Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Urlop

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2014-05-29 16:08:53

    Witam Wszystkich po dłuższej nieobecności,ale tylko na forum,nie na WŻ.Nie mogę się zdecydować gdzie spędzić urlop,a to już za dwa tygodnie.Polećcie coś na PW,nie za daleko od Wrocławia.Ma to być tym razem bierny wypoczynek,tak zwany święty spokój.Pozdrawiam.

  • Autor: kasiachodziez Data: 2014-05-30 08:09:05

    A dlaczego na PW może inni też by chętnie skorzystali z jakiejś propozycji.Ja sama mieszkam w tym rejonie i bardzo chętnie bym się dowiedziała gdzie można wypocząć nie jadąc daleko od domu,więc na pewno nie masz nic przeciwko temu by wątek był kontynuowany tutaj

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2014-05-30 12:32:13

    Ja też nie mam nic przeciwko temu,ale mogłoby to być odebrane za reklamę.Interesuje mnie głównie agroturystyka.Mogę Ci polecić kilka miejsc na Dolnym Śląsku.

  • Autor: megi65 Data: 2014-05-30 12:45:44

    No proszę Cie jak tam reklama ..

    Ja już odliczam ... godziny ..

    http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g652074-d6419876-Reviews-Pod_Ochorowiczowka-Wisla_Silesia_Province_Southern_Poland.html

    To będzie baza wypadowa na wszelką leniwą formę wypoczynku : kawa w piżamie na tasie , czeskie knedliki , słowacka zupa czosnkowa , piwa żywieckie , karkówka w pięknych okolicznościach przyrody na Ochodzitej i inne tego typu atrakcje .. Aaaa Ustroń targowisko p. Kasia z pysznymi wędlinami z dziczyzny i ten jej uśmiech i wigor życiowy .

    To tylko z Wrocka 250 km od domu, autostradą 3 godz .. )

    Pozdrawiam .. ))

  • Autor: kucharkalitewska Data: 2014-05-30 12:51:23

    Dzięki!

Przejdź do pełnej wersji serwisu