Forum

Rozmowy wolne i frywolne

Weekend w Atenach:)

  • Autor: Alear Aavena Data: 2014-07-10 19:49:51

    W następny weekend wybieramy się do Aten, ale nie tych greckich tylko na Mazury. Okolice Augustowa. Czy wypoczywał może ktoś w tej miejscowości? Co warto zobaczyć w okolicy? Proszę też o polecenie restauracji z dobrym mazurskim jedzeniem w rozsądnych cenach:)

  • Autor: jolka60 Data: 2014-07-10 20:40:23

    Oj,to lepiej zmień tytuł na "Weekend w polskich Atenach",Będzie bardziej konkretnie i interesująco ,i może wreszcie ktoś się odezwie.Na razie udało Ci się wprowadzić "gawiedż" w błąd.

  • Autor: megi65 Data: 2014-07-10 21:27:32

    Najbliżej Aten na krajowej ''8'' w miejscowości Szczebra bar Abro z pyszny domowym, regionalnym jedzeniem. Porcje duże , ceny przyzwoite .

    Jeżeli wybierzesz się do Augustowa to polecam :

    Restauracje'' Greek Zorbas'' ul Kościelna ( w końcu było nie było wypoczywasz w Atenach ) oczywiście kuchnia śródziemnomorska . Ceny do przyjęcia

    ''Ogródek pod jabłonkami''ul. Rybacka urocze miejsce z widokiem na Kanał Augustowski. Oczywiście stolik w plenerze, ceny adekwatne do tego co na talerzu

    '' Bar 69 '' na ul. Mostowej to przyzwoite jedzenie na każdą kieszeń .

    '' Siedlisko Zatoka '' kawałek za miastem ul. Studzienicza to pyszna świeża rybka prosto z jeziora i zupa rybna , której nie zapomnicie (agroturystyka )

    Jeśli przyjdzie Wam ochota na dobrą kawę i trochę słodkości polecam " Cafe Szuflada '' ul. Ks. Skorupki naleśniki mają suuper , nie żałują farszu ..

    Życzę udanego pobytu .. i odezwij się do nas jak się udał . Pozdrawiam

  • Autor: Alear Aavena Data: 2014-07-10 22:43:18

    Megi, dziękuję serdecznie za namiary:)

  • Autor: megi65 Data: 2014-07-15 21:23:34

    Czekam na relację i to .. z detalami . Życzę udanego wypoczynku .. ))

  • Autor: Alear Aavena Data: 2014-07-22 09:11:43

    Megi, wczoraj wrócilismy z Aten:) Było super. Jestem zachwycona wioską i całą okolicą. Pogoda też nam dopisała. Ze wszystkich Twoich propozycji wybraliśmy restaurację Abro w drodze do Augustowa. I to był strzał w dychę! Jedzenie przecudowne! Ja jadłam chłodnik i cepeliny, a mój mąż żurek i świeżonkę z pieczonymi ziemniakami. Bylismy zachwyceni smakiem i świeżością. Nie mówiąc juz o tym, że rachunek też nas pozytywnie zaskoczył:) Dziękuję za rady!

  • Autor: megi65 Data: 2014-07-22 15:06:53

    Baaardzo się cieszę ... ,że wypad udany i z jedzonkiem pomogłam Wam trafić w kubki smakowe i ... kieszeń. Prawda proste dania , nasze swojskie zawsze na topie i zdrowe ( pod warunkiem ,że na świeżo , domowo podane ) Pozdrawiam serdecznie i .... polecam się na przyszłe kulinarne wojaże .

Przejdź do pełnej wersji serwisu