Forum

Zdrowie i uroda

Ból nosa

  • Autor: Ila 45 Data: 2014-06-26 15:15:47

    Witam  Was moje Kochane żarłoczki zwracam sie do Was z takim pytaniem czy miałyście kiedykolwiek ból nosa a właściwie jego środka.Tak mnie boli że nie spię juz drugą noc ,nie moge sie nawet dotnac do noska bo taki bół:(,dzisjaj zaczełam smarować boczki noska maścią przeciwbólowa nawet troche pomogło ,ale czy to wystarczy czy jednak nie obejdzie sie bez lekarza...

  • Autor: Krzysia17 Data: 2014-06-26 18:42:03

    Mojemu mężowi robią się czasem w nosie na błonie śluzowej ropne krosty które są bardzo bolesne ale tylko przy dotyku. Musisz odwiedzić lekarza bo to dziwna sprawa żeby nos tak bolał że nie można spac. 

  • Autor: Herbaciana Data: 2014-06-26 19:53:06

    Jestem za, oczywiście lekarzem.

  • Autor: hanah30 Data: 2014-06-26 20:11:05

    Ja mam często ból nosa wewnątrz błona śluzowa noska tak boli że nie idzie wytrzymać miałam w 2008 usuwane polipy operacyjnie, torbiela i ściąganą ropę ,teraz wiadomo pyli i to i tamto kropelki do noska które sobie serwuję to sulfarinol to jest mleczko nawilża. Na początek proponuję kupić maść do noska z witaminką E i udać się do lekarza może być potrzebny antybiotyk w kropelkach i nie lekceważyć bo będziesz cierpieć tak jak ja kiedyś 2 miesiące oddychałam tylko ustami zanim doczekałam się operacji.

  • Autor: as Data: 2014-06-26 20:13:54

    Idź do laryngologa. To może być coś poważnego.

  • Autor: Ila 45 Data: 2014-06-26 21:10:12

    Jutro idę do laryngologa , niech zobaczy co w trawie piszczy ,tym bardziej że szykuje sie wekend a ja nie zamierzam   kolejnych nie przespanych nocy :(,tym bardziej że nos jest spuchnięty większy i bardzo boli przy dotyku .Narazie smaruje sobie ta mascia ibuprom i na troche pomaga ,ale to nie o to chodzi przeciez prawda hmmmm

  • Autor: gromekcza Data: 2014-07-25 10:39:34

    Pójdź z tym najlepiej do lekarza jeśli to samo nie minie. 

Przejdź do pełnej wersji serwisu