Forum

Pomysł czy Problem?

Sortowanie przepisow - książka kucharska

  • Autor: nikka_20 Data: 2014-09-17 18:21:28

    Witam, nie wiem czy był już tu taki temat, czy nie, ale chciałabym zaproponować coś takiego, jak ksiażka kucharska w moich ulubionych przepisach. Nie wiem czy ma ktoś konto na portalu przyślijprzepis,pl ale tam rewelacyjnie rozwiązano zapisywanie przepisów  w ulubionych. Mianowicie można sobie zakładać książki kucharskie. Np. Zakładam książkę "Ciasta" i zapisuję sobie do niej przepisy na ciasta, desery i inne słodkości wedle uznania. W tej chwili tutaj wrzucając masę przepisów do ulubionych mam taki bajzel, że nic nie mogę znaleźć dosłownie. Na WŻ jest mnóstwo ale to mnóstwo rewelacyjnych przepisów i o ile w zakładce "Przepisy" kategoryzacja jest rewelacyjna, o tyle we własnych ulubionych ma człowiek bajzel jak sto pięćdziesiąt... Może dało by się to usprawnić.

  • Autor: as Data: 2014-09-17 18:29:36

    Przecież tu jest taka możliwość. Tzn nie możesz sama zapisywać w jakiej grupie chcesz przepis tylko by był widoczny w tej, w której autor je wstawił. Musisz zmienić ustawienia: Moje- ustawienia- ulubione w grupach i zatwierdzić. 

  • Autor: Smosia Data: 2014-09-18 09:57:00

    O tak, podział na grupy w "Ulubionych" jest bardzo pomocny.

    A po wypróbowaniu przepisów - wydrukować lub skopiować na swój dysk, do domowej książki kucharskiej. Mam tak przeładowaną prywatną księgę, że chyba już czas wypalić płytkę - na wypadek, gdyby dysk nagle przestał współpracować - szkoda byłoby takiej skarbnicy wiedzy kulinarnej.

  • Autor: nikka_20 Data: 2014-09-18 12:23:30

    Ooo jest jest!!!!! Wspaniale dziewczyny! Podziękować!!! Nie dopatrzyłam tej opcji. :)

  • Autor: madina99 Data: 2014-09-19 23:11:36

    Ja mam konto na portalu ''Przyślij przepis" i mam tam swoją książkę kucharską a tutaj też niedopatrzyłam ,że jest możliwość posortowania przepisów-dziękuję za podpowiedź.

  • Autor: gotujrun Data: 2014-10-10 14:46:44

    fakt, jest to bardzo wygodne:)

Przejdź do pełnej wersji serwisu