Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Robimy zapasy?

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-02 20:00:54

    Córka była dzisiaj w Biedronce, kupić sobie coca cole i ją zamurowało.Ludzie robią zapasy,wykupują , cukier, konserwy i wodę.

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2014-03-02 20:01:44

    Powiedz, że żartujesz!

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-02 20:21:53

    Mówię poważnie, pasztety, całe zgrzewki kupowali, gulasz angielski, wodę i cukier:(

  • Autor: as Data: 2014-03-02 20:23:08

    Na Ukrainie źle się dzieje więc może niektórzy panikują?

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-02 20:26:03

    Różnie to może być, więc ludzie panikują!

  • Autor: Zbyh 1 Data: 2014-03-05 13:53:38

    Ja bym na wszelki wypadek dorzucił jeszcze ruskie pierogi

  • Autor: bahus Data: 2014-03-05 14:52:19

    A ja dodałbym jeszcze pierogów krymskich

  • Autor: jannaj Data: 2014-03-02 20:03:55

    Jeśli chodzi o Biedronkę to w moim mieście to w każdym dniu wygląda jakby ludzie robili zapasy. 

    NA konserwy rybne jest promocja - więc może tutaj jest pies pogrzebany.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-02 20:24:28

    Sama nie wiem co o tym myśleć, może ludzie obawiają się wojny:(

  • Autor: megi65 Data: 2014-03-02 20:44:51

    Na całą wojnę nie wystarczy .. na pierwszy miesiąc przy dobrym zaopatrzeniu to na pewno . A tak swoją drogą  jak widzę paniusie kręcące noskiem w piekarni na kształt bochenka chleba  albo opinie '' ja kupne chleba  nie jadam '' Tylko uśmiecham się serdecznie i myślę '' a nie wiesz co jeszcze będziesz miała do jedzenia ''  Tiaaa  ale to wszystko przed nami .. ((((

  • Autor: vanessa862 Data: 2014-03-03 12:20:31

    Zgadzam się w 100 % . Tak samo jak reklamówki pełne chleba, bułek i pełno jedzenia w śmietniku: wędlin , warzyw i owoców. itd. Niektórym trochę głodu by się przydało wtedy doceniliby to co mają.

  • Autor: bahus Data: 2014-03-05 15:04:10

    Obyś się myliła

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-03 13:21:13

    MR polecam szklanke melisy na skołatane nerwy ,nie bój sie zawsze panikujesz ,moze mała wizyta u psychoanalityka by się przydała .

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-03 14:08:41

    Cześć szafran,widzę, że znów jesteś:))) O moje zdrowie psychiczne, nie musisz się martwić, jest jak w najlepszym porządku::) Zawsze będę sobą i zawsze będę się martwić, o swoją rodzinę, a Ty zawsze pozostaniesz zwykłą szują, wchodzisz na forum po to tylko, żeby mi dokopać. Ale wiesz co? Spływa to po mnie, jak po kaczusi

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-03 15:29:21

    Cześć szafran,widzę, że znów jesteś:))) O moje zdrowie psychiczne,
    nie musisz się martwić, jest jak w najlepszym porządku::) Zawsze będę
    sobą i zawsze będę się martwić, o swoją rodzinę, a Ty zawsze
    pozostaniesz zwykłą szują, wchodzisz na forum po to tylko, żeby mi
    dokopać. Ale wiesz co? Spływa to po mnie, jak po kaczusi

    brak ci KLASY ,ja ci nie ubliżam ,ale cóz nie które kobiety z nizin społecznych tak mają

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-03 15:41:33

    I niech tak zostanie

  • Autor: SŁAWKA Data: 2014-03-05 13:50:45

    Im mniej w realu, tym większy kozak w sieci.

  • Autor: as Data: 2014-03-02 20:24:48

    W piątek to i my konserw rybnych trochę kupiliśmy bo promocja była 

  • Autor: as Data: 2014-03-05 14:17:13

    W tym dniu jak powstał ten wątek z zapasami na wojnę, nieświadoma tego faktu zrobiłam zapasy maki i jajek bo mi się pokończyły. 

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-05 14:30:16

    Też trzeba będzie u nas niedługo jajek zamówić, bo święta idą.Mąka zawsze się przyda w domu:)

  • Autor: megi65 Data: 2014-03-02 20:11:14

    Jak dostali kasiorkę to robią zakupki . W ''mojej '' Biedronce dzisiaj było bardzo spokojnie , mało klientów , półki zapełnione towarem .

    Mam tak zawsze z wygody .. woda niegazowana ok 20 l . Mąka i cukier zgrzewka , bo to u mnie szybko wychodzi i ... bakalie wszystko do stworzenia spontanicznego ciacha. .

    Pieczywo zamrożone na wypadek niespodziewanych , głodnych gości . Wina , piffko i nalewki na poprawę humoru i lepsze trawienie i dla gości .

    Kryzys ... na niego nikt nie jest wstanie się przygotować , nawet jeśli będziemy mieli kopiec ziemniaków i wieprzka w zamrażalce .

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2014-03-02 21:00:47

    No właśnie. Ani kopiec ziemniaków ani worek mąki nie pomogą jak nam kurek z gazem zakręcą. Więc oby nie zakręcili.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-02 21:27:29

    I jak zwykle zostaniemy, bez niczyjej pomocy:(

  • Autor: Smosia Data: 2014-03-02 21:49:06

    ...nie pomogą jak nam kurek z gazem zakręcą. Więc oby nie zakręcili.

    Gazu z rury nie mam, więc nie boję się zakręcenia kurka. Poważnie pomyślę o kupnie butli z gazem (płyta dwupalnikowa do niej już czeka od lat, w piwnicznej kuchni). A swoją drogą, mała panika zawsze pomaga wyczyścić magazyny i tak to widzę - z mojej wioskowej perspektywy.

    - J. Urban: "a na półkach zostanie tylko ocet". No co ty, cały Carrefour w occie? - cyt. z Bałtroczyka.

    Pozdrawiam.

  • Autor: ewka63 Data: 2014-03-02 22:01:03

    ...nie pomogą jak nam kurek z gazem zakręcą. Więc oby nie
    zakręcili. Gazu z rury nie mam, więc nie boję się zakręcenia kurka.
    Poważnie pomyślę o kupnie butli z gazem (płyta dwupalnikowa do niej już
    czeka od lat, w piwnicznej kuchni). A swoją drogą, mała panika zawsze
    pomaga wyczyścić magazyny i tak to widzę - z mojej wioskowej perspektywy.
    - J. Urban: "a na półkach zostanie tylko ocet". No co ty, cały
    Carrefour w occie? - cyt. z Bałtroczyka. Pozdrawiam.

    Bo jak wiadomo, gaz w butli jest z butli, nie z rury

  • Autor: Smosia Data: 2014-03-03 10:47:29

    Wiem, wiem, ale dziękuję za podpowiedź.

    Widzę, że po wsi jeszcze jeżdżą dostawcy z butlami, jak się pośpieszę, to zdążę kupić parę na zapas. O dużych zapasach nawet nie myślę, wierząc w mądrość moich przodków, zza Buga. Powiedzieliby jak Pawlak z Samych swoich: "Ruskie wprawione, raz dwa skończą".

    Czy Mama Pawlaczka: "Był czas przywyknąć" - wzięli co chcieli od Gruzji, to kto im zabroni wyrwać Ukrainie Krym (oby na nim poprzestali)?

    A może jednak stanie się cud i ktoś zgasi Putina "jak świeczkę"? Ale ze mnie marzycielka (niepoprawna). Pozdrawiam.

  • Autor: megi65 Data: 2014-03-02 22:44:59

    Na wypadek zakręcenia kurka z gazem i awarii sieci przesyłowej Enei mam na wsi westfalkę i piece kaflowe . W tym roku przyłożę się suszenia i układania drwa i polan do pieca . Ciasto z takiego piekarnika węglowego pachnącego wysuszonym drewnem sosnowym nie ma równego sobie w całym wszechświecie . Oczywiście bez teromoobiegu i termometru .

    W pomieszczeniu gospodarskim można uruchomić piec zbudowany do wypieku chleba i dzieża się znajdzie i plecione koszałki do garowania chleba ... jak przyjdzie na to czas .. Oby tylko we wspomnieniach z dzieciństwa pozostały , oby .

  • Autor: mggi63 Data: 2014-03-03 08:34:21

    Megi to Ty przygotowana !

  • Autor: megi65 Data: 2014-03-03 09:27:31

    Małgoś .. a wiesz jakie mam jeszcze umiejętności rzadko już spotykane : krowę i kozę szybko i bez lęku potrafię wydoić . Może warto to wpisać w umiejętności w CV .. będzie oryginalnie prawdaż ?

  • Autor: mggi63 Data: 2014-03-03 10:03:44

    Wiem jakie masz możliwości nawet wodę podpalisz jak zajdzie konieczność

  • Autor: marzena89gb Data: 2014-03-03 17:02:41

    Mi również nie grozi zakręcony kurek z gazem , też mam piec kaflowy i chlebowy się znajdzie , drewna na opał pół stodoły, mam kury jak trzeba będzie to kupię sobie krowę ( wydoić potrafię) i świnki i jakoś się przeżyje. Aczkolwiek nie wierzę , żeby nam to groziło . Zapasów nie robię.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-03 17:41:10

    Dobre, a co zrobisz jak przyjdzie wróg i Ci to wszystko zabierze?

  • Autor: SŁAWKA Data: 2014-03-02 21:46:53

    Przez kilka dni byłam zajęta organizacją regionalnych ostatków i miałam absencję internetowo- telewizyjną. Dzisiaj uzupełniałam zaległości informacyjne i też mi przeszło przez myśl, żeby kupić mąki i cukru, chociaż bardzo mało go używam. Niedobrze będzie jak wybuchnie panika, bo podejrzewam, że wielu tak pomyślało. Budując dom, bardzo chciałam mieć piec kaflowy w kuchni (wtedy wszyscy je burzyli), z moich marzeń pozostał tylko komin. Wujek murarz popierał mnie, mówiąc, że w czasie wojny to nawet podłogą się napali. Wtedy wojna była taka nierealna...

  • Autor: Gustka Data: 2014-03-02 22:41:45

    Jasne, róbmy zapasy. Kupujmy zgrzewkami wodę, cukier, mąkę i konserwy rybne. Będzie jak znalazł na czas ewentualnej wojny, dla otrzeźwienia dodam - nuklearnej, jeśli ktoś jest przywiązany do obrazów historycznych np. z czasów II-giej wojny światowej.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-02 22:52:20

    Rosjanie, chyba mają tego świadomość, a my nawet tego nie odczujemy.

  • Autor: anatema Data: 2014-03-02 22:59:53

    Jasne, róbmy zapasy. Kupujmy zgrzewkami wodę, cukier, mąkę i
    konserwy rybne. Będzie jak znalazł na czas ewentualnej wojny, dla
    otrzeźwienia dodam - nuklearnej, jeśli ktoś jest przywiązany do
    obrazów historycznych np. z czasów II-giej wojny światowej.

    Taaa ... dlaczego tak skromnie ? Może międzygalaktycznej ?

    Proponuję nie siać paniki .

  • Autor: SŁAWKA Data: 2014-03-03 08:18:40

    Masz rację, ludzie zawsze przygotowują się do wojny, która już była.. Trzeba optymistycznie podejść do problemu i wierzyć w mądrość rządzących. Ukraina ma prawo do całkowitej suwerenności, zostawienie enklawy dla obcych zwykle grozi wybuchem niesnasek.

  • Autor: mariateresa Data: 2014-03-03 00:46:08

    Sytuacja jest bardzo powazna - ja sie boje.......

    A Europa sie bawi. Bo jest Karnawal. Prosze wybaczyc jakosc zdjec, ale robilam je w domu z monitora, a obraz jest "na zywo" z kamery monitoringu. Srednie, ok. 50 tysieczne miasto gdzies tam w Holandii, a moze byc w Niemczech, Belgii i wielu innych krajach i miastach.

    piątek, 28.02 godz. 16 - rozpoczyna się Karnawał - jeszcze niewiele ludzi. Po godz. 18 były tłumy - koncerty, spiewy i tance dlugo w noc .

    sobota 01.03 - nie mam fotki, ale widzialam szalenstwa od popoludnia - nie wiem do ktorej .

    dzisiaj - niedziela, to samo miejsce, wczesny wieczór, powtórka z rozrywki - i tak jeszcze dobrych parę godzin. Jutro poniedziałek - to samo. Wtorek - apogeum - o polnocy koniec karnawału. Dzisiaj transmisja w TV z korowodów karnawałowych z kilku wielkich europejskich miast trwała 8 godzin ! Bawią się miliony ludzi.

    Tak patrze na to niewielkie miasto i mysle sobie..... ilu tych bajecznie kolorowych przebierańców - tam na placu - myslało o Ukrainie ? Ilu z nich zrobilo dzisiaj zapasy ?

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-03 08:01:53

    Ja też się bardzo boję, ale zapasów nie robię, co ma być, to będzie! Dziwię się tylko, że inne państwa siedzą na dup....... i nie przejmują się Ukrainą, najwięcej mają zawsze do powiedzenia Polacy, a potem w samotności, będziemy ponosić skutki swojej głupoty.

    Mogę sobie dać głowę ściąć, że nie daj Boże, najazdu na Polskę, żadna Ukraina ani pies z kulawą nogą, by się tym nie przejął i nam nie pomógł.

  • Autor: Ewelina1989 Data: 2014-03-03 06:42:02

    Pewnie to nie zapasy na wojnę, tylko tak poprostu dużo kupowali- konserwy, bo promocja, a cukier, woda to normalne.

  • Autor: mggi63 Data: 2014-03-03 08:55:39

    To normalne u nas Takie zachowania mamy wpisane w naszą historię.Ja oczywiście nie daję się ponieść panice ale nie dziwię się zachowaniu tej części społeczeństwa...przywykłam

  • Autor: iwett Data: 2014-03-03 09:04:16

    Ostatnio miał być koniec świata. Konserwy do dzisiaj muszę jeść.......

  • Autor: misia2004 Data: 2014-03-03 11:47:52

    Na koniec świata to i zapas konserw by nie pomógł

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-03 11:57:23

    Ale się uśmiałem MR jak zwykle sieje panike ,jak większośc mówi ,musi być w centrum zainteresowania.Srachliwa kobitka ,z igły zrobi -widły.Widocznie nie rozumie że ktos pracuje w tygodniu,i czasem zakupy większe robi w wekend,nie każdy jest na czyimś utrzymaniu.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-03 14:21:16

    Chcesz to Ci wyśle trochę zapasów, akurat wpłynęło mi na konto sporo zwrotu, z US. Bardzo Ci współczuję, że siedzisz na czyimś utrzymaniu:

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-03 19:36:10

    Chcesz to Ci wyśle trochę zapasów, akurat wpłynęło mi na konto
    sporo zwrotu, z US. Bardzo Ci współczuję, że siedzisz na czyimś
    utrzymaniu:

    na to wymyślone konto którego nie posiadasz?Nie zrozumiałaś aluzji ,hehe ty jesteś na wiecznym utrzymaniu

  • Autor: ewka63 Data: 2014-03-03 19:41:48

    Niezrozumiałaś aluzji ,hehe ty jesteś na wiecznym utrzymaniu

    Na twoim utrzymaniu jest? Dajesz Jej jeść? Myślę, że nie, więc proponuję, daj spokój, bo zaczynasz być upierdliwy. A polotu w twoich wypowiedziach nie ma. Jątrzysz cały czas i chcesz wywołać kłótnię na forum.

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-03 19:47:03

    Niezrozumiałaś aluzji ,hehe ty jesteś na wiecznym utrzymaniu Na twoim
    utrzymaniu jest? Dajesz Jej jeść? Myślę, że nie, więc proponuję, daj
    spokój, bo zaczynasz być upierdliwy. A polotu w twoich wypowiedziach
    nie ma. Jątrzysz cały czas i chcesz wywołać kłótnię na forum.

    a ja jestem na jej ? zreszta po co się wtracasz ,sieje panike i pierdoły

  • Autor: misia2004 Data: 2014-03-03 20:31:13

    Rozumiem, że można siać panikę ale nie mam pojęcia jak można siać pierdoły

  • Autor: makusia Data: 2014-03-03 21:47:50

    Szafran35, proszę Cię o spokój, personalne dyskusje proszę kontynuować w prywatnych wiadomościach. 

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-05 13:38:16

    Szafran35, proszę Cię o spokój, personalne dyskusje proszę
    kontynuować w prywatnych wiadomościach.

    no napewno takie cos jak ty nie będzie mnie pouczać ,kiedy mam pisac ,prawda często boli

  • Autor: Gluba666 Data: 2014-03-05 13:54:50

    Szafran35, proszę Cię o spokój, personalne dyskusje
    proszękontynuować w prywatnych wiadomościach.  no napewno takie cos
    jak ty nie będzie mnie pouczać ,kiedy mam pisac ,prawda często boli

    I w tym momencie należy się dozgonny BAN!!! Patologia k...a!

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-05 14:28:47

    Szafran35, proszę Cię o spokój, personalne
    dyskusjeproszękontynuować w prywatnych wiadomościach.  no napewno
    takie cosjak ty nie będzie mnie pouczać ,kiedy mam pisac ,prawda często
    boli I w tym momencie należydaj  się dozgonny BAN!!! Patologia k...a!

    sam jesteś patologia ,daj mi tego bana czekam

  • Autor: Gluba666 Data: 2014-03-05 14:30:40

    daj mi tego bana czekam

    Bardzo żałuję, że nie mam takiej możliwości.

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-05 14:30:05

    Szafran35, proszę Cię o spokój, personalne
    dyskusjeproszękontynuować w prywatnych wiadomościach.  no napewno
    takie cosjak ty nie będzie mnie pouczać ,kiedy mam pisac ,prawda często
    boli I w tym momencie należy się dozgonny BAN!!! Patologia k...a!

    sam jestes patologia ,bo przeklinasz ,tak cię matka wychowała na su ....syna

  • Autor: Gluba666 Data: 2014-03-05 14:35:00

    Szafran35, proszę Cię o spokój, personalnedyskusjeproszękontynuować
    w prywatnych wiadomościach.  no napewnotakie cosjak ty nie będzie mnie
    pouczać ,kiedy mam pisac ,prawda częstoboli I w tym momencie należy się
    dozgonny BAN!!! Patologia k...a! sam jestes patologia ,bo przeklinasz ,tak
    cię matka wychowała na su ....syna

    Nawet nie chcę wiedzieć jak ciebie wychowała (chociaż to widać) jeżeli tak miłą i uczynną osobę jaką jest Makusia nazywasz "takim czymś". Chamswo i prostactwo w czystej postaci.

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-05 14:40:32

    Szafran35, proszę Cię o spokój,
    personalnedyskusjeproszękontynuowaćw prywatnych wiadomościach.  no
    napewnotakie cosjak ty nie będzie mniepouczać ,kiedy mam pisac ,prawda
    częstoboli I w tym momencie należy siędozgonny BAN!!! Patologia k...a! sam
    jestes patologia ,bo przeklinasz ,takcię matka wychowała na su
    ....syna Nawet nie chcę wiedzieć jak ciebie wychowała (chociaż to widać)
    jeżeli tak miłą i uczynną osobę jaką jest Makusia nazywasz "takim
    czymś". Chamswo i prostactwo w czystej postaci.

    nie pisałem do was tylko do mr,po co się wtrącacie ,najeła was jako adwokatów ,ile ci odpali ,faceci to jednak wrony zaraz zbiegowisko ,gorsze jak baby

  • Autor: bahus Data: 2014-03-05 14:48:05

    Gluba daj sobie spokój, szkoda słów na taką totalną durnotę. Proponuję szafran35 ignorować.

  • Autor: wyszomka Data: 2014-03-05 14:50:16

    Gluba daj sobie spokój, szkoda słów na taką totalną durnotę.
    Proponuję szafran35 ignorować.

    Bahusku , miałam to samo właśnie napisać . Zignorujmy .

  • Autor: Bahati Data: 2014-03-05 14:53:56

    Ale przecież każdy, kto się odezwie dowiaduje się czegoś "ciekawego" o sobie!!! To w swojej głupocie jest zabawne!

  • Autor: bahus Data: 2014-03-05 14:59:07

    Zgadzam się z Tobą...dawno się tak nie uśmiałem...

  • Autor: Gluba666 Data: 2014-03-05 15:00:07

    Ale przecież każdy, kto się odezwie dowiaduje się czegoś "ciekawego" o
    sobie!!! To w swojej głupocie jest zabawne!

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-05 15:15:58

    Ale przecież każdy, kto się odezwie dowiaduje się czegoś "ciekawego"
    osobie!!! To w swojej głupocie jest zabawne!

    dokładnie,kazdy jest ponad to .Powiem tylko tyle .ktoś prosił o lajka na synowa ,MR ją wysmiała ,bo brzydka czemu nie da swojego zdjecia ,skoro twierdzi ze jest ładniejsza ocenimy?kilkakrotnie juz siała panike ,i nie raz była akcja na forum ,nie tylko z mojej strony ją jechali,ale wiem prawda boli najlepiej znalesc kozła ofiarnego za szczerośc ,widac tak lubicie ,pozdrawiam

  • Autor: Bahati Data: 2014-03-05 15:21:33

    Nie szczerość jest problemem tylko sposób wyrażenia tej szczerości. Nie możesz użyć innych, bardziej akceptowalnych słów? Nadać swoim wypowiedziom inny ton? Nie wszyscy musimy się lubić ale nie wyzywajmy się, to prowadzi donikąd. 

  • Autor: bahus Data: 2014-03-05 15:28:49

    Już po kłopocie...ban się "stał"

  • Autor: wyszomka Data: 2014-03-05 15:03:14

    Ale przecież każdy, kto się odezwie dowiaduje się czegoś "ciekawego" o
    sobie!!! To w swojej głupocie jest zabawne!

    nie wpadłam na to :) czekam teraz , aż mi się oberwie

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-05 14:56:06

    Gluba daj sobie spokój, szkoda słów na taką totalną durnotę.
    Proponuję szafran35 ignorować.

    ciebie tez ,że tez ci żona pozwala na takie pijanstwo ,chyba ze jest na równi z toba ciagle to piwo wszędzie wklejasz jakis mitoman,MR ci przyklaskuje ,ciekawe czy by to u swojego męża znosła ,niesmaczne

  • Autor: agacia3323 Data: 2014-03-05 15:55:17

    Szafran35, proszę Cię o spokój, personalne dyskusje
    proszękontynuować w prywatnych wiadomościach.  no napewno takie cos
    jak ty nie będzie mnie pouczać ,kiedy mam pisac ,prawda często boli

    czytam i jestem w szoku,ludzka podłość nie zna granic,juz dawno powinien byc zablokowany ten typek!!!

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-05 16:10:04

    Agaciuu kochana, a skąd ten szok u ciebie?Wiedziałam że się pojawisz zaraz na tym koncie, To Ty jesteś Szafran 35, daję sobie głowę ściąć, styl dosrywania w moim kierunku , identyczny, kto poczyta wszystkie Twoje wypowiedzi, od razu zrozumie.:)

    Masz jeszcze jedno konto, na którym grzecznie wstawiasz przepisy:))

  • Autor: agacia3323 Data: 2014-03-05 19:04:39

    i w tej chwili powinnas mnie przeprosic,nigdy w zyciu bym tak chamsko nie odezwala sie do nikogo,a czy wlasciciele tej strony moga to jakos sprawdzic,nie pozwole sobie o takie oczernianie!!! mam tylko jedno konto na WZ i nigdy nie mialam innego,

    Bardzo prosze wlascicieli o wyjasnienie tej sprawy.

  • Autor: makusia Data: 2014-03-05 19:24:47

    Mamo-Różyczki, to bezpodstawne oskarżenia. Jeśli masz jakieś przypuszczenia do kogokolwiek, wystarczy poprosić o pomoc adminów. Nie wolno nikogo oskarżać bez dowodów, tym bardziej publicznie, na forum. 

  • Autor: Bahati Data: 2014-03-05 19:29:01

    Może wojny światowej nie będzie ale na WZ na wszelki wypadek widzę wprawki ...

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-03 22:17:04

    Żeby zaspokoić twoją ciekawość, to Ci powiem! Jedno konto mamy z mężem wspólne, a drugie mam swoje i powodzi nam się jak na razie, bardzo dobrze

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2014-03-04 07:26:00

    Mamo, a co ty mu się tłumaczysz? Wara wszystkim od tego, kto kogo utrzymuje, za co i dlaczego.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-04 08:07:52

    To nie jest on, tylko ona, ukrywa się pod męskim loginem :) Już dawno wiadomo kim ta osoba jest, dziwię się tylko , że za trolling, jeszcze bana nie dostała.

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2014-03-04 10:00:35

    Właśnie się zdziwiłam, że facetowi chce się z "babą" w takie pyskówki wdawać. Wiesz, każdy ma jakieś hobby.

  • Autor: bahus Data: 2014-03-04 15:11:09

    Szafran35 to nie facet, nawet nie baba...to troll.

  • Autor: mggi63 Data: 2014-03-05 13:08:28

    Jedno jest pewne ma zwichnietą osobowość.W ten sposób nie zachowuje się osoba rozumująca prawidłowo

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-05 13:40:42

    Jedno jest pewne ma zwichnietą osobowość.W ten sposób nie zachowuje
    się osoba rozumująca prawidłowo

    napewno nie gorzej jak ty ,JĘDZO

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-05 13:36:00

    bahus pijaku ,lepiej gromadz piwo ,lub idz na odwyk

  • Autor: Gluba666 Data: 2014-03-05 13:58:10

    Skończ męczyć i lepiej idź sobie stąd... dla dobra wszystkich.

  • Autor: bahus Data: 2014-03-05 14:31:31

    bahus pijaku ,lepiej gromadz piwo ,lub idz na odwyk

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-05 14:46:09

    bahus pijaku ,lepiej gromadz piwo ,lub idz na odwyk

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-05 13:57:13

    Szafran35 to nie facet, nawet nie baba...to troll.

    haha a ty jakim jestes ?trollem piwnym?za duzo złopiesz że potem sie odchudzasz jestes prawą ręka MR,może ci cos przesle na piwo ,bo tyle dostała z US ,że podzieli się z każdym niby facet z ciebie ,a tu wychodzi że gorzej jak baba ,myslisz że jestes zabawny jak MR panikara,hahahahah

  • Autor: wyszomka Data: 2014-03-05 14:45:55

    Szafran35 to nie facet, nawet nie baba...to troll. haha a ty jakim jestes
    ?trollem piwnym?za duzo złopiesz że potem sie odchudzasz jestes prawą
    ręka MR,może ci cos przesle na piwo ,bo tyle dostała z US ,że podzieli
    się z każdym niby facet z ciebie ,a tu wychodzi że gorzej jak baba
    ,myslisz że jestes zabawny jak MR panikara,hahahahah

    musisz być bardzo nieszczęśliwą osobą , tyle w Tobie jadu do innych ludzi . Jeżeli wchodzisz na forum tylko po to aby dołożyć innym użytkownikom to poszukaj sobie odpowiedniego do tego celu ! Administrator powinien już dawno Cie zablokować .

  • Autor: mggi63 Data: 2014-03-05 15:33:38

    Psychika człowiekowi siadła po prostu...normalna osoba tak się nie zachowuje.Mamy świra na WŻ !

  • Autor: bahus Data: 2014-03-05 15:46:10

    Już nie mamy

  • Autor: ewka63 Data: 2014-03-05 16:16:11

    No i: pokój temu domowi

    :)

  • Autor: mggi63 Data: 2014-03-05 16:31:16

  • Autor: yennefer Data: 2014-03-05 16:41:58

    No i: pokój temu domowi :)

    Amen!

  • Autor: Jola666 Data: 2014-03-05 17:20:11

    i krzyżyk ....

  • Autor: Jola666 Data: 2014-03-05 15:02:45

    Ile ty masz lat gnoju ? 15 ? Won z forum ....za dużo osób obraziłeś więc chyba paaaaa takiemu -parapetowi jak ty

    NIE chcemy takiej dyskusji na forum bo to jest poniżej .Chyba ,że zachowamy osobnika jako forumową małpę

    Z ostrzeżeniem -UNIKAĆ ! i nie odpowiadać.....generalnie chyba ban .

  • Autor: vanessa862 Data: 2014-03-03 12:34:09

    Ja myślę, że dużo ludzi wyjeżdża do pracy za granicę do prac sezonowych. Wiele razy widziałam takie osoby w markecie co robiły  zapasy w postaci produktów o długim terminie do spożycia. Z pracą w Polsce krucho a żyć z czegoś trzeba.

  • Autor: butelka Data: 2014-03-03 12:55:06

    Kazałam mężowi w piątek kupić właśnie w Biedronce 10kg mąki i kilka konserw rybnych bo akurat były w promocji i nie wiedziałam że przez to przygotowuję się do wojny

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-03 13:09:32

    hahah bardzo dobre

  • Autor: Bahati Data: 2014-03-03 13:16:50

    Ludzie robią zapasy. Moja Mama ma sąsiadkę, która pamięta wojnę. Poprosiła swoją córkę o zrobienie większych zakupów, bo boi się wojny, głodu. Córka zakupy oczywiście zrobi, jeżeli to pozwoli jej mamie choć trochę się uspokoić. Nie wszyscy jesteśmy młodzi, są ludzie, którzy pamiętają, wiedzą co znaczy wojna. Oby nam nie dane było się przekonać.

  • Autor: butelka Data: 2014-03-03 14:52:10

    Moja babcia często opowiadała mi o wojnie i okupacji więc wiem jak to było (dobrze że nie z własnego doświadczenia) ale nie rozumiem dzisiejszej paniki zresztą z głodu nie umrzemy bo przecież mamy dużo mięsa którego Rosja nie chce.

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-03 15:38:12

    MR szuji to sobie poszukaj  w rodzinie ,zwłaszcza w tej która wprosiła się do ciebie na niezapowiedziany obiad,pewnie wracali z marketu z zapasami ,i cię wykorzystali ,a ty miałas ich czelnośc jeszcze do cukierni po ciasto wysłać ,NAPRAWDE BRAK OGŁADY I TAKTU.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-03 15:43:45

    Kolejny raz pokazałeś , że jesteś szują:)

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-03 15:46:30

    Kolejny raz pokazałeś , że jesteś szują:)

    zrób sobie lepiej tej meliski,idz na zakupy.....i nie popisuj się swoją elokwencją

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-03 15:50:30

    Miło mi trollu , ze śledzisz wątek obiadowy i czytasz co w nim pisze

  • Autor: szafran35 Data: 2014-03-03 16:02:34

    Miło mi trollu , ze śledzisz wątek obiadowy i czytasz co w nim pisze

    Mi również ,furiatko

  • Autor: monia7301 Data: 2014-03-03 15:47:35

    Ja byłam wczoraj i dzisiaj w sklepie Carrefour (mam tam najbliżej ), ludzi jak na lekarstwo .W koszykach pustki widać .Dużo jest promocji a ludzie i tak nie kupują .

  • Autor: marzena89gb Data: 2014-03-03 16:54:58

    Byłam dzisiaj na zakupach i nie widziałam zbyt wielu osób.Nie zauważyłam również , żeby robili większe zakupy

  • Autor: bahus Data: 2014-03-03 20:48:01

    Jakie tam znowu zapasy...tylko mała rezerwa na " jak gdyby co".

    Czy te parę buteleczek i puszek można nazwać zapasami?

  • Autor: megi65 Data: 2014-03-03 20:53:05

    No takie słabiutkie '' Koktajle Mołotowa ''

  • Autor: ewka63 Data: 2014-03-03 20:56:22

    ZN na wypadek W

    :)

  • Autor: bahus Data: 2014-03-03 21:29:25

    ZN na wypadek W :)

    No prawie...z tą tylko różnicą, że w terminologii wojskowej "ZN" oznacza "zapas nienaruszalny" w mojej: zapas naruszalny (jak najbardziej) ..."W" w obu terminologiach znaczy to samo

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-03 21:15:28

    Myślisz, że Ci wystarczy tych zapasów?

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2014-03-04 07:27:23

    On ma takie zapasy w różnych miejscach. Jak wiewiórka!

  • Autor: Jola666 Data: 2014-03-04 11:15:19

    Czyli : Zapasy strategiczne

  • Autor: bahus Data: 2014-03-04 15:09:10

    Z tą różnicą, że wiewiórka często zapomina gdzie zapasy ukryła...mi się to nie zdarza.

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2014-03-04 18:30:29

    Oooooo! Nie wątpię!

  • Autor: bahus Data: 2014-03-04 21:26:19

  • Autor: Jola666 Data: 2014-03-05 14:34:55

    Z twoją pamięcią to absolutnie nie możliwe

  • Autor: vanessa862 Data: 2014-03-05 10:46:20

    Bahusku nie wiedziałam, że lubisz piwko lemoniadę? Też lubię sobie takie wypić czasami  do grilla latem.

  • Autor: ewka63 Data: 2014-03-05 16:18:10

    E tam, jak znam życie, to ta lemoniada nie Bahusa ;) Sie tak jakoś w kadr napatoczyła :))))))))))))

  • Autor: bahus Data: 2014-03-05 16:21:55

    Nic dodać, nic ująć

  • Autor: vanessa862 Data: 2014-03-10 11:03:54

  • Autor: spajdermen Data: 2014-03-04 16:50:54

    Myślę że najlepiej kupcie wódkę i to kikadziesiąt litrów to może być najlepsza moneta na czas wojny.

  • Autor: Mama - Różyczki Data: 2014-03-04 17:44:23

    Stoją zapasy z przed kilku lat jeszcze, tylko nie ma, komu pić :)

  • Autor: Dżanina Fonda Data: 2014-03-04 18:31:39

    A po co? Polak gorzały sam nie zrobi?

  • Autor: Herbaciana Data: 2014-03-04 20:15:26

  • Autor: janeczka669 Data: 2014-03-04 21:00:09

    Hihihi pewnie, że zrobi, najlepsza z korby od sieczkarni, mocno "w łeb wali" .

Przejdź do pełnej wersji serwisu