Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Maroko

  • Autor: marikka23 Data: 2014-03-02 10:54:48

    Za kilka dni lecę na kilka tygodni do Maroka. Co powinnam zabrać ze sobą? O tabletkach przeciwbiegunkowych trąbią mi wszyscy, a co poza tym?

    Interesuje mnie też inna kwestia, mianowicie kontakt z Polską, z rodziną , z dziećmi przede wszystkim. Mam mieszkać w hotelu, trzygwiazdkowym, czy ktoś wie, jak tam z internetem, wi-fi? Myślałam , że zobaczę dzieci chociaż raz na tydzień przez skypa, czy to się da zrobić? A jeśli chodzi o telefony, jakie karty kupować, żeby w miarę tanio dzwonić do Polski??

    Na co uważać? No i co warto przywieźć ? Może ktoś był i pomoże? Z góry dziękuję......

    Pozdrawiam

    Marta

  • Autor: angela Data: 2014-03-02 11:24:02

    Może na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania: http://www.wakacje.pl/forum/maroko

  • Autor: marikka23 Data: 2014-03-03 06:35:48

    No owszem, co nieco się dowiedziałam, ale o telefonach nie pisze akurat nikt. Miałam nadzieję, że ktoś był, napisze ......

  • Autor: butelka Data: 2014-03-03 14:56:48

    Ja na pewno przywiozłabym olejek arganowy.

  • Autor: anrubi Data: 2014-03-03 15:39:44

    Wyjazdu zazdroszczę :)

    W kwietniu wybiera się tam niejaka iwett, może napisz do niej PW.

    Beata500 ma taką wycieczkę już zaliczoną, więc popytaj...

  • Autor: Beata500 Data: 2014-03-03 17:38:06

    An, pytanie widziałam. Ale nie odpowiadałam, bo mój hotel miał więcej gwiazdek , co za tym idzie nie umiem odpowiedzieć, czy hotel trzygwiazdkowy ma wi-fi. Jeżeli chodzi o telefon, to ja korzystałam z własnego .

  • Autor: kokarda Data: 2014-03-03 18:13:14

    Kategoria hotelu 3* będzie na poziomie 2* europejskiego, sprawdz czy beda w hotelu reczniki. Internet

    w takich miejscaxh jest zwykle przy recepcji-wi fi. Co do tego co przywieźć olejek arganowy i czarne mydlo :) 

  • Autor: marikka23 Data: 2014-03-03 23:59:47

    No właśnie się dowiedziałam, że w hotelu są tylko ręczniki i nic poza tym. Czyli grzałka , suszarka do włosów obowiązkowo do wzięcia, a myślałam, że przynajmniej jakiś czajnik elektryczny będzie... No nic, przeżyję.

    Olejek arganowy na pewno, o czarnym mydle pierwsze słyszę, co to za cudo?

    Dziękuję wszystkim za odpowiedzi

  • Autor: kokarda Data: 2014-03-04 13:14:21

    Czarne mydło: "Słynie z niesamowitych właściwości oczyszczających, usuwa toksyny i zanieczyszczenia z

    głębi skóry, rozpuszcza martwy naskórek, dotlenia i znakomicie nawilża. " Więcej poczytaj ->

    http://www.mydlarnia.info/savon-noir-czarne-mydlo-z-maroka-cat-228-id-297.aspx

    Powiem Ci, że odważna jesteś, że będziesz spędzać kilka tygodniu w takim miejscu, rozumiem pewnie
    aspekty zawodowe za tym stoją. Życzę powodzenia i bądź uważna :)

  • Autor: marikka23 Data: 2014-03-06 00:11:08

    W takim razie czarne mydło będzie na liście zakupów. Odważna, ja? Czy ja wiem? Troszkę zostałam zmuszona do tego wyjazdu, zobaczymy co los przyniesie. Przeżyłam Rumunię (delegacja), to i Maroko może przeżyję....

  • Autor: madina99 Data: 2014-03-04 12:04:39

    Przede wszystkim nie wolno wywozić z Maroka ich pieniędzy - należy je albo wydać albo wymienić.Jeśli hotel ma np. kategorię 4 to jest to europejska 3.Jak będziesz to kup sobie ich chlebek z targowiska-jest przepyszny.I spróbuj tadżinu.Na pewno warto kupić olejek arganowy ale są też inne fajne rzeczy-zależy co kogo interesuje -ja kupiłam śliczny szalik dla córki.No i przyprawy-jak jestem w takim miejscu to zawsze je kupię.Z telefonu korzystałam swojego a ze skypa w ogóle.

  • Autor: marikka23 Data: 2014-03-06 00:13:40

    O pieniądzach wiem, będę tego pilnować. Hotel mnie troszkę przeraża, zobaczymy. Dzięki za porady. Pozdrawiam

  • Autor: mishiaza Data: 2014-03-11 12:23:50

    z tymi pieniedzmi, to maja gdzies tak zapisane prawnie czy po prostu taki zwyczaj?

  • Autor: madina99 Data: 2014-03-11 20:12:02

    Czy mają to prawnie zapisane to nie umiem odpowiedzieć ale wiem na pewno,że jest to zabronione

Przejdź do pełnej wersji serwisu