Forum

Pomysł czy Problem?

Problem z dodaniem przepisu

  • Autor: MoniaKociara Data: 2014-05-08 23:56:08

    Dodałam dzsiaj nowy przepis: http://wielkiezarcie.com/recipe109830.html Miałam wiele problemów w trakcie pisania. Najpierw nie mogłam przejść do kolejnej linijki wciskając 'enter', więc dokończyłam przepis w wordzie i przekopiowałam na stronę. Kolejnym problemem było to, że w czasie pisania zapisałam przepis (bez udostepniania) i sie okazało, że cały akapit po prostu zniknął, na szczęscie skopiowałam całą treść. Następnie nie mogłam ustawić zdjęcia głownego, dodne sa 3 zdjecia a system widzi tylko 2, a akurat to 3-cie chcialam ustawić jako zdjecie do przepisu. 

    Problem ze znikającymi akapitami albo skladnikami mialam już kiedyś, zgłaszałam, ale żaden błąd nie występuje, wiec chyba nie ma czego naprawic...

  • Autor: iwciaG Data: 2014-05-09 07:46:21

    Wczoraj wieczorem dodałam przepis na salsę i nie miałam najmniejszych problemów..... może to Twój komputer nie współpracuje.....? Ale zobaczymy, czy ktoś miał jak Ty podobnie kłopoty.

  • Autor: MoniaKociara Data: 2014-05-09 13:03:44

    Nie ma takiej mozliwości, aby to była wina komputera, nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie na jakiej to by było zasadzie. Problem nie pojawia sie z każdym przepisem niestety i tak jak napisalam, nie pojawia sie komunikat bledu, wiec cięzko powiedzieć o co chodzi.

  • Autor: MoniaKociara Data: 2014-05-09 13:15:50

    Jedyne co mi przyszło do głowy teraz to użycie innej przeglądarki, bo strona moze byc niekompatybilna z Chromem. Kolejne przepisy dodam z IE albo FF i zobacze co będzie.

Przejdź do pełnej wersji serwisu