Forum

Zdrowie i uroda

moja wizja leczenia uzdrowiskowego

  • Autor: bajka Data: 2014-05-17 20:12:59

    Witajcie ! mam napisać pracę zaliczeniową na temat Moja wizja lecznictwa uzdrowiskowego w Polsce , proszę podrzućcie jakieś wizje, pomysły bo nie wiem jak ruszyć może macie jakiś pomysł? Z góry dziękuję !

  • Autor: w jesiennym stroju Data: 2014-05-17 20:50:08

    Chodzi o sanatoria ? Pewnie można napisać , że chory nie powinien zbyt długo czekać na leczenie w sanatorium. Ewentualnie o możliwość skorzystania z zabiegów i opieki również dla turystów. powiedzmy jestem w Kołobrzegu i chciałabym skorzystać z zabiegów, nie mieszkam w sanatorium tylko ewentualnie po jakimś przebadaniu mogę z jakiegoś zabiegu skorzystać .Rzecz jasna za w miarę przystępną opłatą. 

  • Autor: bajka Data: 2014-05-17 21:12:25

    tak chodzi o sanatoria i wizje rozwoju tego typu  lecznictwa w Polsce 

  • Autor: aggusia35 Data: 2014-05-17 21:36:46

    poczytaj sobie jakie są uzdrowiska co robią jak funkcjonują i może ci przyjdzie do głowy jakaś wizja.

  • Autor: Smosia Data: 2014-05-17 23:59:18

    1. Może do zabiegów leczniczych dodać działania profilaktyczne dla zagrożonych cukrzycą, otyłością, osteoporozą itp. Można organizować kursy/szkolenia czy turnusy "kondycyjne", gdzie poza zabiegami byłyby prezentacje, treningi i nauka zdrowego trybu życia/odżywiania.

    2. Albo rozszerzać ofertę o zabiegi SPA (dla wszystkich chętnych - kuracjuszy i innych).

    3. Stworzyć dobry system informacji o istniejących sanatoriach, z możliwością rezerwacji przez internet.

    Tyle wydumałam, nie mam własnych doświadczeń uzdrowiskowych, więc trudno mi coś konstruktywnego dodać. Powodzenia.

  • Autor: Paola_r Data: 2014-05-18 00:27:17

    Witaj,

    nie wiem, czy coś by Ci się przydało specjalnie pod kątem uzdrowisk. Mam plik e-zdrowie w formacie pdf. Jeśli jesteś zainteresowana-odezwij się, podeślę. Pozdrowienia. P.

  • Autor: marzena89gb Data: 2014-05-18 09:00:32

    Może popytaj wśród znajomych i rodziny , kto był w sanatorium , to podpowie jak było , jak wyglądało leczenie , czy oczekiwali czegoś więcej , czy czegoś im brakowało . 

  • Autor: mamamirelki Data: 2014-05-20 11:33:54

    Polecam Związek Emerytów i Rencistów oraz Niepełnosprawnych. Z cała pewnością podzielą się z Tobą swoimi przemyśleniami.

Przejdź do pełnej wersji serwisu