Forum

Oddam / Zamienię

Sprzedam termomix TM 3300

  • Autor: ekkore Data: 2014-04-18 13:12:09

    Sprzedam Termomix, model jak w tytule.

    Urządzenie całkiem sprawne.

    Wady:

     - Przypieczona pokrywa (niestety kiedyś znalazła się za blisko gazu), nie ma to wpływu na funkcjonalność, wszystko dokładnie przylega.

    - Kabel przy wtyczce owinięty taśmą izolacyjną - izolacja pękła, nie ma żadnego niebezpieczeństwa porażenia prądem

    - misa miksująca bez połysku - efekt umycia w zmywarce

    - szpatułka nadgryziona zębem czasu i użytkowania.

    - może być brak sitka do soków - bo użyty może z raz (nie spełnia swoich zadań) gdzieś wylądował i nie wiem czy uda mi się go odnaleźć.

    Cena 200 zł plus koszty przesyłki.

    termin oddania nowemu właścicielowi koniec maja, maksymalnie połowa czerwca.

    Gdyby ktoś był zainteresowany - proszę o kontakt na priv.

    Najprawdopodobniej będę miała i inne sprzęta do sprzedania - ale to muszę jeszcze ustalić z synem co będzie chciał zatrzymać.

    sokowirówka (praktycznie nie używana) plus ewentualnie do tego elektryczna wyciskarka do cytrusów

    ekspres do kawy ciśnieniowo-przelewowy Krups XP2000 z dzbankiem plus ewentualnie młynek żarnowy, też krups.

    blender braun - silnik nówka nieśmigana plus ewentualny osprzęt nowy lub używany (dokupiłam kiedyś drugi komplet, po czym okazało się, że to nie silnik jest uszkodzony) - tu ustalić muszę co będzie zawierał zestaw.

    frytownica tefal actifry  - do wymiany pokrywa górna. Z tą funkcjonuje nadal, tyle, że ma ułamane mocowanie

  • Autor: słodki buraczek Data: 2014-04-18 14:16:33

    Czyżby wymiana na nowszy model?

  • Autor: ekkore Data: 2014-04-18 15:28:55

    na ta chwilę nie.

    Coś zupełnie innego, co wiąże się z pozbyciem większości stanu posiadania - w sumie mamy prawo do około 324 kilo dobytku całego. Zważywszy, że moje słowniki ważą "tylko" 20 kg (a to ledwie jedna półka regałowa, regałów w domu jest 6 od podłogi do sufitu, plus pomniejsze półki) - żadne gary i sprzęta nie wchodzą w rachubę.

  • Autor: ziuta115 Data: 2014-04-18 16:28:02

    Witam,jestem zainteresowana kupnem termomixu.proszę o przesłanie namiarów do siebie,ponieważ jestem tutaj nowa i jeszcze nie mam wprawy w korzystaniu z tego forum.Z góry bardzo dziękuję.

  • Autor: mama Jędruli Data: 2014-04-18 22:46:56

    Chętnie nabędę młynek żarnowy. Jakiej firmy?

  • Autor: mama Jędruli Data: 2014-04-18 22:50:13

    Już doczytałam, przepraszam za gafę Jestem pierwsza do młynka

  • Autor: balbisia19 Data: 2014-04-20 22:05:41

    Witaj, z chęcią nabyłabym blender, jesli jest taka mozliwosc prosze o info.

  • Autor: Lea2 Data: 2014-04-20 23:55:34

    Jestem zainteresowana sokowirówką i wyciskarką. :)

  • Autor: ekkore Data: 2014-04-21 09:52:26

    Dziewczyny - dzięki za zainteresowanie.

    Wymyśliłam sobie, że za uzyskane pieniądze zapewnię kotom lepszą podróż.

    Nie wiem czy ktoś byłby zainteresowany, może jak robi nalewki - mam jeszcze kilka butelek po austriackich bimbrach - zamykanych na korek (korek pewnie trzeba nowy, żeby cię zamknęło), takie z długimi szyjkami, smukłe. Wydaje mi się, że nowe widziałam za spore pieniądze (jak na pustą butelkę).

    Oraz trochę butelek po piwach, zamykanych jak kiedyś oranżada. Ja wykorzystuję je do przechowywania soków, zakwasu (zakwas potrafi w tym stać ponad rok).

    Nie wiem czy to coś warte  - i czy warto przesyłać. Ale lubię je - i szkoda mi wywalić. To wszystko za koszt przesyłki.

  • Autor: bea39 Data: 2014-04-21 10:31:46

    Jeśli to ta frytownica o której myśle to chętnie.Zwłaszcza,że stan techniczny jest mi znany :)

  • Autor: iwciaG Data: 2014-04-22 10:27:28

    Uwielbiam butelki..... taki hop...:) Bardzo bym chciała za taką przesyłeczkę zapłacić....! Jeśli nadal aktualne....?

  • Autor: madina99 Data: 2014-04-22 11:49:01

    Też mam zamiłowanie do butelek i chętnie bym je przygarnęła od Ciebie-przydadzą się z całą pewnością ...:)Jestem za!

  • Autor: torgal Data: 2014-04-22 16:23:11

    Witam

    Jeszcze oprócz TM jestem zainteresowana expresem do kawy z dzbankiem

    pozdrowionka :)

Przejdź do pełnej wersji serwisu