. Początkowo, w ramach nowości używana była często. Potem, jak udało się znaleźć jej miejsce w szafie - wyciąganie okazuje się zbyt dużym wysiłkiem. Chyba, że dopadnie ból...

    Moja ma kilka prędkości masażu, różne rodzaje masażu, z możliwością ustawienia tylko na jedną część ciała. Do tego jest podgrzewanie w dolnej części kręgosłupa - może być z masowaniem, może być tylko samo grzanie.

    Rewelacyjnie sprawdza się w samochodzie - podłączona do gniazda zapalniczki, pozwala przetrwać podróż. tyle, że powinna być w samochodzie a nie w szafie...

    Co do firmy - na ta chwilę nie pomogę. Mam kupioną na allegro jakąś niemiecką - ale to lata temu.

  • Autor: Basialis Data: 2013-11-24 20:21:42

    Tez posiadam taka mate firmy Sanitas.Dostalam na Gwiazdke.Bardzo bylam z niej zadowolona,Caly czas lezala sobie na krzeselku przy komputerze i masowala dopoki kot nie zaczal jej drapac.Przestraszylam sie i wyladowala w szafie.Na moje nieszczescie kota przejechal samochod, a mata dalej w szafie lezy..Ty mi o niej przypomnialas.

  • Autor: pasia50 Data: 2013-11-25 09:49:36

    Ja mam przepukline kręgosłupa,to moja doktor powiedziała że nie można zadnych masaży.Pozdrawiam

  • Autor: JustynaH Data: 2013-11-25 21:30:16

    Gagnieszka1 dziękuję Ci za założenie wątku, podsunęłaś mi pomysł na prezent świąteczny dla męża :) Też nie mam doświadczenia z matami i chętnie jeszcze poczytam innych wypowiedzi, ale puki co zajrzałam na allegro i znalazłam coś takiego i myślę,że ta mata będzie coś warta.Również proszę o opinie, oczywiście jeśli gagnieszka1 wyrazi zgodę, bo to jej wątek :). Podaję link : http://allegro.pl/mata-masujaca-do-masazu-10-sil-mocna-nowosc-2013r-i3704194450.html

  • Autor: gagnieszka1 Data: 2013-11-26 20:08:37

    mówcie piszcie, pewnie, ze tak :-)))

    zaglądam, obserwuję, czytam i czekam na więcej, bo jeszcze nie udalo mi się wyciagnąć wniosków końcowych : czy i jaką matę kupić, a jesli tak, to dlaczego. dodatkowe pytanie czy piszecie o macie masującej czy takiej lekko wibrującej ?? bo mialam okazję widziec u znajomych matę, ktora kosztowala masę pieniędzy, ale poza tym, ze lekko wibrowala to niewielki z niej pozytek, 

  • Autor: makaronka Data: 2013-11-26 20:22:17

    Ja mam masujaca plecy i kark a wibracje sa w siedzeniu.Super masuje ,jestem bardzo zadowolona.

  • Autor: gagnieszka1 Data: 2013-11-26 22:26:09

    a jakas marka ? zdjęcie ? cena ? powiesz więcej ?

  • Autor: ekkore Data: 2013-11-27 09:02:43

    w przyszłym tygodniu w lidlu będzie mata shiatsu - to masowanie kulami. Pierwsze wrażenie podobno - jakby czołg po tobie przejechał. Moja siostra bardzo sobie chwali.

    Ta mata ma co prawda masowanie tylko pleców.

    Moja posiada również masowanie na siedzisku. ja najczęściej korzystam z niej w pozycji leżącej - to znaczy mam masowanie górnej partii pleców, odcinek lędźwiowy plus grzanie oraz pośladki i podudzia - w zależności jak się ułożę.

    Padło pytanie o siłę masażu. Na pewno nie jest to masaż ręczny. I na pewno po nie będzie uczucia, jakby ktoś rozbił młotkiem (jak przy pierwszych solidnych masażach ręcznych). i z cała pewnością nie zastąpi rehabilitacji czy masaży leczniczych. Ale pomóc może

  • Autor: makaronka Data: 2013-11-27 11:27:41

    Ja mam taki i zaplacilam 60 eu.,ta cena jest zdecydowanie za wysoka.

    .

    http://www.ebay.it/itm/Sedile-massaggiante-Sensuij-SM4-200-Imetec-cod-1270-con-calore-/171179838894?pt=Massaggio&hash=item27db1d0dae

  • Autor: gagnieszka1 Data: 2013-11-29 18:41:47

    a ja widzialam w gazetce tylko taką podgrzewaną do auta ...:-( coś przegapilam ??

  • Autor: gagnieszka1 Data: 2013-11-29 19:40:09

    http://www.euro.com.pl/masazery/homedics-kokon-shiatsumax-cbs-1000.bhtml

    ciekawe czy ta mata jest warta grzechu ?

  • Autor: JustynaH Data: 2013-12-12 12:45:06

    Nie wiem czy jeszcze ktoś tu zagląda, ale wolę napisać. Matę do której podałam link zakupiłam mężowi i wg użytkownika :) jest ona bardzo dobra i jak piszą faktycznie mocno masuje, więc jeśli, ktoś chciał by takową zakupić to polecam.

  • Autor: gagnieszka1 Data: 2013-12-12 19:48:05

    zagląda zagląda :-)

    szczerze mówiąc zdecydowałam się na zakup tej maty http://www.euro.com.pl/masazery/homedics-kokon-shiatsumax-cbs-1000.bhtml

    niestety nie mogę jej pochwalić, nie mogę powiedziec nic dobrego, przyjechała uszkodzona, wlasnie jestem w trakcie przeprowadzania procedury zwrotu.

    chwilowo mocno zawiedziona nie chce nawet mysleć o następnej, szkoda,:-( a mogło byc tak pięknie. PECH !

  • Autor: JustynaH Data: 2013-12-12 20:10:56

    To faktycznie pech, tyle pieniążków człowiek wywala i jeszcze uszkodzoną przyślą. Życzę pozytywnego zakończenia sprawy.

  • Autor: edytaaa Data: 2017-01-10 12:07:13

    Ja polecam taką matę. Działa znakomicie. Masaż jest porządny. Polecam wypróbować bo wydatek jest warty tego. Byłam na pokazie firmy Hausfeuer i tam się przekonałam, że taka mata naprawdę działa. A szukałam czegoś do masażu żeby nie wychodzić z domu bo mam małe dziecko. Umawianie się ciągle na masaże i jeżdżenie nie wchodziło w rachubę. Świetne, polecam.

  • Autor: iwciaG Data: 2017-01-10 14:04:38

    ...już sama nazwa firmy mi się nie podoba.....blee, a reklama jeszcze brzydsza thumbsdown

  • Autor: tingra Data: 2017-01-10 14:09:58

    No!!! Zalogowanie dzisiejsze ....hehehe

Przejdź do pełnej wersji serwisu